صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 196

موضوع: مسائل مربوط به محتوای توصیه نامه

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض پاسخ : مخاطب توصیه نامه کیه؟

بله فرمال تر همینه که دوستمون نوشتن
    dear sir/mam هم میشه اما اولی از همه بهتره

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter زیادی خوب!!!

من کلن بااین ریکام مشکل دارم!استادای شریفم که با کلی منت حاضرن یه خط بنویسن!بعد یکی از دوستان دانشگاه دارقوز اباد میخونه تو ازمایشگاه با استاد دانشگاه تهران کار میکنه براش ریکامنوشته یه جوری معرفیش کرده انگار طرف داره تو ازمایشگاه اپولو هوا میکنه!هیچ جا هم شانس نیاوردیم!یکی هم پیدا نمیشه ازمون تعریف که نه حداقل حیقیقتو بگه!

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    من کلن بااین ریکام مشکل دارم!استادای شریفم که با کلی منت حاضرن یه خط بنویسن!بعد یکی از دوستان دانشگاه دارقوز اباد میخونه تو ازمایشگاه با استاد دانشگاه تهران کار میکنه براش ریکامنوشته یه جوری معرفیش کرده انگار طرف داره تو ازمایشگاه اپولو هوا میکنه!هیچ جا هم شانس نیاوردیم!یکی هم پیدا نمیشه ازمون تعریف که نه حداقل حیقیقتو بگه!
    کاملآ موافقم. ولی من حداقل در مورد دانشگاه های آمریکا میدونم که خیلی ظاهر بین هستن و همه چیزو باور میکنن
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Junior Member tannazsh آواتار ها

به نظر من میاد استادا گرفتار تر و بی حوصله تر از این حرفان که بشینن خط به خط برات بنویسن! شما فکر می کنین بهتر نیس آدم خودش بشینه واقعیتو بنویسه بده امضا کنن یا اگه فرم داره همونو پر کنه ببره بده؟! بد میشه؟!
    Life is too short not to be awesome

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tannazsh نمایش پست ها
    به نظر من میاد استادا گرفتار تر و بی حوصله تر از این حرفان که بشینن خط به خط برات بنویسن! شما فکر می کنین بهتر نیس آدم خودش بشینه واقعیتو بنویسه بده امضا کنن یا اگه فرم داره همونو پر کنه ببره بده؟! بد میشه؟!
    اگر استاده قبول كنه و اگر شما تجربه ي كافي داشته باشيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط thunder نمایش پست ها
    آخه من یه سری recomm غیر ایرانی دیدم که خیلی خوب نوشته بودن...طوری که من گفتم حتما یارو نابغه است...

استادای ما انگار کلاسشون کم میشه تعریف کنن...
    استاد راهنمای من 1temp سه خطی داره مال همه همونه!تازه 3 تا بیشترم نمیده....
    تصور کنین من تاپ مارک کلاسش و باهاش پروزه و کارآموزی برداشتم اونوقت ایشون حاضر نیست حتی واقعیتشو بنویسه...
    به نظر من سعی کنن recomm های خوب جمع کنبن تا recomm های معمولی...
    شنيديد ميگن ميمون هر چي زشت تره اداشم بيشتره ؟ داستان اينجاست. يارو اصلا اسمشو تو ايرانم نميشناسن يه كنفرانس داور بوده ديگه خدا رو هم بنده نيست. حالا شما ميخواي ريكام بگيري. اين ماجراست. اول كلي ناز و ادا. بعد كلي ايراد. بعد كلي محدوديت تعريف كردن. آخرم با ريكامش تيشه ميزنه به ريشه ي آيندت بدون اينكه بفهمي. اينجور استادا تنها نگرانيشون اينه كه شما پذيرش بگيري و بدترين كابوسشون اينه كه شما يكي بهتر از اونها بشي. تو اين كشور فقط پسر اگر شاگرد پدر بود ازش خوب ريكام گرفت و نهايتا از رفيق پدر. ما رابطه تو ذره ذره ي زندگيميون جاريه. نباشه اصلا زندگيمون فلج ميشه به شدت. به اميد اينكه روزي معني " درخت هر چه پر بارتر افتاده تر" رو بفهميم. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    شنيديد ميگن ميمون هر چي زشت تره اداشم بيشتره ؟ داستان اينجاست. يارو اصلا اسمشو تو ايرانم نميشناسن يه كنفرانس داور بوده ديگه خدا رو هم بنده نيست. حالا شما ميخواي ريكام بگيري. اين ماجراست. اول كلي ناز و ادا. بعد كلي ايراد. بعد كلي محدوديت تعريف كردن. آخرم با ريكامش تيشه ميزنه به ريشه ي آيندت بدون اينكه بفهمي. اينجور استادا تنها نگرانيشون اينه كه شما پذيرش بگيري و بدترين كابوسشون اينه كه شما يكي بهتر از اونها بشي. تو اين كشور فقط پسر اگر شاگرد پدر بود ازش خوب ريكام گرفت و نهايتا از رفيق پدر. ما رابطه تو ذره ذره ي زندگيميون جاريه. نباشه اصلا زندگيمون فلج ميشه به شدت. به اميد اينكه روزي معني " درخت هر چه پر بارتر افتاده تر" رو بفهميم. شادزي
    سلام

والا یه بلا نصبت هم بگین! من خدایی استادام هر چند تا خواستم توصیه نامه برام فرستادن بنده خدا ها خیلی هم کمکم کردن هم در مورد پروپوزال و هم توصیه نامه همیشه استثنا هم وجود دارد

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.ahmadinia نمایش پست ها
    سلام

والا یه بلا نصبت هم بگین! من خدایی استادام هر چند تا خواستم توصیه نامه برام فرستادن بنده خدا ها خیلی هم کمکم کردن هم در مورد پروپوزال و هم توصیه نامه همیشه استثنا هم وجود دارد
    بلا نصبت استاداي شما. استثناها كه تعريف ندارن خودشون خوبن. چيزي كه گفتم در ابعاد وسيعي در اين كشور جريان داره. بايد درگير رفتن بود تا چشيد گاهي حتي ديگه نميشناسنتون و حقم دارن تو اين همه شاگرد يادآوري كمي سخته . اينم مشكليه ي گريبانگير اساتيد جهان سومي ديگه. موفق باشيد . شادزي

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

Post مسائل مربوط به محتوای توصیه نامه

کاربران گرامی؛

در این موضوع می توانید به بحث و گفتگو دربارۀ محتوای توصیه نامه پرداخته و اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و از دیگران سؤال کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به محتوای توصیه نامه

سلام
    توصیه نامه باید چقدر باشه ؟ یک صفحه یا کمتر؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)