صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 196

موضوع: مسائل مربوط به محتوای توصیه نامه

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به محتوای توصیه نامه

من سربرگ دانشگاه رو روی دو تا نامه Recom گذاشتم. ایراد نمیگیرن که اینا چرا سربرگ هاش عین همه؟ و اینکه احیانا IP فرد رو اگه ببینن من خودم Submit کردن و بعدا مشکل نمیشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام من دو تا از استادام گفتن که خودت بنویس من امضا میکنم خواستم ببینم عنوان کردن این قضیه که دانشجوی من زبانش خیلی خوبه متداول هستش توی ریکام؟(البته با ذکر دلیل)
    نکته بعد اینکه من باید ریکام رو به طور کامل رسمی بنویسم...یعنی از اون قسمت بالا که تاریخ و اینا رو میزنن ...منظورم اینه که همینو استاد من قراره پرینت بگیره؟ یا فرمت خاصی داره که توی اون کپی-پیستش می کنن؟
    و بعد اینکه من می خواستم عنوانش رو بنویسم dear admission commitee مناسب هستش؟
    بعد یه استادمم گفت که یه draft برای من بنویس.... خواستم ببینم منظورش اینه که خودم ریکام رو بنویسم؟ یعنی این draft چی هستش؟
    ممنون میشم کسی جواب بده من باید تا 3روز دیگه تحویل بدم اینا رو.
    سلام

1- بله... کلا هر چیزی که برای یک دانشجوی graduate امتیاز به حساب بیاد میتونه توسط استاد عنوان بشه...
    2- الان بیشتر سیستم های LOR فرم های خاصی هستند که اطلاعات رو به صورت classified شده از استاد میگیرن... بعید هست نامه به همون صورت آپلود بشه..
    3- "اگر قرار شد خود نامه به همون صورت ارسال بشه"، عبارت To whom it may concern تعریف شده تر هست...
    4- Draft یعنی پیش نویس.. منظور این هست که مدرکی که آماده کردید رو می خونه و در صورت لزوم تغییرش میده و اون میشه مدرک نهایی برای submit...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
    من سربرگ دانشگاه رو روی دو تا نامه Recom گذاشتم. ایراد نمیگیرن که اینا چرا سربرگ هاش عین همه؟ و اینکه احیانا IP فرد رو اگه ببینن من خودم Submit کردن و بعدا مشکل نمیشه؟
    سلام

1- اگر مبدا هر دو مورد یک دانشگاه باشه مسئله ای نداره... ولی در غیر این صورت واضح هست که نباید این کار انجام بشه!
    2- بعید هست...ولی جهت اطمینان از محل جایی که LOR رو تهیه کردید کار آپلود رو انجام بدید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member

دوستان من باید خورم ریکام رو می نوشتم
    بعد الان هم تهیه کردم اما به انگلیسی ولی شنیدم دانشگاهها مهر روی ریکام انگلیسی نمیزنن درسته؟؟؟
    یعنی من الان باید فارسی بنویسمش؟ بعد مهرو سربرگ بزنن ببرم دارالترجمه؟ نمیشه همین انگلیسی باشه؟...کلا مشکل استاد من این بود که انقد زبانش خوب نبود که انگلیسی بنویسه فارسی که خودشم بلده بنویسه!

Banned

دوستان من باید خورم ریکام رو می نوشتم
    بعد الان هم تهیه کردم اما به انگلیسی ولی شنیدم دانشگاهها مهر روی ریکام انگلیسی نمیزنن درسته؟؟؟
    یعنی من الان باید فارسی بنویسمش؟ بعد مهرو سربرگ بزنن ببرم دارالترجمه؟ نمیشه همین انگلیسی باشه؟...کلا مشکل استاد من این بود که انقد زبانش خوب نبود که انگلیسی بنویسه فارسی که خودشم بلده بنویسه!
    سلام

LOR الزاما به مهر نیازی نداره...
    امضای استاد در کنار پلمب بودن پاکت کفایت خواهد کرد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member

دوستان من یه راهنمایی میخواستم
    من یه فرصت بزرگی دارم که استادام ریکام رو به خود من واگذار کردن(همون طور که تو پست قبلی نوشتم)
    حالا من میخوام یه ریکام strongبرای خودم بنویسم اما نمیدونم چند پاراگراف بنویسم من 1پاراگراف معرفی نوشتم 1پاراگراف جمعبندی و دو تا پاراگراف هم متن اصلی رو نوشتم که با فونت12 و فاصله 1.5 باضافه عنوان و آدرس و امضاو...تقریبا یه صفحه wordرو پر کرده. من به قابلیت درس دادنم سر کلاس، نوشتن مقاله و روحیه کار گروهی پرداختم و خودم رو هم رنک کردم.
    حالا من میترسم که ازین فرصت نتونم به خوبی استفاده کنم و ریکام بدی برای خودم نوشته باشم(یعنی باندازه کافی ننوشته باشم)....خواستم از دوستانی که سابقه گرفتن یه ریکام قوی از استاد دارن خواهش کنم که بگن که متنشون چقدر بود و استاد چقدر وارد جزییات شده بود و راجع بهشون نوشته بود؟
    و سوال بعدم اینکه راجع به خط تحقیقاتی هم باید نوشت؟ چون من چند تا ریکام دیدم که راجع به موضوع تحقیق دانشجو هم توضیحاتی داده بود. خیلی ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

Banned

دوستان من یه راهنمایی میخواستم
    من یه فرصت بزرگی دارم که استادام ریکام رو به خود من واگذار کردن(همون طور که تو پست قبلی نوشتم)
    حالا من میخوام یه ریکام strongبرای خودم بنویسم اما نمیدونم چند پاراگراف بنویسم من 1پاراگراف معرفی نوشتم 1پاراگراف جمعبندی و دو تا پاراگراف هم متن اصلی رو نوشتم که با فونت12 و فاصله 1.5 باضافه عنوان و آدرس و امضاو...تقریبا یه صفحه wordرو پر کرده. من به قابلیت درس دادنم سر کلاس، نوشتن مقاله و روحیه کار گروهی پرداختم و خودم رو هم رنک کردم.
    حالا من میترسم که ازین فرصت نتونم به خوبی استفاده کنم و ریکام بدی برای خودم نوشته باشم(یعنی باندازه کافی ننوشته باشم)....خواستم از دوستانی که سابقه گرفتن یه ریکام قوی از استاد دارن خواهش کنم که بگن که متنشون چقدر بود و استاد چقدر وارد جزییات شده بود و راجع بهشون نوشته بود؟
    و سوال بعدم اینکه راجع به خط تحقیقاتی هم باید نوشت؟ چون من چند تا ریکام دیدم که راجع به موضوع تحقیق دانشجو هم توضیحاتی داده بود. خیلی ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
    سلام

به نمونه هایی که در web موجود هست مراجعه کنید...
    کتاب های زیادی هم به عنوان راهنما موجود هستند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Hero

دوستان توی وب سایت یکی از دانشگاه های که میخوام اپلای کنم، قسمت ریکامندیشن، از استاد پرسیده که main weaknesses and liabilities این دانشجو چیه؟ حالا الان اینجا چی باید بنویسیم؟ یعنی مثلاً ایده بدید چه چیزایی بنویسیم که نه خیلی بد باشه و اعتبار ریکام رو زیر سؤال ببره هم این یه جور drawback باشه که نگن این طرف همه چیش عالیه! یا به نظرتون اصلاً این قسمت رو بگم به استاد خالی بذاره؟؟ :\
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام دوستان

من از استاد راهنمای دوره ارشدم خواستم ریکام بنویسه. با اینکه خیلی خوب براش کار کرده بودم اما گفت که من ریکام متوسطی برات مینویسم. تو قسمت سخت کوشی و پیگیری خیلی خوب بودی اما کریتیوتی مثلا متوسط بودی و در کل توصیه شده با حدی شک رو برات انتخاب می کنم. حالا میخواستم ببینم قید ریکام ایشون رو بزنم و از دیگر اساتیدی مثلا دوره لیسانسم درخواست ریکام کنم یا اصلا اونقدر تاثیری نداره که بخواهم خودم رو نگران کنم

ممنون از کمکتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط masoli نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از استاد راهنمای دوره ارشدم خواستم ریکام بنویسه. با اینکه خیلی خوب براش کار کرده بودم اما گفت که من ریکام متوسطی برات مینویسم. تو قسمت سخت کوشی و پیگیری خیلی خوب بودی اما کریتیوتی مثلا متوسط بودی و در کل توصیه شده با حدی شک رو برات انتخاب می کنم. حالا میخواستم ببینم قید ریکام ایشون رو بزنم و از دیگر اساتیدی مثلا دوره لیسانسم درخواست ریکام کنم یا اصلا اونقدر تاثیری نداره که بخواهم خودم رو نگران کنم

ممنون از کمکتون
    سلام

قطعا بی تاثیر نخواهد بود...
    ترجیحا توصیه این هست که سراغ کسانی برید که حداقل احتمال میدید تا جای ممکن از شما تعریف می کنند...
    ممکن هست همین creativity از دید کسی که مسئول evaluation شماست خیلی مهم جلوه کنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)