صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 119

موضوع: تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذیرش در ترم های بالاتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    اینکه میشه 3 درس 4 واحدی رو معادل کرد یا نه من نمیدونم. ممکنه بیشتر از اونهم بتونین معدال کنین یا اصلا نتونین.
    همون ریزنمراتی که میارین + سرفصل کفایت میکنه. بعدش که اومدین دانشگاه باید با بخش مربوطه صحبت کنین تا براتون بررسی کنن.
    ممنونم دوست عزیز بابت راهنمایی هاتون
    پس همین سرفصل رو ترجمه رسمی کنم به نظرتون کافیه؟ یا مهر دادگستری و وزارت علوم دیگه؟

Junior Member Maryam98 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي نرم افزار دانشگاه علمي كاربردي

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته، exchange و یا انتقال واحدهای درسی، یا پذی

سلام.من از کسانی که در آلمان زندگی میکنن و تحصیل میکنن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن ...
    من یه خانم متولد۶۵ هستم لیسانس نرم افزار دارم و معدلم هم ۱۲.۴۰ هست علاقه زیادی به الکترونیک دارم و فکر میکنم اگر واسه مقطع لیسانس رشته الکترونیک دانشگاههای آلمان اقدام کنم تصمیم درستی واسم خواهد بود.الان حدود یک سالی هست شروع کردم به آلمانی خوندن البته به صورت خودخوان ،میخوام کم کم هم برم سراغ آموزشگاهها تا روند یادگیریم سریع تر بشه.المان رو واسه این انتخاب کردم چون دانشگاههاش شنیدم مجانیه و هزینه زندگی توش پایینه .اگر بتونم برم احتمال خیلی خیلی زیاد دیگه برنمیگردم.اسپانسر مالی هم ندارم و به کاردانشجویی اونجا محتاج خواهم شد.من واقعا به رشته الکترونیک علاقه دارم و فکر میکنم اگر بتونم برم حرفی واسه گفتن تو اون رشته خواهم داشت و فکر میکنم دانشجوی خوبی خواهم شد مخصوصا تو بحث عملی. من یه سری مدارک فنی و حرفه ای هم گرفتم در این زمینه :-دوره آموزشی میکرو کنترلهای avr _ دوره آموزشی متلب- دوره آموزی تعمیر موبایل- سابقه تدریس avr تو فنی و حرفه ای به مدت ۴ ماه به عنوان مربی جایگزین رو هم دارم و بصورت خودخوان الکترونیک میخونم .من دوست دارم شغل آیندم در حوزه ساخت و ساز و تولید محصولات الکترونیکی باشه و چون آلمان کشور صنعتیه اینم یه علت دیگه هست واسه انتخاب کشور آلمان.
    حالا به نظر شما تصمیمی که من گرفتم درسته و آیا من درست فکر میکنم ؟ و اینکه آیا با شرایطی که من دارم میتونم پذیرش بگیرم؟و آیا سفارت به من ویزا خواهد داد ؟ و اینکه میتونم با لیسانس نرم افزار ، لیسانسرشته الکترونیک بخونم؟
    تو رو خدا اگر اطلاعات درست و واقعی دارید منو راهنمایی کنید چون واقعا این یه تصمیم سرنوشت سازه واسم

سلام دوستان امید وارم حالتون خوب باشه
    من دانشگاه گیلان کارشناسی مهندسی_گرایش اب خوندم
    و میخوام به دانشگاه های آلمان درخواست پذیرش بدم
    ولی متاسفانه نمیدونم مستر این رشته به آلملنی چی میشه.
    تو سایت های آلمانی رشته هایی مثل
    Wasserbau و wasserwirtschaft
    و چنتا رشته ی دیگه بودن که مطمئن نیستم کدوم ها هستن.
    ولی اینو فهمیدم که توی ارشد چنتا رشته ی مرتبط با این رشته وجود داره.
    حالا سوالم اینه که شما موسسه یا سایتی رو میشناسید که من بتونم
    درسای لیسانسمو بفرستم براشوو اونا بهم مشاوره بدن که تو مقطع ارشد
    چه رشته هایی رو میتونم تو المان بخونم؟
    اگه میشه جوابتونو برام ایمیل کنید
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط mohammad_aria : May 12th, 2017 در ساعت 02:35 AM دلیل: درج ایمیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    دندون پزشکی فقط به آلمانی ارائه میشه.
    سلام دوست عزیز ببخشید سوالی داشتم ک اینجا مطرح میکنم اگه پاسخ بدید ممنون میشم یا ارجاع بدین به لینک مربوط
    من دانشجو برق ترم 4 هستم مقطع لیسانس میخواستم برای همین مقطع و ادامه تحصیل تو همین رشته برای دانشگاه های المان اپلای کنم
    با پذیرش موافقت میشه ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mhoss نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ببخشید سوالی داشتم ک اینجا مطرح میکنم اگه پاسخ بدید ممنون میشم یا ارجاع بدین به لینک مربوط
    من دانشجو برق ترم 4 هستم مقطع لیسانس میخواستم برای همین مقطع و ادامه تحصیل تو همین رشته برای دانشگاه های المان اپلای کنم
    با پذیرش موافقت میشه ؟

حداقل دو ترم در ایران درس بخونین از کالج در آلمان معاف میشین و میتونین مستقیم برای کورس لیسانس یه دانشگاه آلمانی اقدام کنین. توجه کنین که باید نمره زبان آلمانی داشته باشید.

Junior Member

sgسلام من لیسانس مهندسی معماری از پیام نور تهران دارم. برای مستر میخوام برم آلمان. آیا حتما باید معماری بخونم؟ جدیدا به رشته های مدیریت علاقه مند شدم و ترجیحا مییخوام اونارو بخونم. میتونم از معماری که رشته فنیه به مدیریت که شاخه علوم انسانیه تغییر رشته بدم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nelly93 نمایش پست ها
    sgسلام من لیسانس مهندسی معماری از پیام نور تهران دارم. برای مستر میخوام برم آلمان. آیا حتما باید معماری بخونم؟ جدیدا به رشته های مدیریت علاقه مند شدم و ترجیحا مییخوام اونارو بخونم. میتونم از معماری که رشته فنیه به مدیریت که شاخه علوم انسانیه تغییر رشته بدم؟
    سلام
    بالقوه بله. بالفعل باید انگیزه نامه ی خیلی خوبی بنویسین. هم برای سفارت، هم برای دانشگاه که چرا همچین تغییر رشته ای میدین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nelly93 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    بالقوه بله. بالفعل باید انگیزه نامه ی خیلی خوبی بنویسین. هم برای سفارت، هم برای دانشگاه که چرا همچین تغییر رشته ای میدین.
    البته باید دید که دانشگاه به کسی که لیسانس مهندسی داره, پذیرش ارشد برای مدیریت میده یا خیر.

Junior Member

especial@ سلام دوست عزیز سوالی داشتم که ممنون میشم اگه پاسخ بدین یا ب لینک مربوطه ارجاع بدین
    من ترم 4 لیسانس برق دانشگاه دولتی هستم میخواستم بدونم میتونم برای ادامه تحصیل در المان برای لیسانس مهندسی پزشکی اقدام کنم ؟؟ ایا نظام وظیفه یا سفارت و یا دانشگاه مورد نظر اشکال میگیرن ؟؟
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    حداقل دو ترم در ایران درس بخونین از کالج در آلمان معاف میشین و میتونین مستقیم برای کورس لیسانس یه دانشگاه آلمانی اقدام کنین. توجه کنین که باید نمره زبان آلمانی داشته باشید.
    تشکر ی سوال دیگه اینکه من الان دانشجو سال دوم برق هستم میتونم برای مهندسی پزشکی مقطع لیسانس اقدام کنم ؟؟سفارت یا دانشگاه اشکال میگیرن ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)