صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 119

موضوع: تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

Question تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

کسی از دوستان اگه تجربه ای در این مورد داره ممنون میشم بگه،که اشخاصی که تو دانشگاه های دیگه اروپا درس میخونن میتونن به آلمان انتقال بدن تحصیلاتشون رو یا نه

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

پیش فرض پذیرش برای ترم های بالاتر

دوستانی که تجربه پذیرش در ترم های بالاتر دارن لطف کنن اینجا تجربیاتشون رو بگن

Exclamation تغییر رشته در آلمان

دوستان

کسی سابقه تغییر رشته تو آلمانو داره؟یا چیزی تو این زمینه میدونه؟ من لیسانسم ادبیات انگلیسیه والان تو یکی از شهرای شمالی آلمان دارم واسه د اس ها آماده میشم.

قصد دارم برای یه لیسانس از گروه تجربی واسه فاخهخشوله اپلای کنم.) دیپلم تجربی دارم(

باید اول برم کالج؟ یا میتونم مستقیم پذیرش بگیرم؟

لطفا اگه اطلاعات دقیق دارین یا کسی دور و برتون اینطوری تغییر رشته داده بگین واسم مهمه

مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

آیا میشه در آلمان تغییر رشته در مقطع لیسانس داد و از اول یه رشته دیگه رو خوند (از الکترونیک به معماری)؟

(شرایط من : در حال حاظر 25 سال دانشجوی دانشگاه آزاد ترم 5 الکترونیک میخوام آلمان معماری بخونم حالا شده الکترونیکو تموم کنم یا... )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

سلام
    دوستان بعد از ورود به دانشگاهی تو المان ایا میشه تغییر رشته و دانشگاه داد؟ من از دوستانی که این کارو کردن شنیده بودم تا دوبار امکان تغییر وجود داره؟ میشه توضیح بدید بعد از گذشت چه مدت زمانی میشه اظهار تغییر نظر کرد و در خواست جابجایی داد؟ و این چقد طول میکشه ؟ خیلی اهمیت داره برام چون الان میخوام برای یه رشته و دانشگاهی اقدام کنم که علاقه ای بهش ندارم اما چون تنها موقعیتی که دوره امادگی زبان میذاره و میتونم برای سامر سمستر اقدام کنم میخوام ازش استفاده کنم . دانشگاه و رشته اصلی مورد علاقم توی اکتبر شروع میشه وینتر سمستر. در زمان اپلیکشن دانشگاه اصلیم میتونم از همونجا به راحتی درخواست بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بعد از ورود به دانشگاهی تو المان ایا میشه تغییر رشته و دانشگاه داد؟ من از دوستانی که این کارو کردن شنیده بودم تا دوبار امکان تغییر وجود داره؟ میشه توضیح بدید بعد از گذشت چه مدت زمانی میشه اظهار تغییر نظر کرد و در خواست جابجایی داد؟ و این چقد طول میکشه ؟ خیلی اهمیت داره برام چون الان میخوام برای یه رشته و دانشگاهی اقدام کنم که علاقه ای بهش ندارم اما چون تنها موقعیتی که دوره امادگی زبان میذاره و میتونم برای سامر سمستر اقدام کنم میخوام ازش استفاده کنم . دانشگاه و رشته اصلی مورد علاقم توی اکتبر شروع میشه وینتر سمستر. در زمان اپلیکشن دانشگاه اصلیم میتونم از همونجا به راحتی درخواست بدم؟
    دوستان سوال خیلی مهمیه لطف می کنید تجاربتونو در اختیار بذارید؟؟ نمی خوام گیر کنم تو جایی که دوس ندارم. من شنیدم که به سهولت اتفاق می افته اما چند و چون اش رو نمی دونم. محدودیت سطح دانشگاهی داره؟ اینکه بگن از دانشگاه پایین تر نمی تونی بیای و این حرفا؟ برای ترم تابستون می خوام دوره زبان و امادگی کورس لیسانس رو توی یه دانشگاه معمولی بگذرونم در حالی که رشته و دانشگاهم چیز دیگه خواهد بود. کمکم می کنید؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie نمایش پست ها
    دوستان سوال خیلی مهمیه لطف می کنید تجاربتونو در اختیار بذارید؟؟ نمی خوام گیر کنم تو جایی که دوس ندارم. من شنیدم که به سهولت اتفاق می افته اما چند و چون اش رو نمی دونم. محدودیت سطح دانشگاهی داره؟ اینکه بگن از دانشگاه پایین تر نمی تونی بیای و این حرفا؟ برای ترم تابستون می خوام دوره زبان و امادگی کورس لیسانس رو توی یه دانشگاه معمولی بگذرونم در حالی که رشته و دانشگاهم چیز دیگه خواهد بود. کمکم می کنید؟
    کاری که شما میخواید بکنید اصلا تغییر رشته به اون صورت حساب نمیشه، بعد از کورس زبان (یا حتی کالج) با پذیرش دانشگاه دیگری میخواید در واقع ثبت نام کنید!
    خیلی ها میکنن، شما بعد از اتمام دوره زبانتون میتونید در هر مقطع و رشته ای که پذیرش دارید در هر شهری و هر دانشگاهی ثبت نام کنید. اگر شهر فرق داشته باشه موقع تمدید ویزای سال دوم، اداره اتباع خارجی شهرتون مدارکتون رو از اداره اتباع خارجی شهر قبلی درخواست میکنه و حتی شما لازم نیست کاری بکنید.
    اگر یه مقطعی رو چندسال بخونید و بعد بخواید عوض کنید ممکنه دردسرساز شه! ممکنه! که شما اینکارو که نمیخواید بکنید!

Junior Member

دوستان سلام
    آیا مرجعی یا سایتی وجود داره که بتوان اطلاعات دقیق در مورد امکان تغییر رشته، مثلا از رشته ریاضی مالی به مهندسی پزشکی (یا هر دو رشته دیگری) بدست آورد؟ (بحث واحدهای پیش نیاز که باید پاس بشه منظور نیست امکانش منظوره). کلا در این مورد چه راه هایی برای بدست آوردن اطلاعات صحیح و نسبتا دقیق هست؟
    everything is not the same that it looks, so use the brain instead of the eye and the ear
    !

Junior Member

سلام دوستان.
    بنده به علت مشمولیت سربازی نمینونم برای مقطع لیسانس درخواست پذیرش کنم و در نتیجه مجبورم برای رشته ی که دارم میخونم (مهندسی عمران) درخواست پذیرش در مقطع ارشد بدم. میخواستم بدونم اگه موافقت بشه و بتونم برم (با توجه به اینکه دیپلم ریاضی فیزیک دارم) ، توی آلمان میتونم به علوم اجتماعی تغییر رشته بدم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Dax100 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بنده به علت مشمولیت سربازی نمینونم برای مقطع لیسانس درخواست پذیرش کنم و در نتیجه مجبورم برای رشته ی که دارم میخونم (مهندسی عمران) درخواست پذیرش در مقطع ارشد بدم. میخواستم بدونم اگه موافقت بشه و بتونم برم (با توجه به اینکه دیپلم ریاضی فیزیک دارم) ، توی آلمان میتونم به علوم اجتماعی تغییر رشته بدم؟
    من فکر میکنم میشه، اینکه دیپلم ما چی بوده برای اونا خیلی فرقی نمیکنه، چون اونا سیستمشون مثل ما نیست.

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)