صفحه 55 از 293 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh22 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای مستر اپلای کنم
    از الان به مدت 6 ماه قراره تو آزمایشگاه یکی از اساتید کارکنم یعنی در واقع قراره از دانشجوهای اون استاد تکنیکها و مفاهیم مربوط به رشتم رو یاد بگیرم و در کنارش به عنوان اپراتور یک دستگاه به اونا کمک کنم به نظرتون چه جوری اینو تو سی وی ام مطرح کنم؟؟ بگم از الان تا 6 ماه قراره کارآموزی کنم؟؟ یا بگم research assistant قراره باشم ؟ یا دستیار آزمایشگاه؟
    معادل انگلیسی کارآموزی چی میشه؟
    ممنون
    به عنوان RA در تیم تحقیقاتی استاد مطرح کنید. همین کافیه توضیحات اضافی ندید، چون اونا گیج می شن.
    لغتی که تو ریز نمرات رسمی دانشگاه تهران نوشته میشه work training هست. از Intern هم به عنوان کار آموز می تونید استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    به عنوان RA در تیم تحقیقاتی استاد مطرح کنید. همین کافیه توضیحات اضافی ندید، چون اونا گیج می شن.
    لغتی که تو ریز نمرات رسمی دانشگاه تهران نوشته میشه work training هست. از Intern هم به عنوان کار آموز می تونید استفاده کنید.
    مرسی از شما
    این عبارت " از الان تا 6 ماه دیگه " رو چطوری باید به انگلیسی بگم؟
    از کارایی که قراره یاد بگیرم و زمینه تحققاتی استاد و ...حرفی نزنم؟
    ایمیل استاد رو لازم نیست بنویسم؟

ApplyAbroad Veteran

مرسی از شما
    این عبارت " از الان تا 6 ماه دیگه " رو چطوری باید به انگلیسی بگم؟
    از کارایی که قراره یاد بگیرم و زمینه تحققاتی استاد و ...حرفی نزنم؟
    ایمیل استاد رو لازم نیست بنویسم؟
    "from now up to next 6 months"
    میتونید خیلی مختصر در مورد نوع RA توضیح بدید در قسمت Research experience. توضیحات اضافی رو تو sop بدید.
    اگه استاد براتون RL مینویسه، در قسمت رفرنس میتونید ایمیل و دیگر راه های تماس ایشون رو بنویسید.

درود ؛ از 3 دوستی که محبت کردن و مشاوره دادن سپاسگذارم .

من یه چیزی به ذهنم رسید ، در حال حاضر سربازم و با لیسانس دارم در ستاد و اداره مهندسی خدمت می کنم .
    می تونم نامه بگیرم که از تاریخ x تا Y در این اداره و در ارتباط با رشتم داشتم خدمت می کردم . حالا با توجه به این که بیمه شدیم و این خودش یه جور سابقه کار هست به نظرتون جایی می شه تو CV بهش اشاره کرد ؟ اصلا شکل خوشایندی داره این کار ؟

Junior Member

"from now up to next 6 months"
    میتونید خیلی مختصر در مورد نوع RA توضیح بدید در قسمت Research experience. توضیحات اضافی رو تو sop بدید.
    اگه استاد براتون RL مینویسه، در قسمت رفرنس میتونید ایمیل و دیگر راه های تماس ایشون رو بنویسید.
    الان نوع RA من چیه با توجه به پست قبلی ام؟ آخه معمولا RA ها روی یک موضوع خاص کارمیکنندر حالیکه من همینجوری از دانشجوهای اون آزمایشگاه کار یاد میگیرم و بهشون هم کمک میکنم
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

الان نوع RA من چیه با توجه به پست قبلی ام؟ آخه معمولا RA ها روی یک موضوع خاص کارمیکنندر حالیکه من همینجوری از دانشجوهای اون آزمایشگاه کار یاد میگیرم و بهشون هم کمک میکنم
    ممنون
    لازم نیست موضوع بنویسید. بعدا میتونید تو sop توضیح بدید که در چه مواردی کار کردید و یا اگه استاد ازتون سوال کرد توضیح بدید که چه کارهایی کردید.

Junior Member

لازم نیست موضوع بنویسید. بعدا میتونید تو sop توضیح بدید که در چه مواردی کار کردید و یا اگه استاد ازتون سوال کرد توضیح بدید که چه کارهایی کردید.
    مرسی از شما....من راستش کلا با مفهوم RA مشکل دارم ! RA به کسی میگن که تو آزمایشگاه کمک میکنه به انجام یک پروژه تحقیقاتی؟ درسته؟ خب اگه من تو سی وی بگم آر ای بودم بعدن تو sop بگم از بچه ها تکنیک و... یاد میگرفتم اینا تناقص ندارن به نظرتون؟ میخواید اصا آر ای رو بیخیال شم بگم کارآموز ام؟

ApplyAbroad Veteran

مرسی از شما....من راستش کلا با مفهوم RA مشکل دارم ! RA به کسی میگن که تو آزمایشگاه کمک میکنه به انجام یک پروژه تحقیقاتی؟ درسته؟ خب اگه من تو سی وی بگم آر ای بودم بعدن تو sop بگم از بچه ها تکنیک و... یاد میگرفتم اینا تناقص ندارن به نظرتون؟ میخواید اصا آر ای رو بیخیال شم بگم کارآموز ام؟
    تعریفتون از RA درسته. ببینید چون برای اونها جا نیافتاده که آزمایشگاه به عنوان کارآموز کار کنید یا اینکه فهموندنش ممکنه سخت باشه، شما میتونید با یک اصطلاح RA این قضیه رو کاملا جا بندازید. در اصل شما قراره در اون آزمایشگاه کار یاد بگیرید و اپراتور یک دستگاه هم باشید و یعنی غیر مستقیم در تحقیقات به استاد کمک کنید. در sop میتونید توضیح بدید که با فلان دستگاه کار کردم و تجربه کافی رو باهاش دارم و از اینجور چیزها. این فقط یک اصطلاح جا افتاده است، باز شما خودتون مختارید، میتونید از اصطلاح کارآموز هم استفاده کنید. اون هم لغت بدی نیست. ولی ذهنیت خوبی که کلمه RA ممکنه ایجاد کنه رو حالا به هر نحوی، کارآموز ممکنه نتونه این ذهنیت رو ایجاد کنه.

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

Red face پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود ؛ از 3 دوستی که محبت کردن و مشاوره دادن سپاسگذارم .

من یه چیزی به ذهنم رسید ، در حال حاضر سربازم و با لیسانس دارم در ستاد و اداره مهندسی خدمت می کنم .
    می تونم نامه بگیرم که از تاریخ x تا Y در این اداره و در ارتباط با رشتم داشتم خدمت می کردم . حالا با توجه به این که بیمه شدیم و این خودش یه جور سابقه کار هست به نظرتون جایی می شه تو CV بهش اشاره کرد ؟ اصلا شکل خوشایندی داره این کار ؟
    بله که داره دوست عزیز من هم دوران سربازیم رو تو صنعت گذروندم و تدریس کردم ، حتما بهش اشاره کن ، خیلی هم خوبه فقط یادت باشه ترجیحا اسمی از سربازی نیار . ازشون هم نامه بگیر که تو اون مدت براشون کار کردی ، بعد همون نامه رو ببر ترجمه و تایید کن ،من دقیقا همین کارو کردم . . .
    موفق باشی.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

نقل قول نوشته اصلی توسط farhooood نمایش پست ها
    بله که داره دوست عزیز من هم دوران سربازیم رو تو صنعت گذروندم و تدریس کردم ، حتما بهش اشاره کن ، خیلی هم خوبه فقط یادت باشه ترجیحا اسمی از سربازی نیار . ازشون هم نامه بگیر که تو اون مدت براشون کار کردی ، بعد همون نامه رو ببر ترجمه و تایید کن ،من دقیقا همین کارو کردم . . .
    موفق باشی.
    سپاس از پاسختون Farhod؛
    یه نکته ای ، این رو که بگم فعالیت در زمینه رشتم داشتم بدون ذکر این که سرباز بودم به چه صورت پیاده می شه ؟!
    یعنی تو متن نامه (به پارسی ) چی بنویسن ؟
    ممنون می شم یه ایده ای بدبد .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)