صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 119

موضوع: تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

سلام اگه یکی لیسانس زبان المانی دانشگاه ازاد داشته باشه میتونه تو المان بره یه رشته ی مرتبط با علوم تجربی رو بخونه؟یعنی لیسانسو از اول بخونه ؟یا باید کالج بره قبلش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical student in pecs university

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

سلام وقت همگی بخیر من دانشجوی سال اول پزشکی هستم در مجارستان ، ایلتس ۶.۵ دارم و میخوام المانی رو شروع کنم تا سریع انتقالی بگیرم به یه کشور دیگه حالا میخواستم شرایط انتقالی به المان برای رشته پزشکی رو بدونم، چون شنیدم انتقالی قبول نمیکنن اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم کمکم کنید

سلام.میخواستم بدونم اگه من برم کلاستال 1ترم بمونم برای ترم های بعدی میشه برم دانشگاه تو شهر دیگه؟چطوری؟

ميشه با ديپلم علوم انسانى توى آلمان دندانپزشكى خوند؟

با سلام
    از دوستان کسی می دونه شرایط تغییر رشته از پرستاری به پزشکی توی آلمان چیه؟

Junior Member

اگه کسی یه لیسانس از قبل داشته باشه و بعد بخواد با قبولی کنکور یه رشته دیگه برای مقطع کارشناسی اقدام کنه سفارت بهش پذیرش می ده یا نه؟
    اگه نه توجیه سفارت برای پذیرش ندادن چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical-rudn

با سلام خدمت مدیران بنده دانشجوی سال یک پزشکی در مسکو هستم و چند روزی است که کورس یک پزشکی رو به اتمام رسوندم
    بنا به موقعیت بهتری که کشور آلمان و دانشگا های آلمان نسبت به روسیه داره تصمیم دارم که به یکی از دانشگاه های آلمان انتقالی
    بگیرم من به زبان انگلیسی تحصیل می کنم و رشته دبیرستان من در ایران ریاضی فیزیک بوده می خواستم بدونم که آیا شانس انتقالی
    برای ادامه تحصیل در کورس دو رو دارم به زبان انگلیسی یا خیر باید از اول شروع کنم در آلمان ؟

ممنون موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط S0HEIL نمایش پست ها
    اگه کسی یه لیسانس از قبل داشته باشه و بعد بخواد با قبولی کنکور یه رشته دیگه برای مقطع کارشناسی اقدام کنه سفارت بهش پذیرش می ده یا نه؟
    اگه نه توجیه سفارت برای پذیرش ندادن چیه؟
    بهترین راه اینه که پذیرش میتر همون رشته که لیسانسش رو دارید بگیرید و برای ویزا اقدام کنید. بعد که اومدید المان اینجا واسه لیسانسی که میخواید از یونی که میخواید اقدام کنید.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan7 نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران بنده دانشجوی سال یک پزشکی در مسکو هستم و چند روزی است که کورس یک پزشکی رو به اتمام رسوندم
    بنا به موقعیت بهتری که کشور آلمان و دانشگا های آلمان نسبت به روسیه داره تصمیم دارم که به یکی از دانشگاه های آلمان انتقالی
    بگیرم من به زبان انگلیسی تحصیل می کنم و رشته دبیرستان من در ایران ریاضی فیزیک بوده می خواستم بدونم که آیا شانس انتقالی
    برای ادامه تحصیل در کورس دو رو دارم به زبان انگلیسی یا خیر باید از اول شروع کنم در آلمان ؟
    ممنون موفق باشید
    دوست عزیز در مورد انتقالی چیزی نمیدونم ولی این نکته رو در نظر داشته باشید که رشته های گروه پزشکی دندانپزشکی داروسازی اینها همه به زبان آلمانی تدریس میشن و دانشجوها باید دانش خیلی بالای زبان آلمانی رو داشته باشند تا بتونن وارد این کورسها بشن.
    به این تاپیک هم سر بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...6%DB%8C-%D9%88
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

سلام دوستانمن دانشجوی ارشد رسته عمران هستم و 24 سالمهالان مدرک B1 دارم و B2 گرفتنم میفته واسه اواخر بهار 95ولی واسه آلملن رفتن عجله دارممیخواستم بدونم میتونم با همین مدرک B1 لیسانسمو تطبیق واحد بدم تو آلمان بقیه واحدارو پاس کنم و یه لیسانس آلمانی بگیرم؟کلا این امکان وجود داره؟ سفارت قبول میکنه این کارو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)