صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2015

Junior Member sh_sh_r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    energy Engineering

پیش فرض پاسخ : آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2

دوستان کدوم یک از شاخه های مهندسی صنایع رو برای لیسانس پیشنهاد میکنید؟؟؟چون تو اروپا رشته ی مهندسی صنایع نیست//کدوم بازار کار خوبی داره تو اروپا؟؟؟برای fall2015 میخوام برم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial ENG, IUST

پیش فرض پاسخ : آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2

Hi
    Engineering Management
    Production Management
    Project Management
    Honestly, I think there is no difference in branches of INDUSTRIAL ENGINEERING, but EM is more acceptable than others..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_sh_r نمایش پست ها
    دوستان کدوم یک از شاخه های مهندسی صنایع رو برای لیسانس پیشنهاد میکنید؟؟؟چون تو اروپا رشته ی مهندسی صنایع نیست//کدوم بازار کار خوبی داره تو اروپا؟؟؟برای fall2015 میخوام برم
    الان تو اروپا بیشتر تو حوزه زنجیره تامین سبز (green SCM) و پایدار (sustainable SCM) داره کار میشه. همچنین حوزه سلامت (Healthcare) هم خیلی داره باب میشه و فاندهای خوبی هم تو این حوزه دارن میدن.

سلام دوستان
    خواهش میکنم راهنماییم کنید دوستان
    من تیر ماه 92 در رشته مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی دانشکده مدیریت شریف فارغ التحصیل شدم. بیشتر درسهای اقتصاد رو پاس کرم و پایان نامه م در مورد مدیریت دانش (غیر مرتبط) بوده و مقاله ای هم ندارم- معدل 16/6

لیسانسم ریاضی کاربردی بوده دانشگاه کرمان و پروژه ام در مورد تحقیق در عملیات فازی بوده - معدل 16/8 - شاگرد اول کلاس هم بودم ورتبه برتر المپیاد بین المللی ریاضی رو هم در کارشناسی دارم
    به نظرتون برای دکتری رشته تحقیق در عملیات کاربردی کدوم دانشگاه های آمریکا میتونم بهتر پذیرش بگیرم
    از رهنماییتون ممنون میشم

Junior Member

با سلام من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد تهران دارم با معدل 13.66 و به این رشته اصلا علاقه ای نداشتم. برای ارشد میخوام در رشته ی صنایع یا engineering management اپلای کنم . البته فاند نمیخوام چون قطعا بمن نمیدن. فعلا ایلتس 7 دارم و البته یک دوره کنترل پروژه در جهاددانشگاهی گذروندم و یا مقاله داخلی در مورد آینده پژوهی با کمک دوستم دادم که به رزومم کمک کنه چون مهندسی شیمی درس مشترکی با صنایع نداره .هدفم اپلای برای انگلیس، آلمان و یا امریکاست .ممنونتون میشم اگه راهنمایی کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial ENG, IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط Azad1112 نمایش پست ها
    الان تو اروپا بیشتر تو حوزه زنجیره تامین سبز (green SCM) و پایدار (sustainable SCM) داره کار میشه. همچنین حوزه سلامت (Healthcare) هم خیلی داره باب میشه و فاندهای خوبی هم تو این حوزه دارن میدن.
    سلام دوست عزیز
    اینهائی که گفتید حوزه حساب میشه درست ولی ربطی به گرایش های مهندسی صنایع نداره!

Junior Member

سلام
    من مهندسی صنایع از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 15.40
    می خواهم برای فوق لیسانس اقدام کنم. مقاله ندارم. 3 سال سابقه کار در زمینه کنترل پروژه دارم و 1 سال هم در زمینه ایزو 9001 کار کرده ام.
    لطفا مرا راهنمایی کنید از کدام کشورها می توانم راحت تر فاند بگیرم.

سلام ، بنده تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری دارم خواهشمندم با توجه به شرایط زیر به بنده کمک فرمایید که برای کجا و چگونه اقدام بکنم
    1-کارشناسی ارشد -مهندسی صنایع-صنایع/ دانشگاه تهران / معدل 15.85/ دوره آموزش محور (بدون تز)
    2-کارشناسی-مهندسی صنایع-تولید صنعتی / دانشکاه آزاد لنجان (اصفهان)/معدل 16.56
    3-شرکت در همایش بین المللی مهندسی صنایع دانشگاه تهران به عنوان تیم اجرایی
    4-دستیار تدریس (TA) در درس تحقیق در عملیات 1 در دانشگاه ازاد لنجان در دو ترم متوالی
    5-چاپ مقاله در ژورنال دانشگاه علم و صنعت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط usef2011 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اینهائی که گفتید حوزه حساب میشه درست ولی ربطی به گرایش های مهندسی صنایع نداره!
    شما چطور می فرمایید ربطی به مهندسی صنایع نداره؟؟؟! الان اینها گرایش های مهندسی صنایع هستند و تو دانشگاه های ایران و خیلی از دانشگاه های ایالات متحده تو دپارتمان مهندسی صنایع ارایه می شوند.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط toomas نمایش پست ها
    سلام
    من مهندسی صنایع از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 15.40
    می خواهم برای فوق لیسانس اقدام کنم. مقاله ندارم. 3 سال سابقه کار در زمینه کنترل پروژه دارم و 1 سال هم در زمینه ایزو 9001 کار کرده ام.
    لطفا مرا راهنمایی کنید از کدام کشورها می توانم راحت تر فاند بگیرم.
    بعید میدونم بتونید واسه ارشد با این رزومه فاند بگیرید بهتره فقط به پذیرش بدون فاند فکر کنید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)