صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: پست جدا به دپارتمان و Admission Office

پیش فرض پاسخ : پست جدا به دپارتمان و Admission Office

دلیلشو گفتم دیگه جیگر. مساله صرفه جویی مالیه. حالا به dep یه ایمیل میزنم ببینم چی میگه.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

آهان فکر کنم فهمیدم
    نکنه میخوای با چند نفر همگی بفرستین ad office بعد اون تحویل بده به دپارتمان ها؟
    من جات بودم این کارو نمیکردم. خطری هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

درست گرفتی الان. بقیه نظری ندارن؟
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Senior Member

به نظر من هم ارزش نداره، این همه هزینه می کنی و روش حساب باز می کنی، آخرش به خاطر 15 20 تومن همش هدر میره. ریسک نکن
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

common,you need to be generous for studying abroad guys!!!
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

باشه. مرسی از جواباتون. سعی میکنم generous باشم!
    :'(

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    معمولا admission office سرش خیلی شلوغ هست نمیشه بهش اعتماد کرد که مدارک رو بره یک جای دیگه تحویل بده.
    برای 3 4 تا از دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم، باید یه سری مدارک به دپارتمان و یه سری به Admission office بفرستم. من میخوام هر سری از مدارک رو بذارم توی یه پاکت و با هم پست کنم. تو سایت دپارتمان نوشته بهتره مدارک مربوط به دپارتمان رو مستقیم برای خودمون بفرستید، ولی اگه بفرستید Admission office هم اشکالی نداره، (فقط یه کم پروسه بررسی شما کندتر میشه) اما تو سایت graduate school نوشته که مدارک مربوط به دپارتمان باید حتما مستقیم به اون جا فرستاده شه! حالا من نمیدونم بالاخره به کدوم آدرس بهتره بفرستم؟ چون مطالب تو سایتشون با هم تناقض داره... کسی تا حالا برای Admission office دو سری مدارک فرستاده؟

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Seabird نمایش پست ها
    برای 3 4 تا از دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم، باید یه سری مدارک به دپارتمان و یه سری به Admission office بفرستم. من میخوام هر سری از مدارک رو بذارم توی یه پاکت و با هم پست کنم. تو سایت دپارتمان نوشته بهتره مدارک مربوط به دپارتمان رو مستقیم برای خودمون بفرستید، ولی اگه بفرستید Admission office هم اشکالی نداره، (فقط یه کم پروسه بررسی شما کندتر میشه) اما تو سایت graduate school نوشته که مدارک مربوط به دپارتمان باید حتما مستقیم به اون جا فرستاده شه! حالا من نمیدونم بالاخره به کدوم آدرس بهتره بفرستم؟ چون مطالب تو سایتشون با هم تناقض داره... کسی تا حالا برای Admission office دو سری مدارک فرستاده؟
    من هم همین مشکل را دارم و میخوام بفرستم دپارتمان چون اونا سرشون از Admission office خلوت تره. من خیلی وقتها شده ایمیل کردم به Admission officeجواب ندادن بعد سوالی که مربوط به Admission office بوده را از مسئول graduate دپارتمان پرسیدم یا خودشون جواب دادن یا فوروارد کردن Admission office بعد اونا جواب دادن.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

والا تا به اینجای کار اینطور خدمت شما دوستان عرض کنم که از چند تا دانشگاهی که پست جداگانه میطلبیدند و من همگی رو یکبار پست کردم ، به هیچ مشکلی بر نخوردم .

شایان ذکره که من قبلش از طریق تلفن ( ایمیل دیگه به درد اینجور جاها نمیخوره ! ایمیل برای قبل از اپلای ) OK رو گرفتم . و همشون گفتن که مثلا یا کلا بفرست به دپارتمان یا کلا بفرست به Graduate Office

یکیشون هم گفت ، ماله آفیس رو براشون ایمیل کن !

به هیچ عنوان در این موارد مته به خشخاش نزارین .

به امید موفقیت همگی
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام دانشگاه لویزیانا به من این جوابو داد. بستگی به دانشگاه داره. ایمیل بزنی قبلش مطمئن شی بهتره.

All documents (such as the transcripts and degree statements) should be mailed directly to the LSU Graduate School. You can find their address on their website (http://www.google.com/url?q=http%3A%...tqZERIkSq2mIdg). If you would like, you could also mail your letters of recommendation to that same address and they will forward them to our department. This may save you on mailing expenses.
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)