صفحه 7 از 293 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد CV

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    coursework چیه؟ درس هایی که پاس کردیم توی دانشگاه؟ یا...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Coursework
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

سلام دوستان:
    می خواستم بدونم برای سابقه کاری همینکه در رزومه ذکر می کنیم کافیه یا آیا باید مدرک دیگه ای هم بفرستیم؟
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmimi
    سلام دوستان:
    می خواستم بدونم برای سابقه کاری همینکه در رزومه ذکر می کنیم کافیه یا آیا باید مدرک دیگه ای هم بفرستیم؟
    والا من نوشتم بعدا" بهم گفتن مدركش رو بفرست!
    البته بستگي به دانشگاه هم داره ولي اگر يه جوري مدرك جور كني كه خيلي بهتره
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmimi
    سلام دوستان:
    NO NEED
    THEY ASSUME U ARE HONEST

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    NO NEED
    THEY ASSUME U ARE HONEST
    من برای سوئد می خوام فعلا همین طوری بفرستم بنابر گفته ی شما اتفاقی که نمی افته؟! آخه الان وقت ندارم برم مدرک برای کار کردن جور کنم
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

Senior Member

magic:

این رو از studera آوردم :

There is no collation between the number of documents and your chances of being accepted. On the contrary, problems arise because required documents can be overlooked due to the number of pages that must be reviewed. Furthermore, concerning the time factor, an excess of documents only delays the evaluation of your application.

مطلبه جالبیه. حتی تو پاراگراف قبلیش میگه اگر ریکام رو هم دانشگاه نخواسته لطفا نفرستید.

سلام دوستان
    من تو بخش research Interests یه چیزایی میخوام بنویسم که تا حالا در موردش کار نکردم ولی واقعا دوست دارم روشون کار کنم; به نظر شما اینکه هیچ Backgroundی در این زمینه های ندارم نباید تو بخش Research Interest بیارم؟
    ممنون از راهنماییهاتون

مدرکی که نشون بده علایق علمی شما چیه در واقع مقالاتی هست که ارائه دادین. البته کنار اونها موارد دیگه رو میتونید اشاره کنید ولی ممکنه تاثیرش در جلب توجه اساتید مرتبط با اون کمتر باشه.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    سلام دوستان
    من تو بخش research Interests یه چیزایی میخوام بنویسم که تا حالا در موردش کار نکردم ولی واقعا دوست دارم روشون کار کنم; به نظر شما اینکه هیچ Backgroundی در این زمینه های ندارم نباید تو بخش Research Interest بیارم؟
    ممنون از راهنماییهاتون
    نه به نظر من هیچ اشکالی نداره و بسیار مؤثر هم هست، (Research Interests الزاماً محدود به Background قبلی فرد نمیشه و موضوعاتی رو در برمیگیره که فرد علاقه داره در آینده در زمینه اونها کارکنه)
    ولی به نظر من به ترتیب اولویت بنویسید و اولویت رو به علائقی بدهید که به Background قبلی شما مربوط بوده و بعد موارد دیگه رو در ادامه اضافه کنید...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    سلام دوستان
    ممنون از راهنماییهاتون
    My friend,

Background is the most important thing and I myself couldn't qualify for an specific LABbecause they found my background poor in that area of research. SO, they specifically look at your background (i.e. your paper and research experiences). It would be a BIG PLUS if your research interest is in relation with your background because it seems really PROFESSIONAL. Otherwise, It's not that important specially if you are an undergraduate student who is applying for Master.

Take Care

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)