نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 16 از 445 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

پیش فرض زود اپلای کردن؟ دیر اپلای کردن؟

به نظر شما آیا زود اپلای کردن تاثیر داره؟ یا اینکه تا قبل از deadline مدرکی بررسی نمیشه؟ مثلا اگر من برای دانشگاهی که ددلاینش March1 هست الان اپلای کنم با اینکه Feb15 ، فرق میکنه؟
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

پیش فرض پاسخ : زود اپلای کردن؟ دیر اپلای کردن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    به نظر شما آیا زود اپلای کردن تاثیر داره؟ یا اینکه تا قبل از deadline مدرکی بررسی نمیشه؟ مثلا اگر من برای دانشگاهی که ددلاینش March1 هست الان اپلای کنم با اینکه Feb15 ، فرق میکنه؟
    سلام مدير جان
    فرقي نمي كنه
    ولي زودتر بهتر چون اگر ايرادي يا كمي كسري داشته باشه بهت اطلاع ميدند
    موفق باشي

Junior Member

سلام
    بهتره که حداکثر يک ماه زودتر از deadline بفرستی؛ چون در سال‌های قبل مشاهده شده که بسته‌ای حدود دو ماه زودتر از deadline فرستاده شده و در آنجا گم و گور شده است. احتمالا مسئول admission office آن را به سطل آشغال انداخته!!!!!!!!
    ولی اگه مخ استاد خاصی رو زدی می‌تونی با هماهنگی اون بستتو زودتر پست کنی.
    موفق باشی!

SJ is right, if you a professor asked you to submit your application earlier, it worths, otherwise I dont think
    everything happens for a reason

Kasra! you know better than many that almost all professors want you to submit your application. I don`t give a d...n to these sort of answers.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Modir! I said if he/she asked you to submit your application ASAP by that I mean if he was interested in your profile, not if he answered to you in a YELKHAKI manner.
    everything happens for a reason

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من فکر میکنم هرچقدر هم که زود بفرستیم و استاد مدارک رو ببینه و ok بده باز صبر خواهد کرد تا بقیه مدارک هم برسه و بهترین فرد رو از نظر خودش بگیره. زود فرستادن تنها میتونه کمک کنه تا اگه مدارکتون مشکلی داشت فرصت کافی واسه برطرف کردن مشکل داشته باشید. البته هرچی هم زودتر بفرستید این شانس رو دارید که به استادها میل بزنید تا اگه خواستن مدارکتون رو نگاه کنن. چون حوالی ژانویه و نزدیک ددلاین استادها اصلا وقت ندارن جواب میل رو هم بدن ولی در نهایت جواب قطعی رو بهتون نمیدن و صبر میکنن تا بقیه مدارک رو ببینن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member saheb آواتار ها

[Dear Friend
    I was encouraged to apply for university of Florida, the professor with whom I was in contact with her advised me to my application materials as soon as possible to be considered for all kind of financial aids, based on her notion, I can conclude, the sooner u send ur application materials, the higher will be u r chance to get financial aids
    All in all, I think it is wise to send them one month prior to application deadlines.

eradatmand
    Tahereh
    [/left]
    HAPPINESS

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض پاسخ : نمره زبان کمتر از مینیمم

سلام دوستان
    من امتحان ibt دادم و نمره ام هم اعلام شده اما نمره ام از حد نصابی که دانشگاهها می خواند کمتر شده.
    آيا دانشگاهها قبول می کنند که من دوباره امتحان بدم ؟
    با توجه به اينکه مدارکم برای apply اماده است و من قصد فرستادن مدارک رو دارم
    یا کلا بیخیال شم و سال آینده دوباره اقدام کنم؟

samaneh_f
    Guest

پیش فرض پاسخ : نمره زبان کمتر از مینیمم

اگه اختلاف نمرت با نمره اي كه دانشگاه مي خواد از شما خيلي نيست، من فكر مي كنم به دانشكده ميل بزن و شرايطتو بگو ببين نظرشون چيه، بهشونم بگو كه قصد داري دوباره امتجان بدي چون اگه اختلاف نمره كم باشه خودشونم مي دونن كه اگه دوباره امتحان بدي 100% نمره مورد نظر و مياري.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)