صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 185 , از مجموع 185

موضوع: گرفتن توصیه نامه از اشخاصی غیر از استاد مستقیم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گرفتن توصیه نامه از اشخاصی غیر از استاد مستقیم

سلام دوست عزیز

بلی حتما میتوانید. نوشتن مقاله اکادمیک ترین کارهاست و ایشان میتوانند توصیه شما را بدهند. هر اندازه سابقه و مدت اشنایی و همکاری شما طولانی تر باشد البته بهتر است چون نشان میدهند شما را به خوبی میشناسند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط elie2020 نمایش پست ها
    سلام. من میتونم از استادی که باهاش مقاله نوشتم توصیه نامه بگیرم؟ ایشون قبلا استاد دانشگاه بوده اما الان بازنشسته شده و یه موسسه آموزشی داره . ۵۰ مقاله علمی معتبر داره. ایرانی نیستند اما استادی که باهاش پایان نامه داشتم حتی یک مقاله انگلیسی هم نداره. اینه که به نظرم همکار خارجی که داشتم چهره معتبر علمی داره که بهتره اما نمدونم Academic referenceمحسوب میشه یا نه؟!

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوستان در مقطع فوق از دکترا و سخنران دانشگاه در انگلیس که سابقه همکاری کاری را باش در ایران به عنوان پیشگام پروژه ای داشته باشیم آیا مفید است؟!

Junior Member

سلام
    من مدرک کارشناسی رو 9 سال پیش گرفتم و الان شانس این رو دارم که واسه فوق اقدام کنم. رزومه قوی هم دارم. مشکلم اینه که ار تنها کسایی که میتونم توصیه نامه بگیرم مدیرای ارشد شرکت هستن و هیچ منبع آکادمیکی ندارم. این رو هم اضافه کنم که من رشته انتخابیم course base . به نظرتون به مشکل بر می خورم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

برای ارشد خیلی سخت گیری معمولا نمیکنند. بنابراین حدس من این است که برای بسیاری از دانشگاهها مشکلی پیش نیاید.

با این حال سعی بفرمایید تا حد ممکن دست کم یکی از معرفها دانشگاهی باشند. حتی اگر همکاری دارید که همزمان تدریس دانشگاهی هم میکنند باز ایشان ارجح هستند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MOMENTO نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک کارشناسی رو 9 سال پیش گرفتم و الان شانس این رو دارم که واسه فوق اقدام کنم. رزومه قوی هم دارم. مشکلم اینه که ار تنها کسایی که میتونم توصیه نامه بگیرم مدیرای ارشد شرکت هستن و هیچ منبع آکادمیکی ندارم. این رو هم اضافه کنم که من رشته انتخابیم course base . به نظرتون به مشکل بر می خورم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط MOMENTO نمایش پست ها
    سلام
    سلام. بستگی به دانشگاهی دارد که اپلای میکنید. در فرم اپلای بعضی از دانشگاه ها (مثلا اغلب دانشگاه های کانادا) باید 2 مورد از 3 مورد reference آکادمیک باشد.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)