صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2015

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2015

سلام دوستان ... کسانی که برای دکتری صنایع و زیرشاخه های وابسته قصد اپلای برای آمریکا و کانادا برای ترم fall و spring سال 2015 رو دارن بیان تو این صفحه که باهم تبادل نظر کرده و اطلاعات مورد نیاز رو share کنیم ... ... همگی موفق باشیم
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2

واقعا امسال کسی نبود برای دکترای صنایع اپلای کنه؟؟؟

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

پیش فرض پاسخ : آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2

سلام دوست عزیز
    بنده و خانومم هم قصد اپلای واسه
    دکتری صنایع و زیرشاخه هاش برای آمریکا و کانادا (و شاید انگلیس و استرالیا) برای ترم fall و spring سال 2015 رو داریم.خوشحال میشیم تبادل نظر کنیم
    ویرایش توسط ehsan_eee_000 : August 7th, 2014 در ساعت 08:30 PM

Junior Member hamidraf آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر

سلام
    من هم قصد اپلای در مهندسی صنایع ترجیحا برای امریکا رو دارم. یکی از مشکلاتی که همین اول کار اومده سراغم پایین بودن GPA کارشناسیم هست. البته در یکی از فروم ها در مورد دانشگاههایی که GPA زیر 3 میگیرن بحث شده اما سوالم اینه که آیا دانشگاههایی که در requirements معدل بالای 3 خواستن رو هم اپلای بکنم و شانسی براش دارم یا نه؟

من هم همین مشکل رو دارم ولی شنیدم با نمره بالا در GRE میشه این مشکل رو کمی جبرانش کرد

سلام. من می خوام واسه کارشناسی ارشد صنایع اقدام کنم . فرمت ایمیلی که واسه apply میخوام بفرستم باید چطوری باشه ؟ please help me :/

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان، من هم قصد دارم امسال اپلای کنم. مد نظر داشتم دانشگاه Regina کانادا اپلای کنم. ولی گویا مهندسی صنایع توی این دانشگاه خیلی فرق میکنه با ما. کسی اطلاعی داره در مورد رشته صنایع این دانشگاه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام خدمت همه

دوستان ابتدا مشخص کنن که برای دکترا میخوان اقدام کنن یا مستر. در حدی که بلد باشم در خدمتتون هستم.

خودم برای دکترا (امریکا و برخی دانشگاه های اروپا) دارم اقدام می کنم.

به امید موفقیت همه

رشته و دانشگاه
    Finance

دوستان مرسی که جواب دادین.. کسی تونسته برای پذیرش دکتری با استادی تو آمریکا کانکت بشه؟ کانادا چطور؟ چون من هرچی به استادای کانادایی جواب میدم اصلا جواب نمیدن، تک و توک هم که جواب میدن میگن پوزیشن نداریم!!! به نظرتون اگه با استادی تو آمریکا کانتکت داشته باشیم و بگه زمینه کاریت خیلی بهم نزدیکه و اپلای کن و خودش هم هد دارتمان یا associate chair باشه چقدر شانس پذیرش میره بالا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    دوستان مرسی که جواب دادین.. کسی تونسته برای پذیرش دکتری با استادی تو آمریکا کانکت بشه؟ کانادا چطور؟ چون من هرچی به استادای کانادایی جواب میدم اصلا جواب نمیدن، تک و توک هم که جواب میدن میگن پوزیشن نداریم!!! به نظرتون اگه با استادی تو آمریکا کانتکت داشته باشیم و بگه زمینه کاریت خیلی بهم نزدیکه و اپلای کن و خودش هم هد دارتمان یا associate chair باشه چقدر شانس پذیرش میره بالا؟
    دوست عزیز

فرایند پذیرش تابع چندین متغیره. شما اگر ایمیل سمپل فرستادید به هیچ وجه انتظار پاسخ نداشته باشید(تجربه مشابه دوستم حدود بالای 100 تا ایمیل بود تا از یکیشون جواب گرفت!). اگر ایمیل رو بر اساس اون شخص و زمینه کاریش تهیه و ارسال کردید (و برای دکتراتون پروپوزال گونه ای فراهم و ارسال کردید) بحثش فرق می کنه. باید ببینید اون استاد پوزیشن داره یا خیر( که میتونید غیر مستقیم جویا بشید چون پرسیدن مستقیمش نوعی بی احترامی محسوب میشه و ممکنه استاد دیگه جوابتون رو نده).

اینکه استاد بگه اپلای کن مرحله اوله؛ چون همین حرف رو ممکنه به صد نفر دیگه هم بزنه (اصطلاحا همه رو تو آب نمک نگه میداره تا سر فرصت بهترین رو انتخاب کنه. کما اینکه شما هم فقط برای یک دانشگاه اپلای نمی کنید).

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)