صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2

سلام دوستان من هم قصد دارم برای پذیرش دکترا از کانادا در رشته مهندسی صنایع اقدام کنم اما اصلا نمیدونم چه گرایشی و چه شهری...کسی میتونه کمک کنه و بگه که چه گرایشی تو چه شهری از کانادا برای مهندسی صنایع می تونه در محیط کاری هم بازده خوبی داشته باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2

سلام دوستان عزیز من می خوام برا ارشد صنایع apply کنم ولی نمی دونم چه زیر شاخه هایی تو دانشگاهای استرالیا و سایر کشور ها دارد لطفا کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط yummy نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من می خوام برا ارشد صنایع apply کنم ولی نمی دونم چه زیر شاخه هایی تو دانشگاهای استرالیا و سایر کشور ها دارد لطفا کمکم کنید
    سلام دوست عزیز
    تو استرالیا مهندسی صنایع به اسم مهندسی صنایع نمی تونی پیدا کنی
    یا باید بری تو دپارتمان های ریاضی یا مکانیک و تولید
    البته تو بیزینس اسکول ها هم میتونی بری چک کنی

بیشتر گرایش ها شامل مدیریت پروژه-مدیریت مهندسی-زنجیره تامین هستش

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vittoria نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم قصد دارم برای پذیرش دکترا از کانادا در رشته مهندسی صنایع اقدام کنم اما اصلا نمیدونم چه گرایشی و چه شهری...کسی میتونه کمک کنه و بگه که چه گرایشی تو چه شهری از کانادا برای مهندسی صنایع می تونه در محیط کاری هم بازده خوبی داشته باشه
    سلام دوست عزیز
    دانشگاه دالهوسی
    دانشگاه کنکوردیا
    دانشگاه ویندزور
    دانشگاه منیتوبا
    دانشگاه تورنتو
    دانشگاه مک گیل
    دانشگاه یو بی سی
    دانشگاه واترلو
    دانشگاه سایمون فریسر
    و ....

دانشگاه های زیادی وجود داره
    اول باید ببینی فیلد موردت علاقت چیه و تو چه زمینه ای قبلا کر کردی و کار پژوهشی داری
    بعد با سرچ کردن تو این دانشگاه ها میتونی استاد مورد نظر رو برای مکاتبه پیدا کنی
    البته به جواب دادن استادا تو کانادا زیاد امیدوار نباش (از هر ۲۰ ایمیل شاید یکیش رو جواب بدن !! )

موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    من هم میخام واسه فوق صنایع اپلای کنم ولی همین اول کار با یک مشکلی مواجه شدم اونم اینکه، با توجه به اینکه تو اروپا چیزی به نام industrial engineering ندارن واسه سرچ و پیدا کردن پوزیشن و اینکه اصلا چه دانشگاهی صنایع داره، در چه مقطعی پذیرش میکنه باید چیکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من الان ترم 3 فوق لیسانس توی دانشگاه تهران هستم، لجستیک می خونم. معدلم 18 شده، یک مقاله توی EJOR ، با یک نفر استاد از آمریکا چاپ کردم ( ایشان متولد کره جنوبی هستن ولی الان 20 ساله در آمریکا استاده و خیلی مقاله داره ) ، مقاله دوم ام هم دارم تموم می کنم. که با همین استاد انشاء الله چاپ می شه. من از ایشون برای دوره دکتری که درخواست کردم به من گفت که دانشگاه خودش BGSU دوره دکتری صنایع نداره ولی یکی از دوستای صمیمی خودش رئیس دپارتمان مهندسی صنایع هستش در دانشگاه northeastern و گفت بهش سفارشتو می کنم،،، بعد از دو هفته گفت که بهش سفارشتو کردم و اگر می خوای سریع تر اقدام کن،،، گفت البته اونجا خیلی رقابتی هستشو ،، من امیدوارم قبولت کنه او این چیزا،،،، حالا نکته اینجاست ،،،،، (((( لطفا راهنمایی کنید )))))))))))).................
    1- من خیلی زبانم خوب نیست ، مقاله هایی هم که می دم با همین استاد ،،، بنده خدا خودش کلی ویرایش می کنه بعد می فرسته.... امتحال toefl یا GRE هم اصلا ندادم و خیلی هم آشنا نیستم.
    ((((( ولی بگم پشت کارم خوبه ))))))))
    2- من الان 28 سال سن دارم ،،، و بسیار زمان برام مهمه ،،، ثروت و پول کلا تعطیله ،، (((( دیگه دارم پیر میشم )))
    3- علاقه دارم دکترا توی یه کشور دیگه بخونم
    سوال من اینجاست و واقعا به مشورت نیاز دارم
    1- به نظر شما اگه بخوام برم US برای دو تا امتحانهای زبانش نباید 1 سال وقت بذارم ؟؟؟ پس اونوقت شما فرض هم کنید من 30 سالگی برم ،، درسم تموم بشه میشم 34 یا 35 ساله !!!!
    2- امتحانهای زبان toefl و GRE خیلی سخته فک کنم IELTS راحت تره----- با 7 یا 8 ماه full time خوندن بشه به جایی رسید ،،،،،، پس به نظر شما بهتر نیست برم IELTS بخونم، برای اروپا اقدام کنم ؟؟؟ رقابت کمتره،، راحت تر قبول می کنن و این چیزا ،،،،،
    شما جای من بودید واقعا چه می کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان منم امسال می خوام برای دکترای پیوسته آمریکا و فوق اروپای صنایع اپلای کنم دانشگاه های امریکا رو انتخاب کردم و به استادا با ذکر علاقه مندیم به ریسرچ فیلدشون ایمیل زدم تقریبا یک سوم جواب دادن و گفتن تا اپلای نکنم نمیتونن نظری بدن و یه عده هم گفتن در حال حاضر پوزیشن ندارن.
    نمره GRE , TOEFL ام خوبه اما مقاله ندارم معدلم کارشناسیمم 16 از شهید بهشتی، نمونه نامه ریکام خوب می خوام برای صنایع اگه کسی داره ممنون میشم بهم پیغام بده، و اینکه برای فاند گرفتن تو صنایع از اسپانیا و آلمان باید چه اقداماتی بکنم(زبان اسپانیاییم در حد upper intermediate و دارم فشرده می خونم که تا چند ماه دیگه advance بشه. ) موسسه کوه نور رو کسی امتحان کرده و خبر داره برای اسپانیا چطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yasir نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    من هم میخام واسه فوق صنایع اپلای کنم ولی همین اول کار با یک مشکلی مواجه شدم اونم اینکه، با توجه به اینکه تو اروپا چیزی به نام industrial engineering ندارن واسه سرچ و پیدا کردن پوزیشن و اینکه اصلا چه دانشگاهی صنایع داره، در چه مقطعی پذیرش میکنه باید چیکار کنم؟
    سلام دوست عزیز
    یه نگاهی به لینک زیر بنداز شاید کمکت کنه
    http://en.wikipedia.org/wiki/Top_Ind...ers_for_Europe
    به طور کلی تو اروپا مهندسی صنایع رو بیشتر باید با نام هایی مثل
    operation management, Industrial management, Production engineering, Manufacturing Engineering, supply chain management و ....
    سرچ کنی
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyann نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان ترم 3 فوق لیسانس توی دانشگاه تهران هستم، لجستیک می خونم. معدلم 18 شده، یک مقاله توی EJOR ، با یک نفر استاد از آمریکا چاپ کردم ( ایشان متولد کره جنوبی هستن ولی الان 20 ساله در آمریکا استاده و خیلی مقاله داره ) ، مقاله دوم ام هم دارم تموم می کنم. که با همین استاد انشاء الله چاپ می شه. من از ایشون برای دوره دکتری که درخواست کردم به من گفت که دانشگاه خودش BGSU دوره دکتری صنایع نداره ولی یکی از دوستای صمیمی خودش رئیس دپارتمان مهندسی صنایع هستش در دانشگاه northeastern و گفت بهش سفارشتو می کنم،،، بعد از دو هفته گفت که بهش سفارشتو کردم و اگر می خوای سریع تر اقدام کن،،، گفت البته اونجا خیلی رقابتی هستشو ،، من امیدوارم قبولت کنه او این چیزا،،،، حالا نکته اینجاست ،،،،، (((( لطفا راهنمایی کنید )))))))))))).................
    1- من خیلی زبانم خوب نیست ، مقاله هایی هم که می دم با همین استاد ،،، بنده خدا خودش کلی ویرایش می کنه بعد می فرسته.... امتحال toefl یا GRE هم اصلا ندادم و خیلی هم آشنا نیستم.
    ((((( ولی بگم پشت کارم خوبه ))))))))
    2- من الان 28 سال سن دارم ،،، و بسیار زمان برام مهمه ،،، ثروت و پول کلا تعطیله ،، (((( دیگه دارم پیر میشم )))
    3- علاقه دارم دکترا توی یه کشور دیگه بخونم
    سوال من اینجاست و واقعا به مشورت نیاز دارم
    1- به نظر شما اگه بخوام برم US برای دو تا امتحانهای زبانش نباید 1 سال وقت بذارم ؟؟؟ پس اونوقت شما فرض هم کنید من 30 سالگی برم ،، درسم تموم بشه میشم 34 یا 35 ساله !!!!
    2- امتحانهای زبان toefl و GRE خیلی سخته فک کنم IELTS راحت تره----- با 7 یا 8 ماه full time خوندن بشه به جایی رسید ،،،،،، پس به نظر شما بهتر نیست برم IELTS بخونم، برای اروپا اقدام کنم ؟؟؟ رقابت کمتره،، راحت تر قبول می کنن و این چیزا ،،،،،
    شما جای من بودید واقعا چه می کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    چند تا توصیه برات دارم
    اگه هدفت برای امریکای شمالی (آمریکا و کانادا) هستش اگه تافل بخونی و امتحان بدی بهتره هرچند آیلتس هم بدی معادل سازی میشه و مشکلی پیش نمیاد اما نکتش اینجاست که تو معادل سازی اونا هوای تافل رو بیشتر دارن ! برای اروپا و استرالیا قضیه کاملا معکوسه !
    در مورد تفاوت های آیلتس و تافل هم یه سرچ بکنی دستت میاد که چه تفاوت هایی با هم دارن و شما تو کدومش میتونی راحت تر نمره دلخواهت رو کسب کنی.
    پیشنهادمن اینه که اول ۳-۴ ماه حداقل واسه GRE وقت بزار تا یه نمره ۳۰۵ به بالا بیاری (اگه ۳۱۰-۳۱۵ بیاری که دیگه خیلی خوب میشه) هرچی معدل لیسانست پایینتر باشه به نمره جی آر ای بالاتری واسه اسکولارشیپ نیاز داری
    بعد از جی آر ای برو سراغ تافل یا آیلتس.
    دلیل اینکه میگم اول برو سراغ جی آر ای اینه که نمره اون ۵ سال اعتبار داره اما تافل فقط ۲ سال و وقتی جی آر ای دستت باشه به محض اینکه نمره تافل یا آیلتست بیاد میتونی اپلای رو شروع کنی.
    توصیه من بهت اینه که روی امریکا اول تمرکز کنی. اگه به هر دلیلی (اعم از عدم توفیق در گرفتن اسکولارشیپ یا ویزا) نتونستی بری امریکا، کانادا - استرالیا (به همراه نیوزیلند) و اروپا رو تو اولویت های بعدیت بزار
    راستی واسه نوشتن مقاله و ادیت اون از دو تا نرم افزار GINGER و WHITESMOKE استفاده کن که خیلی کارت رو جلو میندازه ;-)
    امیدوارم تونسته باشم به سوال هات پاسخ داده باشم.

موفق باشی ;-)
    ویرایش توسط IeMaster : November 7th, 2014 در ساعت 07:30 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط imaa نمایش پست ها
    سلام دوستان منم امسال می خوام برای دکترای پیوسته آمریکا و فوق اروپای صنایع اپلای کنم دانشگاه های امریکا رو انتخاب کردم و به استادا با ذکر علاقه مندیم به ریسرچ فیلدشون ایمیل زدم تقریبا یک سوم جواب دادن و گفتن تا اپلای نکنم نمیتونن نظری بدن و یه عده هم گفتن در حال حاضر پوزیشن ندارن.
    نمره GRE , TOEFL ام خوبه اما مقاله ندارم معدلم کارشناسیمم 16 از شهید بهشتی، نمونه نامه ریکام خوب می خوام برای صنایع اگه کسی داره ممنون میشم بهم پیغام بده، و اینکه برای فاند گرفتن تو صنایع از اسپانیا و آلمان باید چه اقداماتی بکنم(زبان اسپانیاییم در حد upper intermediate و دارم فشرده می خونم که تا چند ماه دیگه advance بشه. ) موسسه کوه نور رو کسی امتحان کرده و خبر داره برای اسپانیا چطوره؟
    سلام دوست عزیز
    به نظر من به هیچ عنوان از موسسه ای برای گرفتن پذیرش اقدام نکن. این سایت بهترین راهنما برای تمامی سوالهای شماست و موسسه ها پول مفت میگیرن ازت
    اگه قضیه ویزا بود شاید یکم با احتاط حرف میزدم و موسسه ها بعضی جاها ممکن بود کمک کنند.
    تو اسپانیا چند تا دانشگاه خوب هست مثل پلی تکنیک کاتالونیا- پلی تکنیک والنسیا- پلی تکنیک مادرید - زاراگوزا و ... که از سایتشون میتونی اطلاعات مورد نظر رو بگیری
    آلمان هم یه تعداد دانشگاه داره که تو انجمن صنایع (قسمت دانشگاه های آلمان) مفصل در موردش توضیح داده شده
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...85%D8%A7%D9%86
    نمونه ریکام هم تو کتابخانه میتونی پیدا کنی و ازش استفاده کنی )اما توصیم اینه که از استادت بخوای که خودش بنویسه)
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ndation-Letter
    http://www.applyabroad.org/forum/for...ndation-Letter
    موفق باشی ;-)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)