صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 196

موضوع: مسائل مربوط به محتوای توصیه نامه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به محتوای توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozita_27 نمایش پست ها
    سلام،
    پس به این حساب فکر کنم اگر فقط اسمشونو به عنوان استاد رفرنس بگذارم بهتر باشه،من ازشون فقط پرسیدم که میتونن به من ریکام بدن و ایشون اینو نوشتن، حالا بهشون ایمیل میزنم و ازشون اجازه رفرنس بودنشونو میگیرم

خیلی ممنونم برای راهنماییتون،
    .

این نظر من بود شما حالا ببینید دوستان دیگه نظرشون چی میشه و خودتون چه تصمیمی میگیرید
    ولی کلا شاید نوشتن اسمشون توی رزومه تون بهتر از یه ریکام نصفه و نیمه باشه
    چون شما ریکام های استاد خودتون هم دارید و خب مشکلی نیست
    و عرض کردم کلیت داستان ریکام هاتون مشکلی نداره
    و فکر میکنم هز تصمیمی که بگیرید مشکلی پیش نمیاد براتون

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان . کسی میدونه جواب این سوال
    In which areas does the applicant need most improvement

باید در مورد مسائل اخلاقی و روانی باشه یا مسائل درسی؟
    کسی نمونه جواب داره؟
    هم اخلاقی هم درسی
    جوریم که به قول x20 = انگار انیشتین دوم شمارید

نقل قول نوشته اصلی توسط alimz77 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    اسم دانشگاه مقصد حتما بايد در ريكام باشه؟ ممنونم.
    نه نه این کار نکن اسم دانشگاه ننویس شاید برای سال بعد بخوای برای یهودیان دانشگاه دیگها آنلاین کنی داش علی

سلام دوستان
    من یه دوسالی تو دانشگاه علمی کاربردی تدریس کردم. میخوام یکی از همکارام برام ریکام بنویسه. دارم برای دکترای ریاضی اپلای میکنم.
    هیچ ایده ای راجب اینکه ریکام از طرف یه همکار چجوری میتونه باشه ندارم.
    کسی از دوستان تجربه ای تو این زمینه داره یا نظری ایده ای؟؟؟ که محتواش چی باشه و چجوری باشه؟؟؟ چجوری شروع بشه؟؟؟ چجوری تموم بشه ؟؟؟ و....
    ممنون دوستان.
    کارم عجله ایه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه دوسالی تو دانشگاه علمی کاربردی تدریس کردم. میخوام یکی از همکارام برام ریکام بنویسه. دارم برای دکترای ریاضی اپلای میکنم.
    کسی از دوستان تجربه ای تو این زمینه داره یا نظری ایده ای؟؟؟ که محتواش چی باشه و چجوری باشه؟؟؟ چجوری شروع بشه؟؟؟ چجوری تموم بشه ؟؟؟ و....
    ممنون دوستان.
    کارم عجله ایه.

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

میتونید ریکام های لینکدین رو نگاه کنید (حالا در مورد شما تم اکادمیک پیدا میکنه تا کاری)
    باقی ریکام ها هم به کارتون میاد. حالا ریکامی که یه استاد مینویسه یا یه همکار فرق دارند ولی نه اینکه 100 متفاوت باشند
    شروع وپایانش و محتوا و ... همه ی ریکام ها میتونه تقریبا شبیه و توی یه چهارچوب باشه ولی تمش ممکنه فرق کنه و نوع جمله بندی ها و نوع بیان و ....

حالا لینک های زیر رو ببینید (حودتون اگه گوگل کنید مثلا how to recommend a colleague for an academic position میتونید هزارها نمونه و سمپل پیدا کنید!)

Link---1

Link----2

و خیلی سمپل ها و نمونه های دیگه که توی گوگل میتونید راحت پیدا کنید

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام یک تفاوت مهمی که رفرنس توسط همکار با مثلا استاد دارد توجه ویژه به رفتار دانشگاهی و رفتار همکاری هست- Collegiate and collegial behaviour - هست. اینجا بحث در مورد این است که فرد مورد نظر مثلا در کار گروهی چگونه فردی است و به طور خاص در پروژه های تحقیقی چطور همکاری میکند مثلا چطور بقیه را کمک میکند به اهداف پروژه برسند یا با دانشجویانشان چطور کنار می اید. صحبت از توان علمی خیلی کمتر میشود مگر اینکه نامه را استادی که بسیار بالاتر از شماست بنویسد. سطح نامه هم خیلی حرفه ای تر است و حتما به موارد کار مشترک بین دو فرد باید اشاره شود تا ملموس و عینی باشد. توصیه میکنم سعی کنید از تمپلیتها متنی استفاده نکنید هر چند که نوجه ویژه باید به چهارچوب محتوایی لازم است. امیدد که در کارتان موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون دوستان.
    کارم عجله ایه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران-آزاد کرج

سلام نمیدونم این تاپیک درستیه یا نه،ولی به نظرتون چندتا نامه ریکامند بدم استاد امضا کنه،به تعداد دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم؟ چون الان یک سری هاشو هنوز دارم کار میکنم محدود نکردم تعداد دانشگاه هامو خیلی زیاده یا 2-3 تا نسخه بدم از یک نامه رو امضا کنه کافیه؟ اسکن بکنم براشون نسخه های اسکن شده بنویسم و اولشم اسم دانشگاه هارو ننویسم بزنم To Whom it May Concern که برای هرجایی بعدن خواستم بتونم ازش استفاده کنم دوباره نبرم پیش استاد بگم یه نامه جدید برام امضا کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Rec. Letter زیادی خوب!!!

سلام دوستان
    من از یکی از اساتیدم میخوام ریکام بگیرم و ایشون سرشون شلوغ هست و گفتن خودت بنویس برام میل بزن. من واقعن هیچ ایده ای ندارم و می ترسم خیلی کلیشه ای بنویسم. به نظرتون سمپل هایی هست که کلیشه ای نباشه و بشه ازشون کمک گرفت؟ چون من هر چی سرچ کردم همه شبیه هم بودن که فلانی باهوشه و ... .
    بعد اینکه استاد من کانادا رفتن واسه فرصت مطالعاتی و به سربرگ دانشگاه دسترسی ندارن. اینکه تو یه فایل ورد تایپ کنن مشکلی هست؟ مثلن لوگو دانشگاه رو توی اون فایل ورد بزنیم.

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

متن اگر با مشخصات و فکر خودتان ولی در چهارچوبهای متدوال باشد ایرادی ندارد بالاخره استاد میفرمایند از کجا شما را میشناسند در چه درسی چرا شما شاخص بوده اید توضیح کمی در مورد خود درس میدهند و ... همه در واقع در چهارچوب یکی هستند.

در خصوص دسترسی به لوگو واقعا دیگر اینروزهای لازم نیست. شما ادرس ایمیل دانشگاهی استاد را میدهید و برای ایشان ایمیل میرود. دیگر کاعذ و سربرگ موضوعیت ندارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vanessa20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یکی از اساتیدم میخوام ریکام بگیرم و ایشون سرشون شلوغ هست و گفتن خودت بنویس برام میل بزن. من واقعن هیچ ایده ای ندارم و می ترسم خیلی کلیشه ای بنویسم. به نظرتون سمپل هایی هست که کلیشه ای نباشه و بشه ازشون کمک گرفت؟ چون من هر چی سرچ کردم همه شبیه هم بودن که فلانی باهوشه و ... .
    بعد اینکه استاد من کانادا رفتن واسه فرصت مطالعاتی و به سربرگ دانشگاه دسترسی ندارن. اینکه تو یه فایل ورد تایپ کنن مشکلی هست؟ مثلن لوگو دانشگاه رو توی اون فایل ورد بزنیم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنونم
    آخه مسئله اینجاست که ممکنه برای استاد اعصاب خرد کن باشه این مسئله که مثلن 10-15 تا دانشگاه بهش ایمیل بزنن چون من احتمالن این تعداد اپلای کنم
    و اینکه من میخوام آلمان اپلای کنم و سیستمش با کانادا و آمریکا فرق داره و حتا هنوز شک دارم که میل بزنن به استاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)