نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 1 از 445 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

Junior Member

پیش فرض نکاتی جدید در مورد پذیرش از دانشگاه های خارجی

سلام دوستان:
    این فایل یک راهنمای کلی برای کسانی است که به دنبال گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارجی می باشند. سعی شده است که نکات تا حد امکان ذکر شوند. این فایل هر چند ماه مورد بررسی و ویرایش قرار خواهد گرفت. امید که مورد استفاده کسانی که در این راه گام بر می دارند باشد.

Pink Floyd : دوستان عزیز این فایل تکراری است .اگر مایل به دریافت فایل مورد نظر هستید به پاسخ 2# مراجعه نمایید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

پیش فرض آرشیو ارسال های قدیمی

كسي ميدونه اگه نمره GRE دير ( اواسط مارس) براي دانشگاه فرستاده شه قبول مي كنن يا نه؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : دير شدن ارسال نمره GRE

اگر Application Deadline تو ژانویه باشه، اواسط مارس خیلی دیره. معمولا این جوریه که Application‌ها رو از حدود یک ماه بعد از Application Deadline شروع می‌کنند به بررسی کردن و تا اون موقع باید مدارکتون کامل شده باشه.
    البته باز همه چیز بستگی به دانشگاه و کسی که مسؤول Applicationهاست و مهمتر از همه شانس شما داره، ولی من جای شما بودم ریسک نمی‌کردم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دير شدن ارسال نمره GRE

you can send a copy of your score report to that uni and tell the admission office about that
    but you should have it
    I mean if you haven't pass it yet you cannot do so
    many unis don't even inform you about your incomplete application you should check it yourself and be sure that they have received everything
    by the way,the best way is to check this case with the admission offcie itself

پیش فرض لطفا در مورد Recommendation letter راهنمایی کنید؟؟؟

سلام

من یک سال در واحد تهران مرکزی مهمان بودم...حالا می خوام از یکی از استادام تو این واحد Recom بگیرم.
    - اینکه سر برگ این دانشگاه با دانشگاه خودم فرق داره مشکلی نیست؟ بعد از پاکت خودش تو پاکت بزرگ دیگه ای که مال دانشگاه اصلی خودم هست همه مدارک حتی Recom اونیکی دانشگاه رو بذارم؟

- اون دانشگاه نمیگه که تو جای دیگه درس خوندی و از یک دانشگاه دیگه Recom گرفتی؟؟ چون تو مدرک جایی نوشته نمیشه که من تو این دانشگاه مهمان بودم.

- در ضمن استاد پروژه من فوق لیسانس بوده ، اگر ازش Recom بگیرم چون فوق لیسانس هست مشکل ایجاد نمی کنه؟؟
    ممنون باز هم

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لطفا در مورد Recommendation letter راهنمایی کنید؟؟؟

تفاوت سربرگها که مهم نیست من خودم از 8-7 تا استاد recommendation گرفتم هر کدوم مال یه دانشگاه هستند. به هر حال استاد مدعو بودن و مهم نیست این موضوع.
    هر recommendation رو تو یه پاکت seal شده به صورت جدا قرار بده و بعد همه رو با هم تو پاکت پستی اصلی بذار
    فکر نمیکنم استادت چون فوق باشه مشکلی ایجاد کنه بهر حال استاد پروژت بوده به این چیزا گیر نده.
    موفق باشی
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : لطفا در مورد Recommendation letter راهنمایی کنید؟؟؟

اصلا لازم نیست بنویسه فوق. میتونی مثلا بنویسی faculty member of folan University یا مثلا faculty of folan research group یا folan lab director و ... راستی فلان به انگلیسی چی میشه

پیش فرض نمره زبان کمتر از مینیمم

با سلام
    لطفا نظر بدین که من با toefl iBT ۹۹ برای دانشگاه‌های با مینیمم ۱۰۰ اپلای کنم یا نه؟
    این مینیمم‌ها خیلی‌ مهمه؟
    ویرایش توسط sahand_a : April 19th, 2012 در ساعت 08:04 PM دلیل: پینگلیش

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : نمره زبان کمتر از مینیمم

سلام
    خیلی خوب شدی. آمریکا که اصلا مشکلی نیست ولی کانادا رو نمی دونم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نمره زبان کمتر از مینیمم

بستگی به دانشگاه داره حالا کشورش فرقی نداره چه کانادا و چه آمریکا. اینا سوالایی هست که باید از هر دانشگاه به صورت جدا بپرسی. خیلی از دانشگاهها حتی اگه کمتر از اینم باشی ولی سایر شرایطت خوب باشه قبول میکنن ولی ممکنه یه دانشگاه بگه که ته حتما باید این مینیمم رو داشته باشی. واسه اطمینان خودت بهتره که بپرسی. من وقتی این سوال رو از graduate office خودم پرسیدم نامه منو اکثرا به graduate advisor فروارد میکردن و اون جواب میداد. تو اکثر حالتها هم جوابشون اینه که اگه مجموع شرایطت خوب باشه گذشت میکنیم و هیچ مشکلی هم نیست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)