صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 119

موضوع: تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

دوستان سلام
    من٢٧ سالمه ديپلمم فنى بودم و فوق ديپلم الكتروتكنيك دانشگاه آزاد (معدل ١٣:٩٨)و ليسانس الكترونيك دانشگاه غير انتفاعى(١٥:٢٨)دارم،البته دو سال سابقه كار در زمينه رشته خودم دارم ولى هنوز مدرك زبان نگرفتم،مرداد ماه واسه آيلتس ثبت نام كردم،ميخوام واسه مستر تو المان آپلاى كنم البته ديگه نميخوام مهندسى بخونم، ميخوام روانشناسى بخونم،ميخواستم بدونم با همچين شرايطى امكان پذيرش در كشور آلمان رو دارم؟ ممنون ميشم جواب بديد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

سلام دوستان. من دیپلم تجربی هستم و لیسانس از دانشگاه سراسری با معدل بالای 17. میخوام ببینم میتونم برای ارشد رشته خودم برم آلمان و در رشته های تجربی و پزشکی برای لیسانس پذیرش بگیرم؟ برای تغییر رشته باید حتما توی تایم و سمستر به خصوصی اقدام کرد؟ چقدر بعد از رسیدنم به آلمان باید اقدام کنم؟ من سپتامبر امسال میرم. ممنون میشم راهنمایی کنید اگر تجربه مشابهی دارید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzingoli نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من٢٧ سالمه ديپلمم فنى بودم و فوق ديپلم الكتروتكنيك دانشگاه آزاد (معدل ١٣:٩٨)و ليسانس الكترونيك دانشگاه غير انتفاعى(١٥:٢٨)دارم،البته دو سال سابقه كار در زمينه رشته خودم دارم ولى هنوز مدرك زبان نگرفتم،مرداد ماه واسه آيلتس ثبت نام كردم،ميخوام واسه مستر تو المان آپلاى كنم البته ديگه نميخوام مهندسى بخونم، ميخوام روانشناسى بخونم،ميخواستم بدونم با همچين شرايطى امكان پذيرش در كشور آلمان رو دارم؟ ممنون ميشم جواب بديد
    نمیشه برادر !
    باید رشته های هم خانواده همون برق رو ادامه بدی. تو آلمان همچین چیزی نیست. دیگه بقیه شرایط بماند.
    پیشنهاد میکنم بری آلمانی یاد بگیری، مدرک تست داف بگیری و برای ارشد بیای آلمان. رشته ات هم رشته بدی نیست و بازارکار داره، ولی پل های پشت سرت هم خراب نکن تو ایران.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    نمیشه برادر !
    باید رشته های هم خانواده همون برق رو ادامه بدی. تو آلمان همچین چیزی نیست. دیگه بقیه شرایط بماند.
    پیشنهاد میکنم بری آلمانی یاد بگیری، مدرک تست داف بگیری و برای ارشد بیای آلمان. رشته ات هم رشته بدی نیست و بازارکار داره، ولی پل های پشت سرت هم خراب نکن تو ایران.
    سپاس فراوان كه جواب داديد،ولى مشكل من علاقه است كه متاسفانه به رشته خودم ندارم،بازم ممنون كه راهنماييم كردى سعى ميكنم با رشته خودم با آيلتس آپلاى كنم و وارد آلمان كه شدم بعد ميگردم دنبال تغيير رشته(البته اگه بشه-نشدم كه همينو ميخونم)

سلام
    من لیسانس عمران دارم و برای لیسانس کامپیوتر پذیرش گرفتم.
    آیا این امکان وجود دارد که واحد های پایه ریاضی رو معادل کرد که طول تحصیل لیسانس کمتر بشه؟کسی از دوستان تجربه ای داشته؟
    معدل لیسانس 16.7 معدل پیش دانشگاهی 16.2 معدل دیپلم 18.2 سن 23
    مرسی

Junior Member

با سلام
    من کل تاپیک رو خوندم متوجه نشدم تغییر رشته توی مستر ( اگر پذیرش انگلیسی داشته باشیم ) امکانپذیر است یا نه؟
    اگر آره چقدر زمان میبره که از دپارتمان کامپیوتر بری دپارتمان اقتصاد و مدیریت

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sugarecane نمایش پست ها
    با سلام
    من کل تاپیک رو خوندم متوجه نشدم تغییر رشته توی مستر ( اگر پذیرش انگلیسی داشته باشیم ) امکانپذیر است یا نه؟
    اگر آره چقدر زمان میبره که از دپارتمان کامپیوتر بری دپارتمان اقتصاد و مدیریت
    سلام
    این موضوع کاملا بستگی به گروهی داره که میخواین واردش بشین. باید از خودشون بپرسین. بعضی از گروه ها قبول می کنن که کمیته تشکیل بدن و ببینن اگه شما رشته تون میخوره و این حرفا، تغییر رشته بدین به اونجا. اما خیلی ها هم میگن مثل بقیه زمان اپلای که شد اپلای کن تا ببینیم چی میشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    این موضوع کاملا بستگی به گروهی داره که میخواین واردش بشین. باید از خودشون بپرسین. بعضی از گروه ها قبول می کنن که کمیته تشکیل بدن و ببینن اگه شما رشته تون میخوره و این حرفا، تغییر رشته بدین به اونجا. اما خیلی ها هم میگن مثل بقیه زمان اپلای که شد اپلای کن تا ببینیم چی میشه.

یعنی الان که پذیرشم اومده از خودشون بپرسم که می تونم تغییر رشته بدم؟ یا برم اونجا شروع کنم بعد اونجا عنوان کنم!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sugarecane نمایش پست ها
    یعنی الان که پذیرشم اومده از خودشون بپرسم که می تونم تغییر رشته بدم؟ یا برم اونجا شروع کنم بعد اونجا عنوان کنم!!!
    بله. ایمیل بزنین به coordinator اون گروهی که می خواین برین و بپرسین آیا همچین امکانی دارین یا نه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام دوستان من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و میخوام برای ارشد فاینانس بخونم میخواستم بدونم امکانس این تغییر گرایش هست با توجه به این که این دو رشته حدودا ۱۵ واحدشون فرق میکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)