صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

موضوع: مسائل مربوط به چگونگی ارسال توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض ارسال توصیه نامه

بعضی دانشگاه ها مثل "کلگری" گفتن توصیه نامه باید توسط "referee" ارسال بشه تا مورد قبول باشه ولی به استاد که نمی شه گفت خودش توصیه نامه رو پست کنه! من پاکت نامه های دربسته و امضا شده رو خودم همراه مدارک فرستادم. کسانی که تجربه دارند لطفاً راهنمائی کنین که راه حل دیگه ای هم بوده یا همین کارو باید انجام می دادم.
    با خود وفادار می مانم آیا<br /> یا راهی سهل تر انتخاب می کنم؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال توصیه نامه

منم همین کارو کردم مشکلی هم پیش نیومد
    نگران نباش
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

there is no problem, do not worry,I did the same thing and they accepted them
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

مشکلی نیست .شما میتونید توصیه نامه را به همراه مدارک دیگری که میفرستید در همان پاکت بگذارید.اما باید توصیه نامه مورد نظر قبلا توسط استاد مهر و موم شده با سربرگ دانشگاه به شما تحویل شود.یا میتوانید آدرس E-mail دریافت کننده مدارک در بخش مورد نظر(مثلا Graduation Admission Office )را گرفته به استادتان بدهید تا توصیه نامه را مستقیما e-mail کند.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

سلام.

همونطور که دوستان گفتن فقط نافیه که توصیه نامه توسط استاد مهر و موم شده با سربرگ دانشگاه به شما تحویل شه.

موفق باشید.

Junior Member

سلام
    من یه مشکل عجیب پیدا کردم
    من از استادام توصیه نامه گرفتم البته همون وقت اسکنشون کردم چون دانشگاهی که مکاتبه کرده بودم گفت می شه ایمیلشون کنی حالا من می خوام واسه دو دانشگاه دیگه apply کنم ولی استادام بهم توصیه نامه نمی دن این دو دانشگاه هم ایمیل قبول نمی کنه بنظر شما می شه از روی cd پرینت بگیرم و بفرستم؟

me_f
    Guest

يعني بدون اجازه استادت؟

اگه منظورت اينه كه به نظر من نه!!! چون من ديدم كه بعضي از دانشگاها يا استادا با recommenderها مكاتبه ميكنن!! واسه خودم و يكي از دوستام پيش اومد...

Junior Member

بدون اجازه نه!
    اساتید محترمم (3 آدم اعصاب خورد کن) اجازه اش رو دادن می گن ما وقت نداریم حتی برات پرینت بکنیم و یا زیر برگه رو امضا کنیم، ما یه بار واست نوشتیم خودت برو هرچند تا کپی که می خوای تهیه کن!!!!!
    نگرانی من از اینه که اون دانشگاهها نسخه پرینت شده را قبول نکنن!
    نظر شما چیه؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط solani
    بدون اجازه نه!
    اساتید محترمم (3 آدم اعصاب خورد کن) اجازه اش رو دادن می گن ما وقت نداریم حتی برات پرینت بکنیم و یا زیر برگه رو امضا کنیم، ما یه بار واست نوشتیم خودت برو هرچند تا کپی که می خوای تهیه کن!!!!!
    نگرانی من از اینه که اون دانشگاهها نسخه پرینت شده را قبول نکنن!
    نظر شما چیه؟
    به نظرم ممکنه برات مشکل پیش بیاد.
    به این سه استاد بگو بابا چندتا امضا کردن که کاری نداره.
    تازه اکثر دانشگاه ها باید براشون یک فرم رو هم پر کنی! که شامل یکسری سواله. اونو چیکار می کنی آخه اونم امضا می خواد آخرش.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

میتونی خودت برگه را پرینت بگیری و براشون ببری تا امضا کنن چون این راه بهتره.اگه گفتن وقت نداریم امضا کنیم یه کمی مسخره است(!)
    اگر گفتن براشون مسئله ای نیست خودت بفرستی و برای دانشگاه مقصد هم این مهم نیست میتونی خودت ایمیل کنی و آدرس ایمیل اساتید را هم بذاری که اگر مشکلی داشتن بتونن تماس بگیرن و بپرسن.
    موفق باشی
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)