نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 13 از 445 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

پیش فرض پاسخ : تفاوت بین apply برای fall یا spring

نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops
    اتفاقا سوال خوبیه. بستگی به قوانین دانشگاه داره. بعضیا خود admission رو نگه میدارن و پول میپره. بعضیا اصلا خود admission هم می پره. ولی با mail زدن و این حرفا معمولا حل میشه.
    آقا اینطور که پیداست کسی تجربه practical نداره. اونهایی که defer کردن کجا هستن ؟
    ایول میگم دقت کردین 2 امتیاز منفی wow با یک امتیاز مثبت من جابجا شده ;D
    من میخواهم یک رکورد بزنم لطفا همه به من یک امتیاز منفی مرحمت کنن

پیش فرض پاسخ : تفاوت بین apply برای fall یا spring

Hi Dear Friend
    I applied for the Spring semester I mean January 2008 and I got addmitted to 2 universities from US and canada
    My canadian admission was from concordia university with 12000 per year assistant ship and the other one was from Nebraskalincoln with full fund but conditional
    unfortunately I got rejected from canadian embassy this semester and I defered my admission to the next semester I mean to the may2008
    I just contacted my supervisor and described my situation to him and he accepted to defer my admisson
    In the spring semester there is no deadline for european universities indeed,
    moreover some of the canadian universities have indicated that there is no financial support for the student who are applying for the spring semester
    case in pointyou can consider this message in Windsor university
    the us universities has this situation in spring semester too
    case in point NewYourk City University
    an othe experience which I got from applying for the january semester was that when you email professors for being accepted by them they almost say that they do not have any position available for january semester
    and they ask you to apply for the comming september
    however by virtue of the rare students who Email professors you got the response soon but not fruitful
    hope my experience was beneficial for you
    please do not hesitate if you have more questiond to ask me
    Regards
    Fahimeh

Junior Member

پیش فرض آرشیو ارسال های قدیمی

با سلام
    من دانشنامه و ريز نمرات را آزاد كردم بردم وزارت علوم تاييد كردم و بعد داراترجمه مهر وزارت خارجه و دادگستري هم گرفتم. حالا تو سايت دانشگاه گفته ريز نمرات بايد توسط دانشگاه صادر شود و در داخل پاكت دانشگاه مهر و موم شده و فرستاده شود ولي ترجمه رسمي مدارك كه ديگه مهر دانشگاه را ندارد. اين يعني بايد مدارك را بعد از ترجمه باز هم ببريم دانشگاه مهر كنه بعد بفرستيم؟ يا ترجمه رسمي با مهر وزرات خارجه و دادگستري بدون مهر دانشگاه قابل قبول است؟ لطفا سريعتر راهنمايي كنيد چون دانشگاه مقطع ليسانس من شهرستان و اگه مهر بخواد بايد زود برم اونجا چون 15 ژانويه deadline دارم

ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا ترجمه رسمي مدارك كه به تاييد وزارت خارجه و دادگستري رسيده بايد مهر دا

تا جایی که من می دونم - از بحثهای همین فروم - باید ببری دانشگاهت مهر بزنه و در پاکت رو (که ترجیحا اسم و آرم و آدرس دانشگاه روش هست) ببندی، بعد همراه بقیه مدارکت بذاری تویه پاکت بزرگتر و خودت بفرستی.
    از اینجا:
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=1069.0
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

پیش فرض پاسخ : آيا ترجمه رسمي مدارك كه به تاييد وزارت خارجه و دادگستري رسيده بايد مهر دانشگاه

باید از دانشگاهتون بخواهید که نمرات رو براتون به صورت رسمی بفرسته که البته در قبالش پول هم دریافت می کنه (در مورد دانشگاه تهران که این طوریه). ترجمه به درد این کار نمی خوره!!!
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

پیش فرض پاسخ : آيا ترجمه رسمي مدارك كه به تاييد وزارت خارجه و دادگستري رسيده بايد مهر دانشگاه

این رو مطمئن هستم که ریز نمرات باید توسط دانشگاه در پاکت قرار بگیره و مهر و موم بشه وگرنه قابل قبول نیست. پس باید بری دانشگاهت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا ترجمه رسمي مدارك كه به تاييد وزارت خارجه و دادگستري رسيده بايد مهر دا

Soufi دانشگاه من این کار رو نمی کنه بنابر این باید برم ترجمه و بعد بذارم توی پاکت و ازشون بخوام روی پاکت رو مهر بزنن. (دقت کنید که توی جواب اولی که دادم منظورم مهر روی پاکت بود نه الزاما روی ترجمه، چون ممکنه دانشگاه بگه روی ترجمه مهر نمی زنه)
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

کاری که شما باید بکنید این هست نه چیز دیگه:
    نمرات رو که از دارالترجمه گرفتی ببر دانشگاه برات تو پاکت بذارن بعد روی در پاکت مهر بزنن و روش چسب بزنن تا به اصطلاح seal شده بشه. روی خود کارنامه ها دیگه مهری نمیخوره و فقط رو پاکت باید مهر بخوره.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض تعطیلات دانشگاهها؟؟!!!!!!!

سلام دوستان
    کسی می دونه تعطیلات دانشگاهها برای کریسمس چند روز هست و از کی تا کی هست معمولا؟؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تعطیلات دانشگاهها؟؟!!!!!!!

یک دانشگاه که apply کرده بودم بهم میل زد و نوشت دانشگاه از 24 دسامبر تا 2 ژانویه تعطیل هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)