صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: Ludwig-Maximilians-Universität München

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Ludwig-Maximilians-Universität München

سلام به همه.
    کسی می دونه که دانشگاه لودویگ دانشجوهای فرصت مطالعاتی رو هم ثبت نام میکنه یا نه؟؟
    اگه آره به چه عنوانی؟
    برای دریافت مجوز کار باید حتما تو دانشگاه ثبت نام بشم.

سلام

دوستان کسی از شرایط پذیرش گرفتن در این دانشگاه اطلاعاتی داره ؟ چون جزء دانشگاه های مطرح دنیا هست میپرسم، من میخوام برای رشته HSE اقدام کنم و تا جایی که تحقیق کردم تنها دانشگاه توی آلمان هست که این رشته رو داره، کسی تجربه ای در این زمینه داره ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه ارشد بیولوژی تو دانشگاه LMU اپلای کردم. ایمیل اومد و ازم خواستن تو امتحان ورودی دانشگاه شرکت کنم. محل این امتحان بر اساس محل سکونت (کشور و شهر) مشخص میشه. مثلن تو تهران تو موسسه گوته هست.
    من جواب ایمیلشون رو دادم و گفتم که می خوام تو آزمون شرکت کنم و ازشون درخواست کردم یه سنتر تو شهر خودم بهم معرفی کنن. دانشگاه بهم ایمیل زد که ما نتونستیم سنتری تو شهر شما پیدا کنیم و شما خودت میتونی یه محل که ترجیحا دانشگاه و یا یه موسسه باشه به ما معرفی کنی. اونوقت ما خودمون باهاشون تماس میگیریم و اقدامات لازم رو انجام میدیم.
    می خواستم از دوستانی که تجربه مشابه داشتن بخوام تجربه شونو بگن.
    معرفی سنتر از طرف من به همین راحتی هست؟ من به دانشگاه یا سنتر تو شهر خودمون چی بگم که راضیشون کنم؟ این امتحان قراره با حضور چه کسی برگزار بشه؟ به نظرتون این امتحان در چه حد سخته؟ اخه باید 60 یورو هزینه بدم.. می خوام ببینم شانس قبولی چقدره...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی دانشگاه باهنر

نقل قول نوشته اصلی توسط dark_lady نمایش پست ها
    سلام. بله این دانشگاه خودش یه کمیته داره که مدارک رو شخصا بررسی میکنه. خیلی از دانشگاه ها در آلمان با یونی اسیست همکاری نمیکنند. مرحله اول باید آنلاین فرم ثبت نام رو پر کنی و بعد پرینت بگیری و همراه با مدارک درخواستی به آدرسی که داده شده تو سایت بفرستی. یه نسخه هم باید برای دانشکده ای که میخوای رشته مورد نظرت رو بخونی باید بفرستی. یعنی دو کپی از تمام مدارک رو باید داشته باشی. در ضمن اگر در ایران دیپلم گرفتی باید هر دو کپی ترجمه انگلیسی مدارکت که برای دانشگاه میفرستی به تایید سفارت آلمان در تهران رسیده باشه. یه نکته دیگه این که خیلی از رشته در این دانشگاه به زبان آلمانی تدریس میشه و کلاس زبان هم نداره . به همین دلیل اگر به آلمانی میخوای اقدام کنی بهت پیشنهاد میکنم که تو ایران مدرک c1 رو بگیری تا بتونی از این دانشگاه پذیرش بگیری.

سلام من از مراحل اولیه ثبت نام رد شدم و تاییده دانشکده رو گرفتم الان از من یک سری مدارک میخواد میخواستم بپرسم دقیقا اینا چی هستن؟
    به جز مدرک دیپلم که باید از دبیرستانم بگیرم و مدرک پیش دانشگاهی چه چیز دیگه رو باید براشون بفرستم
    اینم بگم که من ترم اخر درسم هستم هنوز یک ترم دیگه دارم که تموم کنم برای همین نمیتونم مدرک لیسانسمو بگیرم حالا باید ریز نمرات دانشگاهمو هم تایید کنم بفرستم یا نه؟

2) An officially certified German translation of that qualifying document (Originals in
    English, Danish, Dutch, Finnish, French, Icelandic, Italian, Norwegian, Spanish,
    Portuguese, Romanian, Swedish, and Latin do not have to be translated).

3) Officially certified copies of all prior university certificates (Bachelor AND Master
    degrees, if applicable), diplomas, and qualifying examination certificates, together
    with official, certified translations to German of these documents (Originals in
    English, Danish, Dutch, Finnish, French, Icelandic, Italian, Norwegian, Spanish,
    Portuguese, Romanian, Swedish, and Latin don’t have to be translated. Applicants
    from the USA require to provide a transcript of records from their university in a
    closed envelope. For guidelines on providing complete and correct certifications and
    translations, see the information on translations & certifications).

ممنون میشم جوابمو بدین چون واقعا زمان زیادی هم ندارم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)