صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 48

موضوع: Bergische Universität Wuppertal

پیش فرض پاسخ : Bergische Universität Wuppertal

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    آخر هر ترم، یعنی اول ترم جدید که خیلی ها میرن و خیلی ها میان راحت خوابگاه میده، من دوبار تا الان برای دو ترم مختلف خوابگاه گرفتم و حتی بار دوم گفتم یه نوع خوابگاه دیگه میخوام، باز برام خوابگاه دیگه ای رو دادن. البته هیچ وقت این دانشگاه نرفتم.
    ایول نمیدونم والا من امروز رفتم صحبت کردم گفتن خیلی ها تو لیست انتظارن گفت خوابگاه اولویتش با کساییه که از راه دور میان بعدش سن و اینکه دانشجو باشن : l
    من الان فقط امتحانشو دارم حالا ببینم بعد امتحان چطوریه دیگه

Junior Member

سلام دوستان، میخواستم بدونم کسی از بچه ها هست که از وضعیت رشته CSIS اطلاع داشته باشه، در مورد آینده شغلی وضعیت اساتید و شرایطش واسه ادامه دادن تو دکترا، واقعا لطف میکنید اگه اطلاعاتی دارید بگید، ممنون

این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم هست ؟

Junior Member

درود
    پذیرش زبانی که این دانشگاه میده برای سفارت قابل قبول هست برای بحث ویزا ؟؟؟ ( مثل بوخوم (Ruhr که من اطمینان دارم سفارت براش ویزا میده و در سایت خود دانشگاه هم نوشته که با پذیرش زبانش میشه برای ویزا اقدام کرد)
    طبق فرمایش سپیده خانم منکه در حال حاظر مدرک B1 ندارم و 1 ماه دیگه امتحان گوته دارم پذیرش زبان بهم میده ، ولی احتمال این هست که سفارت براش ویزا نده چون پذیرش مشروط یا پذیرش رشته ای نیست !!!

Junior Member

سلام

طی تحقیقاتم به این نتیجه رسیدم که هیچ موردی نیست و سفارت با دادن ویزا برای این دانشگاه مشکلی نداره "اصلا" . منبعش هم برای خودم معتبره .

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط msasi نمایش پست ها
    درود
    پذیرش زبانی که این دانشگاه میده برای سفارت قابل قبول هست برای بحث ویزا ؟؟؟ ( مثل بوخوم (Ruhr که من اطمینان دارم سفارت براش ویزا میده و در سایت خود دانشگاه هم نوشته که با پذیرش زبانش میشه برای ویزا اقدام کرد)
    طبق فرمایش سپیده خانم منکه در حال حاظر مدرک B1 ندارم و 1 ماه دیگه امتحان گوته دارم پذیرش زبان بهم میده ، ولی احتمال این هست که سفارت براش ویزا نده چون پذیرش مشروط یا پذیرش رشته ای نیست !!!

من توی این دانشگاه درس می خونم، و با شرط زبان هم اومدم و جهت اطلاع دوستان اینجا حدود 100 نفر ایرانی داریم تو دانشگاه. بیشتر بچه ها با شرط زبان اومدن و کسی مشکلا برای ویزا اعلام نکرده تاحالا.

Junior Member

دوستان هزینه زندگی و کار دانشجویی تو این شهر چطوره؟

دوستان خسته نباشید، کسی در مورد مستر Industrial Engineering این دانشگاه اطلاع داره؟ چرا تو رنکینگ سایت QS اسم این دانشگاه نیست؟
    راجع به شهر و نحوه ارسال و بررسی مدارک هم توضیح بدید لطفا

Junior Member

سلام. من پذیرش CSIS - Financial Mathematics از این دانشگاه گرفتم کسی در مورد دانشگاه - شهر و حتی این رشته اطلاعی داره که به چه صورته ؟ ممنون میشم

سلام
    این دانشگاه یک رشته داره به اسم Computer Simulation in Science( CSiS) که به انگلیسی ارایه میشه. کسی از دوستان هست که برای این رشته اقدام کرده باشه؟ پذیرش برای رشته های انگلیسی هم به همون راحتی که گفتید هست؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)