صفحه 12 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 196

موضوع: مسائل مربوط به محتوای توصیه نامه

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به محتوای توصیه نامه

ببخشید سوال من در مورد قسمت آخر متن توصیه نامه هستش که نمیدونم اینجا جاشه بپرسم یا جای دیگه.آخر توصیه نامه باید ایمیل و تلفن استاد نوشته بشه درسته؟
    میخواستم بدونم که تلفن باید تلفن دانشگاه رو نوشت؟یا موبایل استاد رو؟اصلاً حتماً باید شماره تلفن هم باشه؟
    و ایمیل حتماً باید با پسوند دانشگاه باشه؟مثلاً اگه ایمیل استاد از دانشگاهی که خودش تحصیل کرده باشه مشکل داره؟و یا اگه یه ایمیل gmail اینا باشه چطور؟مشکلی نداره؟

بعضی اساتید هستند که فقط باهاشون یه درس داشتم و اون یه درس رو هم با نمره خوب یا بیشترین نمره کلاس پاس کردم. الان میگن که ما تورو نمیشناسیم و بهم توصیه نامه نمیدن. اگر هم بدن فقط میگن که من یه درس باهاشون داشتم و با نمره خوب پاس کردم. اینجور توصیه نامه ها ارزش داره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    ببخشید سوال من در مورد قسمت آخر متن توصیه نامه هستش که نمیدونم اینجا جاشه بپرسم یا جای دیگه.آخر توصیه نامه باید ایمیل و تلفن استاد نوشته بشه درسته؟
    میخواستم بدونم که تلفن باید تلفن دانشگاه رو نوشت؟یا موبایل استاد رو؟اصلاً حتماً باید شماره تلفن هم باشه؟
    و ایمیل حتماً باید با پسوند دانشگاه باشه؟مثلاً اگه ایمیل استاد از دانشگاهی که خودش تحصیل کرده باشه مشکل داره؟و یا اگه یه ایمیل gmail اینا باشه چطور؟مشکلی نداره؟
    تلفن دانشگاه را بنویسید. تماس که نمیگیرن.
    ایمیل آکادمیک باشه. نه مشکلی نداره.
    gmail بدرد نمیخوره٬ اون را که خودتون هم میتونید بسازید اعتباری نداره.
    امضا نامرئی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalsnake نمایش پست ها
    بعضی اساتید هستند که فقط باهاشون یه درس داشتم و اون یه درس رو هم با نمره خوب یا بیشترین نمره کلاس پاس کردم. الان میگن که ما تورو نمیشناسیم و بهم توصیه نامه نمیدن. اگر هم بدن فقط میگن که من یه درس باهاشون داشتم و با نمره خوب پاس کردم. اینجور توصیه نامه ها ارزش داره؟
    اگر کس دیگه ای نیست بگیرید ولی اینطور توصیه نامه ها براشون اهمیتی نداره. توصیه نامه از کسی که استاد راهنما بوده و باهاش پروژه داشتید و از ویژگی هاش شما تعریف کنه اهمیت داره.
    متن توصیه نامه را خودتون اماده کنید و بدید بهشون تا بفرستن چون خودشون خوب نمینویسن.
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    اگر کس دیگه ای نیست بگیرید ولی اینطور توصیه نامه ها براشون اهمیتی نداره. توصیه نامه از کسی که استاد راهنما بوده و باهاش پروژه داشتید و از ویژگی هاش شما تعریف کنه اهمیت داره.
    متن توصیه نامه را خودتون اماده کنید و بدید بهشون تا بفرستن چون خودشون خوب نمینویسن.
    توصیه نامه کامل فقط از یکی از استادا میتونم بگیرم و بقیه اساتید که تو درساشونم خوب بودم و پروژه درسی انجام دادم فقط در همون حدی که گفتم حاضرن بنویسن.
    با این حساب احتمال پذیرش گرفتن خیلی کم میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام.من ارشدم رو از دانشگاه علوم و تحقیقات شهرستان گرفتم.اما به دلیل مسایلی که دو سال پیش در خصوص مشکل مجوز صدور مدارک بعضی ازین واحدهای دانشگاهی پیش اومد، نهایتا مدرک مارو تهران جنوب صادر کرد. با این شرایط من فارق التحصیل تهران جنوب محسوب میشم در حالی که توصیه نامه هایی که قراره بهم داده بشه از اساتید و هیات علمی همون دانشگاه شهرستانه .این تناقض شک و شبهه ای ایجاد نمیکنه؟! سوال پیش نمیاد که چطور اساتیدی من رو تایید میکنن که سابقه تدریس توی دانشگاه ارشد من(تهران جنوب) رو نداشتن و چطور من با اونها واحدهای تخصص پاس کردم؟!!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    سلام.من ارشدم رو از دانشگاه علوم و تحقیقات شهرستان گرفتم.اما به دلیل مسایلی که دو سال پیش در خصوص مشکل مجوز صدور مدارک بعضی ازین واحدهای دانشگاهی پیش اومد، نهایتا مدرک مارو تهران جنوب صادر کرد. با این شرایط من فارق التحصیل تهران جنوب محسوب میشم در حالی که توصیه نامه هایی که قراره بهم داده بشه از اساتید و هیات علمی همون دانشگاه شهرستانه .این تناقض شک و شبهه ای ایجاد نمیکنه؟! سوال پیش نمیاد که چطور اساتیدی من رو تایید میکنن که سابقه تدریس توی دانشگاه ارشد من(تهران جنوب) رو نداشتن و چطور من با اونها واحدهای تخصص پاس کردم؟!!!!
    سلام

مشکلی نداره...
    اساتیدی که LoR شما رو پر می کنند می تونند مختصرا این موضوع رو شرح بدهند...
    در بدترین حالت می تونید ادعا کنید که مثلا lecture هاتون رو در واحد دیگه ای گذروندید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

دانشگاه های خیلی تاپ به توصیه خیلی اهمیت میدن. اکثر دانشگاه ها توصیه های خارجی رو به صورت یک مدرک فرمالیته از شما می گیرند. چون با نظام اموزشی کشورها و نحوه گرفتن توصیه آشنا نیستند و مشخص نیست فرد این نامه رو از کی و چطور گرفته.
    درصد تاثیرش روی پذیرش خیلی کمتر از نمره زبان شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalsnake نمایش پست ها
    توصیه نامه کامل فقط از یکی از استادا میتونم بگیرم و بقیه اساتید که تو درساشونم خوب بودم و پروژه درسی انجام دادم فقط در همون حدی که گفتم حاضرن بنویسن.
    با این حساب احتمال پذیرش گرفتن خیلی کم میشه؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

میگم فرم توصیه نامه رو کجا میتونم دانلود کنم؟؟ من صفحه صفحه خوندم اما فایلی ندیدم که دانلود کنم یا تهیه کنم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط jido نمایش پست ها
    میگم فرم توصیه نامه رو کجا میتونم دانلود کنم؟؟ من صفحه صفحه خوندم اما فایلی ندیدم که دانلود کنم یا تهیه کنم
    یا آنلاینه که فرمت نمی خواد توی آدرسی که میاد توی ایمیل استاد، لینکی هست که استاد میره و گزینه ها رو علامت میزنه، یا برای کاغذی، خود دانشگاه فرمت خاص داره که باید از سایتش دانلود کنی، یا فرمت نداره که خودت یه سربرگ با اسم دانشگاه الانت درست می کنی و توش می نویسی، البته میشه این نامه آخری رو هم که درست کردی اسکن کنی و اگه ریکام ات آنلاین بود یه گزینه داره که ازت میخواد اطلاعات اضافه بفرستی، اینو هم اتچ کنی ولی برای ریکام آنلاین الزامی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)