صفحه 8 از 293 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Junior Member

پیش فرض همكاري در تاليف

دوستان سلام

همكاري در تاليف يك كتاب يعني اين كه اسم من روي جلد نيومده اما توي جلد اون جايي كه اطلاعات چاپ و مي دن نوشته با همكاري ايشون. اين رو چجوري ميشه نوشت در CV

Junior Member

پیش فرض مشكل نوشتن عنوان مقالات فارسي در CV انگليسي

با سلام خسته نباشيد. يك مقاله شش صفحه اي فارسي را پارسال در داخل چاپ كردم. بعد اين مقاله كامل كردم 12 صفحه به صورت انگليسي فرستادم ژورنال خارجي اخيرا پذيرفته اند حال براي apply مي خواهم در CV اينها را بنويسم. مشكل بر مي خورم .چون ترجمه عنوان مقاله فارسي شبيه تيتر مقاله خارجي است . ولي نويسنده ها و تاريخ مقالات فرق دارند. چكار كنم ( عنوان مقاله فارسي در CV انگليسي را فارسي نمي توان نوشت ) با تشكر.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : مشكل نوشتن عنوان مقالات فارسي در CV انگليسي

منم یه همچین مشکلی داشتم اما نه بدین شرایط.
    بهتر بود اول فکرشو می کردید و اسم مقاله ها را مثل هم نمی گذاشتید ولی الانم اسم مقاله فارسی را بصورت بهینه در رزومه ترجمه کنید و بنویسید ;D
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

من موردی شبیه این داشتم ولی خوب برای ترجمه عنوان مقاله فارسی دستتون بازه. میتونید یه عنوان کمی متفاوت انتخاب کنید. خیلی هم سخت نیست!

Senior Member

payesh

تقریبا" روالش همینه که شما اول مقاله رو بفرستی کنفرانس و بعد ژورنال پس خیلی نگران تشابه اسامی نباش ... حتما" به فرم استاندارد اشاره بکن که زبان مقاله کنفرانسیه فارسی هست ...

Junior Member

پیش فرض سوابق کاری

سلام
    من یک سوالی دارم.امیدوارم که بی جانباشه
    وقتی تویcv میگیم فلان جا سابقه کار داریم باید از همه جاها بریم سابقه کارمونم بگیریم؟ضمیمه کنیم؟یا عنوان میشه کافیه؟

پیش فرض job offer کنسل شده تو CV بنویسم ؟

سلام

من یه Job offer, Permeanat Positon )از یه شرکت بین‌لمللی و معروف نفتی‌ (شلومبرگر) داشتم. قرار بود بعد از ۳ ماه آموزش به عنوان Instuctor تو یه شهر نزدیک پاریس مشغول به کار شم، متاسفانه به علت بحران ملی که در جریان هستید job offer من کنسل شد. حالا که می‌خوام واسه دکترا تو همین رشتهٔ مهندسی نفت اپلی‌ کنم آیا خوبه اینو بنویسم که job offer از این شرکت معروف داشتم ؟اگه آره تو کدوم قسمت CV بنویسم ؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : job offer کنسل شده تو CV بنویسم ؟

People dont reply as they might not be sure about any details behind your question:

the essence of a job offer is that you WILL have opportunity to get hired AFTER your graduation if you are meaning that for Visa; from your question, as you have mentioned CV, I believe that you still have a long way to a visa application
    so, if you mean that for showing your abilities to strengthen your CV, you can simply write it down and then make a note that because of economical crisis it has been canceled[/left]

سلام

مرسی‌ ازcountdown عزیز، منظور من از job offer همون قوی کردن CV بود، این شرکت حتا واسه من ویزای شنگن هم تهیه کرده بود،( حتا ویزا مو الان دارم و تا آخر می اعتبار داره) اما به دلیل شرایط
    اقتصادی حاضر بهم گفتن هر وقت اوضاع خوب شد شماwelcome هستید به کمپانی ( یعنی‌ حداقل تا ۱ ساله دیگه هیچ).
    سوال دیگم اینه که تو کدوم قسمت CV بنویسم اینو ، من تو Honors & Aawardنوشتم !!!!!!فکر می‌کنید کجایCVبنویسم بهتره؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Hi

Awards and Honors have another story; they might include some scholarships, winings, prizes, rankings, rankings also in some research you have done as national or academic filed contributing to knowledge, and...

Were I you, I would add it at the bottom line of my WORK experience in a subtitle of Job Opportunities

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)