صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 119 , از مجموع 119

موضوع: تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

سلام دوستان
    من برای پذیرش در ترم بالاتر در مقطع لیسانس تو آلمان اقدام کردم، یعنی لیسانسی که تو ایران گذروندم رو تطبیق بدن و من جای 3 سال مدت کمتری بتونم بخونم برای لیسانس. حالا جزو مدارک از من Modulhandbuch رشته ام که برق بوده رو میخوان. من الان آلمانم و هر چه با اساتید دانشگاه آزادم مکاتبه می کنم نتیجه ای نمی گیرم. دانشگاه آلمان هم میگه چنین چیزی وجود داره ولی من حتی تو سایت دانشگاه شریف هم پیداش نکردم. کسی تا حالا به این دفترچه ی توضیح واحدهای گذارنده شده به فارسی یا انگلیسی دست پیدا کرده؟ سپاسگزار میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

سلام
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه آزاد ولی از روی علاقه ارشد در رشته تربیت بدنی شرکت کردم و با رتبه خوب در دانشگاه سراسری قبول شدم
    اما متاسفانه نتونستم ادامه بدم و ترک تحصیل کردم
    حالا میخواستم بدونم به نظرتون این امکان وجود داره که مسترم رو در آلمان در تربیت بدنی ادامه بدم یا باید همون رشته خودم در لیسانس رو ادمه بدم؟
    حتی حاضرم از کالج شروع کنم البته اگر بپذیرند، 29 ساله هم هستم
    پیشاپیش ممنونم از راهنمایی هاتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط aidindst نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه آزاد ولی از روی علاقه ارشد در رشته تربیت بدنی شرکت کردم و با رتبه خوب در دانشگاه سراسری قبول شدم
    اما متاسفانه نتونستم ادامه بدم و ترک تحصیل کردم
    حالا میخواستم بدونم به نظرتون این امکان وجود داره که مسترم رو در آلمان در تربیت بدنی ادامه بدم یا باید همون رشته خودم در لیسانس رو ادمه بدم؟
    حتی حاضرم از کالج شروع کنم البته اگر بپذیرند، 29 ساله هم هستم
    پیشاپیش ممنونم از راهنمایی هاتون
    شما با لیسانس مهندسی صنایع نمیتونید در آلمان مستر تربیت بدنی بخونید.ولی میتونید از لیسانس شروع کنید یا کالج،محدودیت سنی وجود نداره.برای اینکه مطمئن بشید که آیا به کالج هم نیاز دارید یا نه به نظر من فقط به خود دانشگاهی که میخواید اپلی کنید ایمیل بزنید و بگید که شما این لیسانس رو دارید و این واحد ها رو هم در مقطع ارشد تربیت بدنی گذروندید آیا باز نیاز به کالج هستش؟یا اینکه میتونید مستقیم برای لیسانس تربیت بدنی پذیرش بگیرید.
    در کل کسی که دو ترم در دانشگاه تحصیل کرده باشه ،دیگه نیازی به کالج نداره،اما چون شما رشتتون هم میخواید تغییر بدید،بهتره که از دانشگاه بپرسید،ولی مطمئنا محدودیت سنی وجود نداره.

Junior Member

سلام
    من لیسانس صنایع دارم از دانشگاه ازاد
    میتونم رشته مدیریت یا صنایع یا رشته های غیرمربتط مثلا کامپیوتر اپلای کنم
    پیش نیاز چی هست
    دانشگاهم توی انابین + هست
    واحدارو قبول میکنن یا باید دوباره لیسانس بگیرم
    اگ میشه راهنمای کنید

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط amir0079 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس صنایع دارم از دانشگاه ازاد
    میتونم رشته مدیریت یا صنایع یا رشته های غیرمربتط مثلا کامپیوتر اپلای کنم
    پیش نیاز چی هست
    دانشگاهم توی انابین + هست
    واحدارو قبول میکنن یا باید دوباره لیسانس بگیرم
    اگ میشه راهنمای کنید
    مدیریت یا صنایع رو که حتما میتونید کامپیوتر احتمالا نه، پیش نیاز هم معلوم نیست اصلا !
    برای رشته های مرتبط یا مدیریت واحداتونو قبول میکنن

Junior Member

سلام دوستان دو تا سوال در مورد تحصیل در آلمان داشتم که به نظرم به این تاپیک مربوطه:
    -بعد از اخذ ویزا و شروع تحصیل در آلمان امکان تغییر رشته و دانشگاه در داخل آلمان هست؟
    -اگر لیسانس داشته باشی و بخوای دوباره در یک رشته دیگه در آلمان لیسانس بخونی مشکلی هست از نظر سفارت و دانشگاه؟

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من کارشناسی مهندسی نقشه برداری خوندم ولی رشته مهندسی هوافضا رو دوست دارم و میخوام در ایران کنکور هوافضا رو بدم و ارشد بخونم و برای دکترا پذیرش بگیرم از آلمان.
    سوالم این هست که متفاوت بودن رشته لیسانس و ارشدم پوئن منفی محسوب می شه؟ می تونم با این شرایط برای دکترا فاند بگیرم؟
    اگه معدلم خیلی خوب باشه و مقاله داشته باشم و بتونم استاد مربوطه رو از لحاظ علمی قانع کنم آیا شرایط تغییر می کنه؟
    پیشاپیش از وقتی که می ذارید بسیار ممنون و قدردانم

سلام دوستان ,
    من پذیرش مشروط تو یکی از دانشگاههای المان رو گرفتم با مدرک زبان b1 , و ویزا هم شدم , اول باید مدرک زبان تست داف رو انجا در دانشگاه بدست بیارم بعدا برای دانشگاه ثبت نام کنم .
    ولی من میخوام که که در یک رشته نامرتبط ارشد بخونم , من لیسانس شیمی دارم , و میخوام که تو رشته کامپیوتر (angewendte informatik ) ارشد بخونم , به این رشته بشدت علاقه دارم , رشته نامرتبطه با لیسانسم ولی واحدهایی داره که یکم مرتبطه با رشته شیمی : مثل neouroinformatik و bioinformatik .
    ایا امکان پذیرش وجود داره , و اینکه چه شرایطی برای پذیرش هست ؟
    ایا گذراندن یک ساله کالج میتونه کمک کنه به پذیرش از دانشگاه برای مستر کامپیوتر ؟

Junior Member

سلام. من توی سایت دانشگاه PASSAU اگر اشتباه نکنم چشمم خورد به پیش نیاز ارشد، که نوشته بود لیسانس مرتبط و یا در رشته ای که فلان مقدار درس مرتبط با کامپیوتر و فلان مقدار درس مرتبط با ریاضی داشته بوده باشه.
    بهتره به دانشگاه ها در این مورد ایمیل بزنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_Muhsin نمایش پست ها
    سلام دوستان ,
    من پذیرش مشروط تو یکی از دانشگاههای المان رو گرفتم با مدرک زبان b1 , و ویزا هم شدم , اول باید مدرک زبان تست داف رو انجا در دانشگاه بدست بیارم بعدا برای دانشگاه ثبت نام کنم .
    ولی من میخوام که که در یک رشته نامرتبط ارشد بخونم , من لیسانس شیمی دارم , و میخوام که تو رشته کامپیوتر (angewendte informatik ) ارشد بخونم , به این رشته بشدت علاقه دارم , رشته نامرتبطه با لیسانسم ولی واحدهایی داره که یکم مرتبطه با رشته شیمی : مثل neouroinformatik و bioinformatik .
    ایا امکان پذیرش وجود داره , و اینکه چه شرایطی برای پذیرش هست ؟
    ایا گذراندن یک ساله کالج میتونه کمک کنه به پذیرش از دانشگاه برای مستر کامپیوتر ؟

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)