صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: حذف تبلیغات آژانس‌ها از فروم

ApplyAbroad Champion

پیش فرض حذف تبلیغات آژانس‌ها از فروم

به دنبال مسائلی که زمینه‌ی گرفتن وقت سفارت به وجود اومده بود، برخی از دوستان در موضوع «گرفتن وقت از باکو» پیشنهاد داده بودند که تبلیغات آژانس‌ها به طور کامل از فروم حذف بشه. اگر چه برخی از دلایل گفته شده، مثل قیمت بالا برای فروش وقت سفارت، دلایل چندان قابل قبولی نیست، اما لازم دیدم که در این زمینه توضیحاتی بدهم.

متاسفانه حذف تبلیغات آژانس‌ها به سادگی میسر نیست. تبلیغات فروم در حال حاضر تنها منبع درآمد ApplyAbroad محسوب می‌شه. ApplyAbroad به دلیل داشتن تعداد زیاد بازدید و همچنین تعداد زیاد کاربر آنلاین احتیاج به سرور قدرتمندی داره. هزینه‌ی اجاره و نگهداری چنین سروری بالاست و بدون تبلیغات امکان ادامه‌ی کار عملا وجود نخواهد داشت، اما این مساله باعث نمی‌شه که ما هر نوع رفتار آژانس‌ها رو تحمل کنیم. آژانس‌ها مجاز نیستند که از فضای فروم (ارسال پست یا پیام خصوصی) برای تبلیغات استفاده کنند. در صورت مشاهده‌ی چنین مواردی لطفا موضوع رو گزارش کنید. تبلیغات آژانس‌هایی که از مقررات فروم تخطی کنند، از فروم حذف خواهد شد.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : حذف تبلیغات آژانس‌ها از فروم

من از کاربران عزیز درخواست می کنم که اگر کاربری از طریق پیغام خصوصی اقدام به تبلیغات وهمچنین فروختن وقت سفارت می کنند به ما اطلاع بدهند منع و پیگیری این کاربران برای ما کار ساده است و با توجه به امکانات و دسترسی ما به IP این کاربران ما برخورد لازم را خواهیم داشت.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

جدا از قضیه سوء استفاده آژانس ها یه چیز دیگه هم هست و اون اینکه آدم باید خودش عاقل باشه، صرفا با دیدن هر تبلیغی که آدم مجبور نمیشه ازش استفاده کنه!

بله آدم باید خودش عاقل باشه ولی وقتی آژانسها تا وقتهای سال بعدم پر کردن و میگن پول زور بده تا به دانشگاهت و ترمت برسی وگرنه باید طرف بره سربازی اونجا دیگه چاره ای نمی مونه.

Junior Member

درسته... من خودم 1.5 ماه در به در دنبال وقت بودم. ولی حاضر نشدم برم طرف آژانس... اگه از اول کسی بهشون پول زور نمیداد اینا هم نمیتونستن اینجوری سوءاستفاده کنن! به نظر من بهترین کار اینه که به سفارتها ایمیل بزنیم و جریان رو توضیح بدیم! مثل آنکارا که بدون SEVIS وقت نمیده الان! ;D

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsagh
    جدا از قضیه سوء استفاده آژانس ها یه چیز دیگه هم هست و اون اینکه آدم باید خودش عاقل باشه، صرفا با دیدن هر تبلیغی که آدم مجبور نمیشه ازش استفاده کنه!
    این قضیه در اختیار شما نیست که بخواهید یا نخواهید. متاسفانه شرایط را بجایی رسوندن که باید و نیاید را در روبرو خواهید داشت.

من نظرم اینکه این شرایط به وجدان آژانس ها باید برگردد.خیلی از دوستانی که برای ادامه تحصیل به خارج می روند بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی و بدون سابقه درآمد زایی و گاها بدون استقلال مالی هستند.واقعا کسب درآمد زائد از چنین قشری حقیقتا از نظر شرعی و عرفی درست نیست.
    ما به وجدان خودمان کمتر رجوع می کنیم بهمین دلیل بیشتر مواقع در کارها وزندگی با مشکلاتی مواجه میشویم که دلایلش رانمیدونیم ولی وقتی عمیق تر به گذشته خودمان فکر کنیم می بینیم مشکل از همین رجوع نکرده به اخلاقیات و وجدان بوده است.من امیدوارم که آژانس ها به وجدان خودشان بیشتر از گذشته رجوع کنند و با این تفکر من شک ندارم که زندگی بهتری را تجربه خواهند کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang
    این قضیه در اختیار شما نیست که بخواهید یا نخواهید. متاسفانه شرایط را بجایی رسوندن که باید و نیاید را در روبرو خواهید داشت.

من نظرم اینکه این شرایط به وجدان آژانس ها باید برگردد.خیلی از دوستانی که برای ادامه تحصیل به خارج می روند بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی و بدون سابقه درآمد زایی و گاها بدون استقلال مالی هستند.واقعا کسب درآمد زائد از چنین قشری حقیقتا از نظر شرعی و عرفی درست نیست.
    ما به وجدان خودمان کمتر رجوع می کنیم بهمین دلیل بیشتر مواقع در کارها وزندگی با مشکلاتی مواجه میشویم که دلایلش رانمیدونیم ولی وقتی عمیق تر به گذشته خودمان فکر کنیم می بینیم مشکل از همین رجوع نکرده به اخلاقیات و وجدان بوده است.من امیدوارم که آژانس ها به وجدان خودشان بیشتر از گذشته رجوع کنند و با این تفکر من شک ندارم که زندگی بهتری را تجربه خواهند کرد.

قبول دارم ولی همیشه توی هر جریانی یکسری فرصت طلب و سودجو پیدا میشه! مطمئنا اصول اخلاقی این آدما با من و شما فرق داره... یا حتی اگه فرقم نداره، سود و منفعتی که از کارشون میبرن وزنه ی سنگینتریه! به نظر من که باید یه روش عملی پیدا کرد نه اینکه منتظر بیدار شدن وجدان این آدما شد...

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

قبول دارم ولی همیشه توی هر جریانی یکسری فرصت طلب و سودجو پیدا میشه! مطمئنا اصول اخلاقی این آدما با من و شما فرق داره... یا حتی اگه فرقم نداره، سود و منفعتی که از کارشون میبرن وزنه ی سنگینتریه! به نظر من که باید یه روش عملی پیدا کرد نه اینکه منتظر بیدار شدن وجدان این آدما شد...
    بله منم موافقم.
    من روش علمی این قضیه را نزدیک به 20 روز پیش ارائه کردم ولی متاسفانه کمتر کسی اجراش کرد.

: 09 می 2009, 03:55:20 pm

"سلام
    شما براحتی می تونید یک ایمیل به سفارت آمریکا در باکو و دیگر کشورهای دیگر مثل ترکیه و قبرس بزنید و این قضایا را براشون بسادگی توضیح بدید که بعضی از دوستان وآژانس ها چندین وقت سفارت گرفته اند و مشکل ایجاد کرده اند با توجه به دیتا بیس که همه سفارتخانه های آمریکا دارند به راحتی متوجه میشوند که یک دانشجو از چندین جا وقت گرفته است و بخواهید یه رسیدگی کلی به این قضایا داشته باشند هر چند که تا اونجا می دونم خیلی از دوستان این ایمیل را تو این چند روزه گذشته به سفارتخانه ها زدند شما هم میتونید این کار را انجام دهید و مطمئن باشید که اونها از این مسائل به سادگی نمی گذرند.
    موفق باشید."

کاملا موافقم

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

سلام

به نظر من حذف تبلیغات آژانس ها تاثیر چندانی نخواهد داشت چون اکثر این آژانس هایی که اینجا تبلیغ کرده اند و حتی شاید آژانس های دیگر که در فروم اصلا تبلیغاتی ندارند. حساب کاربری دارند و مستقیم یا غیر مستقیم کاربران هدفِ خود را پیدا می کنند. به نظر من با حذف چند تبلیغ در بالای فروم باعث کوتاه شدن دست آژانس ها از فروم نمی شود.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)