صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 119

موضوع: تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    کاری که شما میخواید بکنید اصلا تغییر رشته به اون صورت حساب نمیشه، بعد از کورس زبان (یا حتی کالج) با پذیرش دانشگاه دیگری میخواید در واقع ثبت نام کنید!
    خیلی ها میکنن، شما بعد از اتمام دوره زبانتون میتونید در هر مقطع و رشته ای که پذیرش دارید در هر شهری و هر دانشگاهی ثبت نام کنید. اگر شهر فرق داشته باشه موقع تمدید ویزای سال دوم، اداره اتباع خارجی شهرتون مدارکتون رو از اداره اتباع خارجی شهر قبلی درخواست میکنه و حتی شما لازم نیست کاری بکنید.
    اگر یه مقطعی رو چندسال بخونید و بعد بخواید عوض کنید ممکنه دردسرساز شه! ممکنه! که شما اینکارو که نمیخواید بکنید!
    ببخشید سپیده جان، خوب مگه اولش که با پذیرش به شرط کلاس زبان، ویزا رو یک سال تمدید می کنیم، اسم رشته پذیرش شده و دانشگاه نوشته شده. بعدش اگه با یه پذیرش دیگه بریم همون اداره، روی پرونده چک نمی کنن و توضیح بخوان که چرا عوضش کردیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

با سلام
    من لیسانس کامپیوتر نرم افزارم رو از دانشگاه سراسری گیلان گرفتم و سال گذشته فارغ التحصیل شدم و چون مایل به تغییر رشته و شروع دوباره در مقطع لیسانس در رشته معماری یا معماری داخلی هستم در این یکسال آلمانی خوندم B1 با نمره خیلی بالا گرفتم و B2 هم به زودی میدم و پرتوفیلیو هم از کارهای هنریم مثل نقاشی اینا دارم. می خواستم بدونم می تونم این پذیرش تو این شرایط بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان من یک عضو جدید هستم.
    برای یک مورد خاص سوال دارم.
    من به همراه همسرم به عنوان همراه داریم میریم آلمان- البته ایشون اپلای کرده و با مدرک ارشد برای دکتری داره میره -
    من دیپلم ریاضی - فیزیک دارم - ارشد مدیریت فناوری اطلاعات 10 سال سابقه کار در حیطه مدیریت و 35 سالم
    اما می خوام از مقطع لیسانس فیزیک رو شروع کنم.
    میخوام بدونم کسی میدونه با این شرایط می تونم در آلمان شروع به خوندن این رشته کنم یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.---- با سپاس

Junior Member

سلام
    من می خواستم برای دکتری رشته 1 فول فاند برای دانشگاه های آلمان اقدام کنم....با فرض اینکه من تونستم پذیرش بگیرم برای رشته 1 آیا بعد از پذیرش می تونم تغییر رشته بدم و برای مقطع دکتری برای رشته ی 2 بازهم بورس بشم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط chingo نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم برای دکتری رشته 1 فول فاند برای دانشگاه های آلمان اقدام کنم....با فرض اینکه من تونستم پذیرش بگیرم برای رشته 1 آیا بعد از پذیرش می تونم تغییر رشته بدم و برای مقطع دکتری برای رشته ی 2 بازهم بورس بشم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
    سلام
    دو تا دکتری رو با هم نمی تونین انجام بدین. می تونین پذیرش 2 رو بگیرین، از 1 بیاین بیرون و 2 رو شروع کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrisun نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک عضو جدید هستم.
    برای یک مورد خاص سوال دارم.
    من به همراه همسرم به عنوان همراه داریم میریم آلمان- البته ایشون اپلای کرده و با مدرک ارشد برای دکتری داره میره -
    من دیپلم ریاضی - فیزیک دارم - ارشد مدیریت فناوری اطلاعات 10 سال سابقه کار در حیطه مدیریت و 35 سالم
    اما می خوام از مقطع لیسانس فیزیک رو شروع کنم.
    میخوام بدونم کسی میدونه با این شرایط می تونم در آلمان شروع به خوندن این رشته کنم یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.---- با سپاس
    سلام
    بالقوه بله، می تونین. باید اول کلاس آلمانی برین، مدرک د اس ها یا تست داف بگیرین. بعد برای دانشگاه انتخاب رشته کنین، ان شاءالله قبول بشین و برین بخونین.

Junior Member

دوستان سلام..من ارشد عمران امیر کبیر می‌خونم..اما می خوام برای Master اقتصاد آلمان اقدام کنم..آیا شانسی برای پذیرش هست یا امکان تغییر رشته به این صورت فراهم نیست...تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط musavian نمایش پست ها
    دوستان سلام..من ارشد عمران امیر کبیر می‌خونم..اما می خوام برای Master اقتصاد آلمان اقدام کنم..آیا شانسی برای پذیرش هست یا امکان تغییر رشته به این صورت فراهم نیست...تشکر
    99 درصد خیر...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    دو تا دکتری رو با هم نمی تونین انجام بدین. می تونین پذیرش 2 رو بگیرین، از 1 بیاین بیرون و 2 رو شروع کنین.
    ممنون برای پاسختون.....ولی فکر میکنم من نتونستم منظورمو برسونم.

ببینید من میخواهم برای رشته ی خودم ک فوق لیسانس گرفتم برای دکتری اقدام کنم.اگر فرض کنیم من تونستم توی این رشته پذیرش بگیرم.....آیا میتونم بعد از پذیرش رشتمو عوض کنم و دکتری یک رشته ی دیگه بخونم؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط chingo نمایش پست ها
    ممنون برای پاسختون.....ولی فکر میکنم من نتونستم منظورمو برسونم.

ببینید من میخواهم برای رشته ی خودم ک فوق لیسانس گرفتم برای دکتری اقدام کنم.اگر فرض کنیم من تونستم توی این رشته پذیرش بگیرم.....آیا میتونم بعد از پذیرش رشتمو عوض کنم و دکتری یک رشته ی دیگه بخونم؟؟؟
    بله، می تونین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)