صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: پست جدا به دپارتمان و Admission Office

Senior Member

پیش فرض پست جدا به دپارتمان و Admission Office

سلام،
    یکی از دانشگاهها از من خواسته که یک سری از مدارک رو به دپارتمان مورد نظرم و یه سری دیگه رو به Admission Office ارسال کنم و تاکید هم کرده که جا به جا ارسال نکنید. این یعنی من باید دو بار پول پست بدم و دو تا بسته جداگانه پست کنم؟ آخه دو تا آدرس مجزا هستن!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

!F
    Guest

پیش فرض پاسخ : پست جدا به دپارتمان و Admission Office

بله متاسفانه باید جداگانه به هر دو جا پست کنید. من به خود department را با DHL فرستادم ولی به دانشگاه را با یک پست سفارشی که قیمتش حدود 4000 تومان شد فرستادم.دو هفته ای هم به دستشون رسید. اگه وقت دارید همین کار را بکنید. من از طریق پست مرکزی میدان ولی عصر اقدام کردم.

اگه ما به admsn. office مدارکو بفرستیم در حالی که گفتند به deprtmnt بفرستید مشکلی پیش میاد؟ یعنی خودشون نمیفرستند به دپارتمان؟
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Senior Member

نه متاسفانه، فرصتی هم ندارم، یعنی باید دو بار TNT یا DHL بفرستم؟!؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

یادمه یه جایی در این مورد گفته بودم. من خودم 4 تا دانشگاه apply کردم که اینطوری بود. من مدارک هر کدوم رو تو 1 پاکت جدا گذاشتم و جفت پاکتها رو تو 1 پاکت بزرگ و پاکت بزرگ رو فرستادم دپارتمان. رو پاکتها هم کامل نوشته بودم هر کدوم کجا باید بره. بعد دپارتمان خودش پاکت admission office رو بهشون تحویل داد. ولی اولش یک هماهنگی کوچیک با دپارتمان بکن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

مال من که حالا یه پاکت و یه مقصد بیشتر نیست. یعنی میگی به دپارتمان بگم من میخوام بفرستم admsn ofce و آیا از نظر شما این کار اشکال نداره؟
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    مال من که حالا یه پاکت و یه مقصد بیشتر نیست. یعنی میگی به دپارتمان بگم من میخوام بفرستم admsn ofce و آیا از نظر شما این کار اشکال نداره؟
    یعنی شما فقط میخوای به ad office بفرستی؟ خوب در اینصورت که دیگه مشکلی نیست و 1 پاکت هست که روش آدرس ad office رو مینویسی و میفرستی دیگه. چیزی که من گفتم مال وقتی هست که یک سری مدارک باید بره دپارتمان و یک سری هم به ad office
    شوپنهاور

Senior Member

شرمنده، این مورد تا حالا به چشمم نخورده بود که دوباره پرسیدم،
    ولی راست میگه مدیر جان، کل بحث اینجا برای اینه که بخواهیم به دو تا آدرس جدا بفرستیم، خوب شما که فقط یه آدرس داری بسته رو میفرستی به یه آدرسه دیگه بعد از اونا می خوای که برات ببرن به آدرس اصلی؟ ;D چه کاریه خوب

نه مورد من با هاشمیان فرق داره. من سوالم اینه که وقتی تو سایت دانشگاه نوشته مدارک را directly به department خودتون بفرستین و من بیام به graduate admissions office بفرستم اونا خودشون به دپارتمان forward میکن؟ یا مقصد بعدی مدارکم سطل آشغاله؟
    دلیل این کارم وجود 1 عدد post partner غیر همرشته ایه!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من نمیدونم چه اصراری شما داری مدارکی که باید بره دپارتمان رو میخوای بفرستی 1 جای دیگه؟ شما مستقیم بفرست دپارتمان دیگه. چرا لقمه رو دور سرت میچرخونی؟ الیته اگه واسه تفریح میخوای این کارو کنی بحثش فرق داره ;D
    معمولا admission office سرش خیلی شلوغ هست نمیشه بهش اعتماد کرد که مدارک رو بره یک جای دیگه تحویل بده.
    شوپنهاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)