صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2015

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

پیش فرض پاسخ : آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2

جهت اطلاع دوستان علاقمند به رشته مهندسی صنایع : دانشگاه State University of New York , Binghamton و بعبارتی Binghamton University در شمال نیویورک به دانشجویان مهندسی صنایع چنانچه نمره تافل بالای 85 و GRE درحدود 300 دارند به راحتی پذیرش میده ( هم مستر- هم دکترا) و در حال حاضر هم تعدادی دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل هستند . در بیشتر موارد دانشجویان دکترا فاند کامل میگیرند ( البته با نمرات TOEFL بالاتر از حد ذکر شده) . اگر مایل هستید سریعا اپلای کنید . گفتم یک آماری داده باشم . بقیه اطلاعات را با وارد شدن به سایت دانشگاه بدست بیارید. بسیاری از دوستان میپرسند اول اپلای کنیم و یا اول با استاد تماس بگیریم من توصیه میکنم اول اپلای کنید چرا که بدون اپلای کردن مکاتبات را جدی نمیگیرند . پس اگر نمره تافل و GRE تون در این اشل هست معطل نکنید . گفتم به هموطن بگم قبل از اینکه این چینی ها و هندی ها و عربها و ترکها پوزیشن های ترمهای آینده رو بگیرند. در حال حاضر 60 دانشجوی ایرانی در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند. دوستان رشته های غیر مهندسی هم شانس بالایی برای رشته های خودشون دارند چنانچه نمرات رقابتی داشته باشید

پیش فرض پاسخ : آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط برای Fall - Spring 2

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyann نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان ترم 3 فوق لیسانس توی دانشگاه تهران هستم، لجستیک می خونم. معدلم 18 شده، یک مقاله توی EJOR ، با یک نفر استاد از آمریکا چاپ کردم ( ایشان متولد کره جنوبی هستن ولی الان 20 ساله در آمریکا استاده و خیلی مقاله داره ) ، مقاله دوم ام هم دارم تموم می کنم. که با همین استاد انشاء الله چاپ می شه. من از ایشون برای دوره دکتری که درخواست کردم به من گفت که دانشگاه خودش BGSU دوره دکتری صنایع نداره ولی یکی از دوستای صمیمی خودش رئیس دپارتمان مهندسی صنایع هستش در دانشگاه northeastern و گفت بهش سفارشتو می کنم،،، بعد از دو هفته گفت که بهش سفارشتو کردم و اگر می خوای سریع تر اقدام کن،،، گفت البته اونجا خیلی رقابتی هستشو ،، من امیدوارم قبولت کنه او این چیزا،،،، حالا نکته اینجاست ،،،،، (((( لطفا راهنمایی کنید )))))))))))).................
    1- من خیلی زبانم خوب نیست ، مقاله هایی هم که می دم با همین استاد ،،، بنده خدا خودش کلی ویرایش می کنه بعد می فرسته.... امتحال toefl یا GRE هم اصلا ندادم و خیلی هم آشنا نیستم.
    ((((( ولی بگم پشت کارم خوبه ))))))))
    2- من الان 28 سال سن دارم ،،، و بسیار زمان برام مهمه ،،، ثروت و پول کلا تعطیله ،، (((( دیگه دارم پیر میشم )))
    3- علاقه دارم دکترا توی یه کشور دیگه بخونم
    سوال من اینجاست و واقعا به مشورت نیاز دارم
    1- به نظر شما اگه بخوام برم US برای دو تا امتحانهای زبانش نباید 1 سال وقت بذارم ؟؟؟ پس اونوقت شما فرض هم کنید من 30 سالگی برم ،، درسم تموم بشه میشم 34 یا 35 ساله !!!!
    2- امتحانهای زبان toefl و GRE خیلی سخته فک کنم IELTS راحت تره----- با 7 یا 8 ماه full time خوندن بشه به جایی رسید ،،،،،، پس به نظر شما بهتر نیست برم IELTS بخونم، برای اروپا اقدام کنم ؟؟؟ رقابت کمتره،، راحت تر قبول می کنن و این چیزا ،،،،،
    شما جای من بودید واقعا چه می کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام . من اون دانشگاه همین اسبرینگ قبول شدم. ولی بدون فاند و گفتند خیلی رقابتی هست قضیه فاند. از بچه ها برسیدم گفتند که این دانشگاه نورث ایسترن فوق العاده بولی هست و اگر از اونجا فاند گرفتی می تونی بری برای دانشگاه های خوب زیر 30 برای فاند. در کل دانشگاه فوق العاده گران در شهر فوق العاده گران بوستون هست. حالا به نظر من به استادهاش ایمیل بزن. بعد اقدام کن. به نظر من بد نیست از این استاد کره ای یه درخواست ریکام بکنی
    سوال داشتی در خدمتم

Junior Member

تونستید از کانادا پذیرش بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان
    من لیسانس و ارشدم رو صنایع خوندم در ایران... حالا می خواستم واسه مستر یا دکتری اقدام کنم... خودم هم شخصا به رشته engineering management بیشتر علاقه مندم... می خواستم ببینم که شرایط اپلای در این رشته چه جوریه و آیا اکسپت و فاند گرفتن تو این رشته سخت تره از صنایع؟

خیلی ممنون

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)