صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 119

موضوع: تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

Banned

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmj نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و میخوام برای ارشد فاینانس بخونم میخواستم بدونم امکانس این تغییر گرایش هست با توجه به این که این دو رشته حدودا ۱۵ واحدشون فرق میکنه
    زمانی که میخواین اپلای کنین نوشته چه رشته هایی میتونن اقدام کنن. ولی به طور کلی تا اپلای نکنین جواب درستی بهتون نمیدن.

پیش فرض تغییر دانشگاه

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم میشه واحد پاس شده را از هوخشوله به دانشگاه انتقال داد یا از هوخشوله به هوخشوله چه طور
    کسی تجربه دارد??
    ممنونمم

پیش فرض پاسخ : تغییر دانشگاه

سلام دوستان بنده دکتری دامپزشکی از دانشگاه دولتی با معدل بالای هفده دارم و میخواستم دندانپزشکی در المان بخونم کسی اطلاعی داره که چه مقدار ار واحدهام رو تطبیق میدن یا خیر
    و اینکه تحصیل در دندانپزشکی به زبان انگلیسی امکان پذیر هست و رایگان؟ یا مثل اسلواکی فقط برای کسانی که زبان کشورشون رو بلد هستند مجانیه
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تغییر دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alialeseyedan نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده دکتری دامپزشکی از دانشگاه دولتی با معدل بالای هفده دارم و میخواستم دندانپزشکی در المان بخونم کسی اطلاعی داره که چه مقدار ار واحدهام رو تطبیق میدن یا خیر
    و اینکه تحصیل در دندانپزشکی به زبان انگلیسی امکان پذیر هست و رایگان؟ یا مثل اسلواکی فقط برای کسانی که زبان کشورشون رو بلد هستند مجانیه
    ممنون
    دندون پزشکی فقط به آلمانی ارائه میشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

سلام
    من الان دوره ی پیش دانشگاهی رو میگذرونم و دیپلمم تجربیه و معدل دیپلمم هم خوب نیست(15.5) خیلی علاقه دارم که دندونپزشکی بخونم میخواستم اگه ممکنه راهنماییم کنید که چه راه هایی واسه پذیرش هست و اگه کنکور دندونپزشکی قبول نشم چجوری میتونم پذیرش بگیرم یا اصن میشه یا نه.
    خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram_nmz نمایش پست ها
    سلام
    من الان دوره ی پیش دانشگاهی رو میگذرونم و دیپلمم تجربیه و معدل دیپلمم هم خوب نیست(15.5) خیلی علاقه دارم که دندونپزشکی بخونم میخواستم اگه ممکنه راهنماییم کنید که چه راه هایی واسه پذیرش هست و اگه کنکور دندونپزشکی قبول نشم چجوری میتونم پذیرش بگیرم یا اصن میشه یا نه.
    خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید
    دوست عزیز پذیرش تو این رشته ها کار سختیه. چون نیاز به معدل بالا ( حداقل 18.5 ) داره + نمره زبان آلمانی. که به نظر میاد شما هیچ کدومش رو ندارین.

Junior Member

دوستان من لیسانس مهندسی مخابرات دارم میخوام تغییر رشته بدم به مهندسی بافت یا رشته های مشابه مثلا بیومواد یا شیمی دارویی کلا رشتهای تجربی البته در مستر برای المان .ایا امکان همچین تغییر رشته ای هست ؟البته یه مقاله پوستر دارم داخلی و دوتا کارگاه هم شرکت کردم در رابطه با مهندسی بافت .ایا کورس انلاین کمکی میکنه ؟ارزش داره؟
    یا بهتره برم دانشگاه ازاد بدون کنکور بخونم در مقطع لیسانس و کلا بعد اپلای کنم ؟کلا یعنی چهار سال طول میکشه 😢😢
    تافل و جی ارای ندارم در حال خوندن هستم و همچنین زبان المانی
    دوستان لطفا راهنمایی کنین 😟😟😟خیلی سردرگمم
    از طرفی نمیخوام ارشد اینجا باشم

ApplyAbroad Superstar

من نمی دونم چرا نقل قولش کار نمی کنه پستتون!
    منظورتون اینه که رشته تون برقه دیگه؟ خب گیر ندین به مخابرات بودنش. موقع اپلای کردن روی برق بودنش مانور بدین. تا جایی که من دیده ام، میان رشته ای های این مدلی، خیلی هاشون از برق هم می گیرن. تو انگیزه نامه تون باید یه ارتباطی بین رشته تون و اون گرایشی که می خواین برین پیدا کنین و بنویسین. البته با این وجود قبلش از دانشگاه هم سوال کنین. بعضی جاها براشون مهمه که لیسانس شما تو رشته هایی که خودشون ذکر می کنن باشه. بعضی جاها میگن لازمه این قدر واحد فلان چیز پاس کرده باشین، حالا رشته تون هرچی بود مهم نیست. یعنی مثلا اگه شما رشته تون برق بوده باشه و درس های اونا رو به صورت اختیاری پاس کرده باشین، بازم اکیه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان
    با تشکر از راهنمایی هاتون

امیدوارم این سوال مربوط به این قسمت باشه،

من ارشد IT از ایران دارم و پذیرش ارشد کامپیوتر برلین رو دارم.. الان که منتظر ویزا ام، به توصیه یکی از دوستام میخوام نامه بگیرم برای تطبیق بعضی از درس های ارشدم
    البته از اختلاف واحدها خبر دارم اما گویا میشه 3 درس 3 واحدی که اینجا پاس کردم رو معادل یک درس اونجا کنم
    کسی از روند این کار اطلاع داره؟؟ امور بین الملل سازمان مرکزی میگه فقط نامه سرفصل رو برام مهر میکنه تا ترجمه کنم که اونم نمره نداره که..

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با تشکر از راهنمایی هاتون

امیدوارم این سوال مربوط به این قسمت باشه،

من ارشد IT از ایران دارم و پذیرش ارشد کامپیوتر برلین رو دارم.. الان که منتظر ویزا ام، به توصیه یکی از دوستام میخوام نامه بگیرم برای تطبیق بعضی از درس های ارشدم
    البته از اختلاف واحدها خبر دارم اما گویا میشه 3 درس 3 واحدی که اینجا پاس کردم رو معادل یک درس اونجا کنم
    کسی از روند این کار اطلاع داره؟؟ امور بین الملل سازمان مرکزی میگه فقط نامه سرفصل رو برام مهر میکنه تا ترجمه کنم که اونم نمره نداره که..

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

اینکه میشه 3 درس 4 واحدی رو معادل کرد یا نه من نمیدونم. ممکنه بیشتر از اونهم بتونین معدال کنین یا اصلا نتونین.
    همون ریزنمراتی که میارین + سرفصل کفایت میکنه. بعدش که اومدین دانشگاه باید با بخش مربوطه صحبت کنین تا براتون بررسی کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)