صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 148

موضوع: مسائل مربوط به تعداد توصیه نامه

Post مسائل مربوط به تعداد توصیه نامه

سلام
    من تا به حال فکر می کردم که مشکلم برای توصیه نامه اینه که باید استاد رو راضی کرد که یه توصیه نامه رو 15 بار چاپ کنم و اون 15 بار امضا کنه.ولی حالا که دانشگاهها رو می خوام نهایی کنم میبینم هر دانشگاه یه فرمت خاص برای خودش داره. و راضی کردن اساتید به نوشتن مثلا 15 تا توصیه نامه حتی اگه فقط تیک زدن باشه، کاره حضرت فیله و 100% غیر ممکن .حالا سوالم اینه که واقعا بچه هایی که مسیر رو رفتن یا دارن طی می کنند چی کار کردند یا چی تو فکرشونه؟سواله دیگه ام اینکه اگر حتی اگر استاد راضی نشد که چند بار امضا کنه از یه برگه امضا شده کپی فرستادن قبوله یا نه؟
    از پاسختون ممنونم
    علی

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : واقعا چگونه میتوان استاد را راضی کرد که تعداد زیادی rec را بنویسد؟

منم 15 تا میخواستم.بعضی دانشگاهها که یه فرم خاص هم دارن. من خودم نوشتم رو سربرگ پرینت گرفتم و فرمها رو هم خودم پر کردم و فقط دادم امضا کنن. البته قبلش گفتم اگه سرتون شلوغه خودم کاراشو میکنم شما فقط امضا کنید. اونا هم که از خدا خواسته قبول کردن. قبلا هم گفته شده اسم استاد چندان مهم نیست فقط باید به کسی داد که با آدم راه بیاد و مثلا نگه خودم باید بنویسم یا اینکه فقط 3 تا میدم و ...
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واقعا چگونه میتوان استاد را راضی کرد که تعداد زیادی rec را بنویسد؟

اگه استاد خیلی گیر نباشه ، خودت هم میتونی زحمت امضا کردن بقیه اش رو بکشی! ولی به شرطی که حداقل یدونه امضا ازش گرفته باشی ;D
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

Junior Member

منم اين مشكلو با اين دانشگاهايي كه فرمت خاص دارن داشتم، به دانشگاه ميل زدم و پرسيدم اگر اين فرمو نفرستم و فقط نامه خود استادو بفرستم قبوله كه گفتن قبوله فقط بايد نامه استاد اون نكاتي كه در فرم با فرمت خاص نوشته مثل شخصيت كاري و اجتماعي دانشجو يا توانايي اش در كارهاي گروهي كه به صورت سوالي پرسيده را كاور بكنه. براي همين فكر نمي كنم لازم باشه همه اون فرمارو بدي به استادا پر كنن.

موفق باشي

mohammadreza
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_ALI
    سلام
    من تا به حال فکر می کردم که مشکلم برای توصیه نامه اینه که باید استاد رو راضی کرد که یه توصیه نامه رو 15 بار چاپ کنم و اون 15 بار امضا کنه.ولی حالا که دانشگاهها رو می خوام نهایی کنم میبینم هر دانشگاه یه فرمت خاص برای خودش داره. و راضی کردن اساتید به نوشتن مثلا 15 تا توصیه نامه حتی اگه فقط تیک زدن باشه، کاره حضرت فیله و 100% غیر ممکن .حالا سوالم اینه که واقعا بچه هایی که مسیر رو رفتن یا دارن طی می کنند چی کار کردند یا چی تو فکرشونه؟سواله دیگه ام اینکه اگر حتی اگر استاد راضی نشد که چند بار امضا کنه از یه برگه امضا شده کپی فرستادن قبوله یا نه؟
    از پاسختون ممنونم
    علی
    سلام
    علاوه بر راهكار هايي كه دوستان عزيز پيشنهاد كردن، دونستن اين چند مورد هم بد نيست.
    فكر كنم بهترين كار اينه كه وقتي داري به استادي ميل ميزني تا ok استاد رو بگيري تو CV بيار كه اين استاد ها هم منو تاييد مي كنن، و در آخر هم بنويس كه در صورت نياز منابع ارسال خواهد شد (References Available upon Request)

يه كار خوبي رو هم مي توني بكني اون هم اينكه از چند تا سايت دانشگاه هايي كه قصد داري اقدام كني recommendation رو بگيري و ببيني كه چه مواردي رو مي خوان بعد به استادت بگي كه يه recommendation برات بنويسه كه شامل اون موارد باشه، بعد وقتي خواستي recommendation براي دانشگاه بفرستي بگو كه استاد در حال حاضر در دسترس نيست (رفته مسافرت) ولي مواردي كه شما در مي خواهيد در recommendation اي كه استاد قبلا برام نوشته بود موجوده.

اميدوارم با اين كار مشكلت حل بشه،

شاد باشيد

Post مسائل مربوط به تعداد توصیه نامه

سلام

من واسه فوق میخوام apply کنم و الان بزرگترین مشکلم گرفتن recom . اولا استادا میگن 2 بیشتر نمی دیم(البته تک و توک3تا) ثانیا میگن واسه گرایش مربوط به خودمون می دیم از اون طرف هم می گن واسه هر دانشگاهی نمی دیم(مثلا" واسه kansas state ندادن با وجود اینکه یه استاد اونجاجواب خیلی خوبی بهم داده بود)-تا اونجاییکه میدونم هم این یه مشکل مخصوص شریف و پلی تکنیکه.
    حالا به نظر شما انسانی ترین راه حل برای کسی مثل من که مشکل recom داره چیه؟
    everything happens for a reason

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : معضل کمبود توصیه نامه

دانشگاه های 2 recommendation رو انتخاب کن. البته تو نباید recom ها رو scan کنی و بعد print بگیری چون هم انسانی نیست هم ممکنه mail بزنن از استاده بپرسن بعد استاده بفهمه ولی اگه استاده سرش شلوغه و یادش نمیمونه اصلا این کارو نکن چون انسانی نیست . از سر کار هم میتونی بگیری.

عمو wow.oops دعوا سر همینه. اگه چک کنن خیلی غیر انسانی می شه.
    بخاطر ایده از محل کار گرفتن خیلی ممنون.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

فکر نمیکنم نیازی باشه تو rec اسم دانشگاه مقصد بیاد.
    استادا معمولا یک rec کلی میدن که واسه هر جایی قابل استفاده هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

مرسی-
    می تونم برم از یه دانشکده دیگه بگیرم و چند جا بفرستم، فقط اگه بعدا" چک کنن و استاد جواب نده بد که نیست؟ (آخه خودش گفت من حال ندارم جواب email ها رو بدم!!!!!)

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین