نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 102 از 445 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

پیش فرض پاسخ : نمره بالای TOEFL و نمره پایین TWE

من که دارم کم کم دیوونه می شم >

سوئد هم به نمره TWE من گیر داده گفته باید حداقل 4 داشته باشی...واای فقط به خاطر 0.5 نمره!!!
    آخه نمره تافل من 590 خیلی بیشتر از 550 هست که اونا می خوان. چرا اینقدر سر TWE گیر هستن؟!!

خیال باطل .... فکر میکرم نمره خوبی تو تافل گرفتم و لااقل از لحاظ نمره زبان به مشکلی بر نمی خورم....نگو این نمره انشاء از کل نمره تافل مهمتره.

تجربه ای باشه واسه بعدی ها ... نمره انشاء رو خیلی خیلی جدی بگیرین.
    Moving to Germany

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارشد بدون پايان نامه

فكر نمي كنم شريف فوق بدون پايان نامه داشته باشه. مگر اينكه نتوني سر موقع دفاع كني كه در اينصورت يه مدرك ناقص بهت مي دن.

در يه سري از كشورهاي خارجي دوره هاي مختلفي واسه فوق هست كه يه جورش ببدون پايان نامه هست. كه در ايران بايد از وزارت علوم بپرسي كه واسه ادامه تحصيل دكتري اين مدرك رو قبول دارن يانه. وگر نه اگه نخواي با اون مدرك در ايران ادامه تحصيل بدي فكر نمي كنم مشكلي داشته باشي.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    فكر نمي كنم شريف فوق بدون پايان نامه داشته باشه. مگر اينكه نتوني سر موقع دفاع كني كه در اينصورت يه مدرك ناقص بهت مي دن.

در يه سري از كشورهاي خارجي دوره هاي مختلفي واسه فوق هست كه يه جورش ببدون پايان نامه هست. كه در ايران بايد از وزارت علوم بپرسي كه واسه ادامه تحصيل دكتري اين مدرك رو قبول دارن يانه. وگر نه اگه نخواي با اون مدرك در ايران ادامه تحصيل بدي فكر نمي كنم مشكلي داشته باشي.
    درود
    براي رشته هاي مهندسي همچين حالتي وجود داره. دو نوع master هست. master of science ( با دفاع از پايان نامه) master of engineering (بدون دفاع از پايان نامه)
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

مطمئنا اعتبار داره
    بهضی از اساتید در خارج فوقشون رو بدون تز گرفتند
    بعد هم دکترا گرفتند. توی ایران هم استاد شدند.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نمره بالای TOEFL و نمره پایین TWE

قبلا به شما هم توصیه شد که retake کنید تافل رو. نمره 3.5 برای TWE یه کمی کمه! کلا همه چیز رو جدی بگیرید تو این ماراتون.

پیش فرض سوال در مورد تایید مدارک پلمپ شده

ببخشید اگر سوالم ابتداییه دلیلش اینه که اولین باریه که مدارک تحصیلیم رو ترجمه رسمی کردم(برای دانشگاه غیر رسمی فرستادم)

من مدارک ترجمه رسمیم رو برای تأیید داده بودم به سفارت. دانشنامه و ریز نمرات لیسانس و فوقم همه با هم پلمپ شده بود(هر دو رو یه دانشگاه بودم)
    روزی که مدارک رو بردم بهم گفتن باید اصل مدارک رو هم داشته باشی که ریز نمراتم همراهم نبود و بهم گفتن که بعداً بیارم. امروز که مدارک رو بردم بهم گفتن دیگه لازم نیست و مدارکت تأیید شده چون یه مهر داشته فقط همونو تایید کردیم و من تازه دقت کردم و دیدم که فقط روی یک صفحه اش (یکی از مدارک ترجمه شده) مهر وزارت خارجه و دادگستری داره.

سوالم اینه که مدارکی رو که پلمپ می کنن فقط یه مهر تأیید (وزارت خارجه و دادگستری و تمبر) روش می خوره و بقیه صفحات فقط مهر دارالترجمه رو داره؟ و اینکه به نظر شما تأیید سفارت شامل همه مدارکم می شه یا تنها اونی که روش مهر خورده؟ (سفارت ازم پول یه تایید رو گرفت و مثلاً برای دیپلمم که جدا بود یه مبلغ مساوی گرفتن)

ممنون

در ضمن بهم گفتم که مهر تایید سفارت پشت تک تک مدارک خیلی مهمه و بدون اون مدارک رو قبول نمی کنن!

پیش فرض پاسخ : چه تعداد ترجمه از هر مدرك لازمه؟

با سلام خدمت دوستان عزیز،می خواستم بپرسم بعد از تایید ریز نمرات از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد،برای هر دانشگاه چند تا ترجمه ازش نیازه؟
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    با سلام خدمت دوستان عزیز،می خواستم بپرسم بعد از تایید ریز نمرات از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد،برای هر دانشگاه چند تا ترجمه ازش نیازه؟
    بستگي به تعدادي داره كه بخواي برا چند تا apply كني!
    فقط 1-2 تا هم بيشتر بگير كه داشته باشي

دوست عزیز مرسی از جوابت،ولی منظورم این بود که هر دانشگاه به طور جداگانه چند تا می خواد؟یکی یا بیشتر؟
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    بیشتر دانشگاه ها فقط یکی می خوان اما دانشگاه هایی هم هستن که دو تا بخوان! من فکر می کنم 1.5 برابر تعداد جاهایی که اپلای می کنین مناسب باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)