نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 14 از 445 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : تعطیلات دانشگاهها؟؟!!!!!!!

من توي سايت 3-4 تا دانشگاه ديدم نوشته اند تا 2 يا 3 jan
    بچه هاي اونجا بهتر مي تونن جواب بدن (اگه خودشون تعطيلات نرفته باشند ;D)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تعطیلات دانشگاهها؟؟!!!!!!!

به من هم ایمیل زدن که از 21 دسامبر تا 2 ژانویه تعطیله، باید صبر کنید
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : آيا ترجمه رسمي مدارك كه به تاييد وزارت خارجه و دادگستري رسيده بايد مهر دا

من هم همین مشکل رو دارم و می خوام بدونم که آیا این یه قانونه یا نه اگه سایت دانشگاه مقصد چیزی در این مورد ننوشته باشه می شه با همون مهر دادگستری و وزارت خارجه مدارک رو فرستاد؟
    ???
    I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

پیش فرض پاسخ : آيا ترجمه رسمي مدارك كه به تاييد وزارت خارجه و دادگستري رسيده بايد مهر دانشگاه

Mangool خب منظور من هم این بود که دانشگاه ریز نمرات رسمی رو تو پاکت بذاره و در پاکت رو مهرو موم کنه (sealed)!!! اگه دانشگاه شما این کارو نمی کنه پس همون کاری رو که آقا وحید گفته انجام بدین، من نمی دونستم که میشه چنین کاری رو هم انجام داد. امیدوارم باعث سردر گمی دوستان نشده باشم!

موفق باشید
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آيا ترجمه رسمي مدارك كه به تاييد وزارت خارجه و دادگستري رسيده بايد مهر دا

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    کاری که شما باید بکنید این هست نه چیز دیگه:
    نمرات رو که از دارالترجمه گرفتی ببر دانشگاه برات تو پاکت بذارن بعد روی در پاکت مهر بزنن و روش چسب بزنن تا به اصطلاح seal شده بشه. روی خود کارنامه ها دیگه مهری نمیخوره و فقط رو پاکت باید مهر بخوره.
    خوب مشکل اینجاست که فکر کنم دانشگاه ما کاری که آقا وحید گفت رو هم انجام نمی ده. البته دانشگاهی که من می خوام اپلای کنم همچنین چیزی رو نخواسته، اما خوب ضرر نداره این طوری تحویل بدیم که، رسمی تر هم هست.

من ریز نمره های رسمی خودم رو گرفتم و ترجمه هم کردم، مهر دادگستری و امور خارجه هم روش خورده، حالا باید چه قسمتی از دانشگاه برم و ازشون بخوام که همچین کاری رو برای من انجام بدن؟

آخه معمولاً این مدل کارا برای بچه های دانشگاه آزاد یه مقدار عجیب غریبه، وقتی راه میفتی توی این ور اون ور دانشگاه دنبال یه چنین چیزایی، معمولاً کسی نمی دونه چی کار باید کرد، تازه واحد ما که خیر سرش یکی از بهترین واحد ها هم هست اینطوره، وای به حال بقیه ...

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا ترجمه رسمي مدارك كه به تاييد وزار&#

راستش من حرف شما رو قبول دارم و این قسمت واسه دانشگاههای مختلف متفاوت هست ولی در نهایت seal کردن واجب هست مگر اینکه خود دانشگاه گفته باشه لازم نیست (مثل جایی که شما میخوای بفرستی هرچند که به نظر من بازم سوال کنی بد نباشه). بعضی دانشگاهها خودشون ترجمه میکنن و seal شده تحوبل میدن. بعضی جاها باید ببری بدی seal کنن. بعضی جاها هم seal میکنن ولی میگن خودمون میفرستیم. خلاصه شما باید ببینی بقیه کسایی که دانشگاه آزاد بودن چکار کردن. دانشگاه با دانشگاه فرق داره.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

پس با این تفاصیل اگر دانشگاه نگفته باشه که "این کار رو انجام بدید" باز هم باید این کار رو کرد، چون نگفته که "انجام ندید هم مشکلی نداره".

من فقط می خوام بدونم شما به چه قسمتی از دانشگاه رفتید و گفتید که این کار رو براتون انجام دادن؟ امور بین الملل؟ آموزش؟ یا ...؟

ممنون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من یادم نیست کجا بوده دقیقا ولی هر جا که درباره مدارک حرف زده بوده و به کارنامه اشاره کرده گفته باید seal باشه. البته اطلاعات من مال دانشگاههای آمریکا و کانادا بوده که apply کردم و در مورد اروپا نمیدونم. ولی کلا خیلی دنبال این مسئله هم نبودم چون کارنامه هایی که داشتم seal شده بوده.
    شوپنهاور

Senior Member

وحید جان نگرفتی منظور من رو. میگم برای اینکه مدارک رو Sealed شده کنی به همین صورت که الان گفتی، کدوم قسمت از دانشگاهی که توی ایران هستی رفتی و درخواست دادی که این کار رو برات انجام بدن. من به دانشگاه مقصدت کاری ندارم، منظورم دانشگاهی هست که توی ایران هستی. به کدوم قسمت از اون رفتی تا برات این کار رو کردن؟

ممنون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

شرمنده فکر کردم منظورت چه قسمتی از سایت دانشگاه بود. من رفتم تحصیلات تکمیلی ولی دانشگاه با دانشگاه فرق داره.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)