نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 104 از 445 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : نمره بالای TOEFL و نمره پایین TWE

نقل قول نوشته اصلی توسط adel_f
    سلام
    نمره overall من 587 ,TWE 3 شده است. ایا برای المان که 550فقط شرط گذاشته اند و(رشته برق) نمره TWE مهم می باشد؟؟؟؟ :-[
    بازم تو مدارک مورد نیاز دانشکده رو ببین-
    بیشتر مواقع دانشکده نمره بیشتری نسبت به نمره عمومی که تو سایت دانشکده هست رو میخواد
    تجربه شخصی من میگه اگه چیزی قید نشده دیگه فقط در شرایط رقابتی میتونه نمره رایتینگ کارساز باشه- نه اینکه نداشتنش و یا کم بودنش ضرری به پیکره اپلای بزنه

پیش فرض پاسخ : نمره بالای TOEFL و نمره پایین TWE

من با دوتا ار دانشگاه های آلمان مکاتبه کردم و ظاهرن با نمره پایین TWE مشکلی ندارند.

[quote=countdown ]
    نقل قول نوشته اصلی توسط adel_f

تجربه شخصی من میگه اگه چیزی قید نشده دیگه فقط در شرایط رقابتی میتونه نمره رایتینگ کارساز باشه- نه اینکه نداشتنش و یا کم بودنش ضرری به پیکره اپلای بزنه

من برای Glasgow و Sweden اقدام کردم , هیچ کدام هم چیزی در مورد TWE نگفته بودن ولی در عمل Sweden که اصلا مدارکمو بررسی نکرد بخاطر نمره کم انشاء و Glasgow هم پذیرش مشروط داد.
    ولی همه جا هم اینطور نیست مثلا Concordia کانادا مینیممی برای TWE در نظر نگرفت و به من پذیرش هم داد.
    Moving to Germany

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كپي از اصل letter of recommendation ضايع است؟؟

سلام من یه سوال مهم دارم.
    برای اون دانشگاههایی که فرم آن لاین ندارند، چه اشکالی هست که نامه استاد رو ببریم و کپی برابر اصلش کنیم؟(با مهر و ...) (البته به خود استاد هم بگیم که برای کجاها می فرستیم که اگه تماس هم گرفتن مشکلی نباشه) مگه ما مدرک و ریز نمرات رو کپی برابر اصل نمی کنیم؟ خب اون رو هم می کنیم! بعد اگه پذیرش گرفتیم اصلش رو براشون میفرستیم!! من نمیفهمم چرا باید مشکلی باشه! آخه استاد بیچاره گناه که نکرده من می خوام برای شونصد جا اقدام کنم که!!! بعد هم من دو تا از توصیه نامه هام ازمحل کارمه که یه بوروکراسی وحشتناک دارن و به این راحتی ها نمیشه 10 -15 تا ازشون اصل با امضای اصل گرفت. کسی تجربه داره اگه کپی برابر اصل بفرستیم چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : كپي از اصل letter of recommendation ضايع است؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    سلام من یه سوال مهم دارم.
    برای اون دانشگاههایی که فرم آن لاین ندارند، چه اشکالی هست که نامه استاد رو ببریم و کپی برابر اصلش کنیم؟(با مهر و ...) (البته به خود استاد هم بگیم که برای کجاها می فرستیم که اگه تماس هم گرفتن مشکلی نباشه) مگه ما مدرک و ریز نمرات رو کپی برابر اصل نمی کنیم؟ خب اون رو هم می کنیم! بعد اگه پذیرش گرفتیم اصلش رو براشون میفرستیم!! من نمیفهمم چرا باید مشکلی باشه! آخه استاد بیچاره گناه که نکرده من می خوام برای شونصد جا اقدام کنم که!!! بعد هم من دو تا از توصیه نامه هام ازمحل کارمه که یه بوروکراسی وحشتناک دارن و به این راحتی ها نمیشه 10 -15 تا ازشون اصل با امضای اصل گرفت. کسی تجربه داره اگه کپی برابر اصل بفرستیم چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟
    ببین دوست عزیز این recommendation در واقع و در معنای واقعیش به این معنی هست که یک استادی که شما رو می شناسه شما رو برای یه graduate program خاص مناسب دیده و زحمت این رو داده به خودش که وقت بذاره و براتون Recommendation Letter بنویسه. حالا این کپی برابر اصل کردن یعنی بی اعتبار کردن اهمیت Rec Letter یعنی استادی یه نامه نوشته گفته برو هر کار می خوای و هر جا می خوای برو. می دونم گرفتن 10 یا 15 تا rec letter از یه استاد چه سختی داره اما حتما سعی کن نامه هات اصل باشه. کاری نداره استاده یه نامه می نویسه و شما تعداد زیادی از اون رو کپی کن و بعد بده استاد امضا کن. این مشکل مال ما ایرانیهاست که مجبوریم n جا apply کنیم و گرنه یه آمریکایی 3-4 جا بیشتر apply نمی کنه و به 3-4 تا نمه فقط احتیاج داره...

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ترجمه کارنامه

بچه ها باید ریز نمره کارشناسی رو بدیم برا ترجمه یا مدرک لازمه بدیم ترجمه؟ میگن فعلا فقط ریز نمره رو میخوان؟
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ترجمه کارنامه

هم مدرك تحصيلي و هم ريز نمرات
    HAPPINESS

پیش فرض پاسخ : يك راهنمايي بديد براي توصيه نامه

من یه متن برای توصیه نامه توی اینترنت پیدا کردم که اولش گفته
    I'm honored to recommend X for admission to PhD program at your Department. Since X will be visiting you soon, the following information should help introduce
    منظورش ازاینکه گفته X به زودی شما را ملاقات خواهد کرد چیه؟ یه تعریف از طرفه یا نه این توصیه نامه برای کسی نوشته شده که داره می ره حضوری به اون دانشگاه
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : يك راهنمايي بديد براي توصيه نامه

سلام

هیچ منظوری نبوده
    اون یک کیس خاص بوده که (دانشجو) میخواسته بره طرف رو ببینه
    چون will گفته یک قطعیت همراهش هست و در این مورد ما نمیتونیم در توصیه نامه های رایج خودمون این رو بگیم

itwmr
    Guest

پیش فرض به نظر شما من میتونم به چه دانشگاهی برای فاند یا ... امیدوار باشم؟

سلام .
    به نظر شما من میتونم به کدام دانشگاه(یا کشور) برای گرفتن پذیرش و فاند برای دکترا امیدوار باشم.
    شرایطم اینه:
    کارشناسی کامپیوتر آزاد معدل: 15
    ارشد نرم افزار آزاد معدل 18.20
    مقاله یه دونه LNCS و یکی کنفرانس ملی اخیر، احتمالا 2،3 تا دیگم تا پایان سال داوری میشه.
    مدرک زبان : در صدد تافل تا پایان سال.

سوال دوم اینه که (ببخشید بی ربطه به موضوع انجمن) آیا ارزش داره که به مالزی یا مجارستان یا هند به خرج خودم برا دکترا برم ؟ یا صبر کنم شرایطمو بهتر کنم برا یه دانشگاه خوبتر؟

پیش فرض قوانین برای دانشگاه آزاد غیر تهران

سلام
    من فارغ‌ التحصیل لیسانس دانشگاه آزاد شهرستان هستم (مهندسی کامپیوتر)، می خواستم برای master در کانادا پذیرش بگیرم که دیدم بعضی از سایت ها برای دانشگاه آزاد ایران به شکل زیر نوشته اند، این یعنی چی؟ من دقیقا باید چه کاری انجام بدم؟
    یعنی همه دانشگاه های کانادا به همین شکل هستند ؟چون بقیه چنین مطلبی نگذاشته بودند...

Applicants from branches of the Islamic Azad University from outside of Tehran who seek admission to the Faculty of Graduate Studies are assessed on a case-by-case basis. Applicants with degrees from Islamic Azad University (except for those from branches in Tehran) must obtain verification from the Higher Education Advisory of the Iranian Embassy in Ottawa that their specific degree program (including the campus "branch" where it was taken) has been approved by the "Educational Evaluation Committee for Azad University". Verification obtained by applicants must be in the form of a paper letter or fax from the HEA.

Alternatively, staff or faculty may email directly to hea@iranembassy.org for verification. FoGS will accept email verification from the HEA, printed or forwarded by program staff, but not from the applicant. All recommendations for admission for applicants from Azad should be forwarded to FoGS with copies of letters of reference and HEA verification. Applicants with degrees from Islamic Azad University should anticipate delays in the review of their applications.

در یک جای دیگر هم به این شکل آمده :

Iran: At least 16 on a GPA scale of 20.
    Requirements for students from Islamic Azad:
    Applicants should obtain verification from the Higher Education Advisory (HEA) of the Iranian Embassy in Ottawa
    that their specific degree program (including the campus 'branch' where it was taken) has been approved by
    the "Educational Evaluation Committee for Azad University". Verification obtained by applicants must be
    in the form of a paper letter or fax from the HEA. FoGS will accept email verification from the HEA,
    printed or forwarded by program staff, but not from the applicant. Additional HEA contacting information:

Higher Education Advisory
    Embassy of the Islamic Republic of Iran - Ottawa, Canada
    245 Metcalfe Street
    Ottawa, Ontario K2P 2K2
    FAX: (613) 235-5712

Requests for verification should include the degree (BA, BSc, etc), program or department, date conferred, and branch (or campus) where the degree program was taken.

ضروری هست لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)