صفحه 1 از 38 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض Samples of Recommendation Letter

The attached file contains a few guidelines on how to prepare a recommendation letter.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : January 28th, 2014 در ساعت 09:02 PM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده

asal_m
    Guest

پیش فرض sample letter

Hi everyone
    I want to get the addmission from Singapore university.but first of
    all I need to contact with some professor to talk a bout
    addmission and scholarship.but unfortunately I dont know how should I start my
    conversation.do any one have sample letter or email for this
    situation?

mousavi2004
    Guest

پیش فرض کسی نمونه recommendation داره یا از کحا میتونم پیدا کنم ?

کسی نمونه recommendation داره یا از کحا میتونم پیدا کنم . استادم گفته خودت یک recommendation بنویس بیار تا اصلاحش کنم و امضا کنم.لطفا کمک کنید

پیش فرض پاسخ : کسی نمونه recommendation داره یا از کحا میتونم پیدا کنم ?

this can help you. I used it
    ویرایش توسط pApAr : January 28th, 2014 در ساعت 09:06 PM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion

Confidential Letter of Recommendation

برای دانشگاه ساسکاچوانه

هر دانشگاهی مخصوص خودش داره، این فرمو پرینت می گیرین و میدین یه استاد پر کنه.

راستی ابن فرمو میتونید از قسمت college of graduate studies سایت دانشگاه دانلود کنید.

فایل اول برای دانشگاه ساسکاچوان هست.
    فایل دوم برای دانشگاه وسترن انتاریو البته دپارتمانه عمران.

Junior Member

یاسین تو کاغذ سربرگ دار امیرکبیر راحت گیر آوردی؟ به ما که گفتن 2 تا بهت میدیم برو کپی بگیر! فکر کنم کپی زیاد جالب نباشه واسه توصیه نامه از نظر دانشگاهای اونور !!!؟؟؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسی نمونه recommendation داره یا از کحا میتونم پید&

ای آقا جدا خودتون خندتون نمیگیره اینقدر الکی سخت میگیرین؟
    باز خوبه بهتون 2 تا میدن به من همونم نمیدن همه سربرگها و پاکتها رو خودم درست کردم.
    اینقدر سخت نگیرین کی نگاه میکنه برگه شما چه جوری هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

والا من خودم دانشجو پلی تک نیستم. یکی از استادای اونجا مرام میزاشت میومد دانشگاه زاغارت ما درس می داد. ولی من که بهش گفتم دوبار، هر دو بار واسم رو همین کاغذا نوشت داد. بار اول برا بدون کنکور ارشد امیر کبیر واسه خانوم سیدنا که با قیافم و دانشگاهی که ازش اومده بودم زیاد حال نکردن بار دوم واسه PhD petroleum heriot watt که این دفه دعای خیر استاد تو نامه گرفت. البته این یکی از اونا بود. من یکی دیگش رو هم این جا می زارم که اینو یه بابای باحالی با ایمیل فرستاده بود به استادم تو Heriot Watt ( قابل توجه دوستانی که میگن Rec حتما باید paper باشه و seal ) تازه من امیر کبیریه هم که تو پاکت بهم داده بودن باز کردم لایه بقیه مدارک فرستادم.

Dear Prof xxx

First of all I want to apologize for a delayed response regarding my feedback on Yasin Hajizadeh. As you may know I recently started my term as xxx and I have been quite busy. Indeed I am in London right now.

As for Hajizadeh's credentials, he as my strong and unqualified endorsement. I have read his bachelor's thesis on the use of fuzzy logic in petroleum engineering applications and I find it very strong both in depth and breadth. His work in that thesis would be considered as far beyond the BS level that was conducted for. Based on that and his other accomplishments such as winning SPE's regional best paper award I have no hesitation endorsing his candidacy.

On a somewhat related matter as you may know I served as a member of thesis committee for another PhD student under Professor Patrick Corbett. Given the relevance of Hajizadeh's work to my own area of research If interested, I will be glad to serve as a referee in his research committee as well. Furthermore, I will be glad to offer a summer internship position at out office in Holland.

Please feel free to contact me for further feedback on this. I am staying at Draycott hotel this week (020-77306466) and will be back at my office in Houston next week (281-xxx-xxxx).

Best regards,

با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Senior Member

آقا یاسین شما از قبل با استاد هماهنگ کرده بودی، و استاد به واسطه شناختی که روی شما بدست آورده بود تقریباً خیلی از موارد رو برای شما Waive کرده بود. مثل امتحان زبان و یا رسمی کردن مدارک. وگرنه من هم می خواستم به همین صورت که آقا وحید گفت، خودم پاکت و فرم طراحی کنم و بفرستم، اما وقتی مسئول امور بین الملل دانشگاه آزاد فهمید، گفت ما همه مدارک رو باز می کنیم و مجدداً خودمون Sealed می کنیم و می فرستیم، به همین خاطر اگر شما خودتون فرم طراحی کرده باشید، امکان نداره اون رو بفرستیم. وقتی هم که ما مدرک رو نفرستیم، پس حتی کارنامه رو هم Sealed نمی کنیم، پس کلاً مدرک ارسالی شما معتبر نبوده و به هیچ دردی نمی خوره.
    دوستان بهتره یه مقدار روی ارسال مدارکشون محتاط باشن، ضرر نمی کنن.

موفق باشید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    درسته من با استاد هماهنگ کرده بودم ولی این seal کارنامه رو دیگه نمیدونم چیه. گذرم هم به بین الملل نیفتاده. من کاری کردم مدرک موقت دانشگاه رو که داده بود بردم امور دانشجویی تهران و اصل رو گرفتم با یه مهر پشتش که ارزش ترجمه دارد . کارنامه رو هم یه مهر امضا کردن. بعد بردم ترجمه کردم. بعد با rec letter و کپی و ترجمه award هایی که داشتم با TNT فرستادم به ادرس اتاق استاد. 4 روز بعد offer letter اومد به ایمیلم از grad office . منم پرینت گرفتم امضا کردم و دوباره با TNT فرستادم. 20 روز بعد confirmation letter + fund اومد که باهاش رفتم واسه ویزا. که این تیکه فعلا گیر فرموده اند !!!
    البته من معافیت کفالت تک فرزندی دارم و شاید مراحل من با دوستانی که سرباری دارن فرق فوکوله
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

صفحه 1 از 38 1234567891011 ... آخرینآخرین