نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 3 از 445 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ایا همه مدارک حتما باید تاdeadlineبرسد؟

اين مسئله بيشتر به دانشگاه مربوط مي شه، من ديدم جايي رو که يک تاريخ اوليه گذاشته که حتما بايد Fee و profile آماده شده باشه ولي بعد گفته توي اين بازه مي شه مدارک برسه. يا اينکه جاي ديگه گفته اگه اين تاريخ بگذاره ديگه Financial Aid تعلق نمي گيره. ولي مدارک بررسي مي شه.
    قانون کلي نيست که شما بتونين از اينجا جواب بگيرين، بهتره با خودشون حتما تماس بگيرين.

یکی از دانشگاههای کانادا گفت چون دقیقا از روز بعد از تاریخ Deadline بررسی مدارک شروع میشه حتما همه مدارک باید تا Deadline برسه

wow.oops
    Guest

از خود دانشگاه بپرس.دانشگاه های آمریکا خیلی flexible هستن. ولی کاناداییا زیاد نه در حالیکه قبلا خیلی راه میومدند.

Junior Member

تهدید رو اکثرا کردن. اما بعضی دانشگاه ها اگه online رو فرستاده باشی صبر می کنن حدود یک ماه تا مدارکتون هم برسه. بعضی ها حتی باهاتون تماس می گیرن و ازتون نمره مثلا تافلتون رو می خوان اگه نرسیده باشه !! بستگی داره دیگه.
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    راستش من فقط یکی دو جا رو دیدم که توی وب سایتشون نوشته بودن اگر مدارک دیرتر برسه فقط هزینه بیشتری باید پرداخت بشه، اما در اغلب موارد گفته میشه که اگر شما به Deadline نرسی به هیچ عنوان پذیرفته نمی شی(در مورد من تا 1 فوریه)، یعنی دقیقاً این مورد رو توی سایت خودشون عنوان کرده بودن.
    به نظرم اگر توی سایت دانشگاهی که مدنظر شماست چیزی نوشته نشده، بهتره موضوع رو از International Office بپرسی.

موفق باشی
    درست هست منم با ایشون موافقم و این موارد رو تو سایت دانشگاهها دیدم و فکر میکنم بهتره از هر دانشگاه برای اطمینان این سوال رو بپرسی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

یعنی ممکنه به یکی بگن مدارکت 10 روز دیر رسید ، برای همین بررسی نمی کنیم؟؟؟ یعنی اینقدر میلی متری؟؟!!!!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بستگی داره. یه وقت ممکنه شما هیچکدوم از مدارکتون رو نفرستاده باشین که خوب ممکنه دیگه بررسی نکنن که باز بستگی به دانشگاه داره و یه وقت ممکنه مدارکتون ناقص باشه که شاید بهتون مهلت بدن. اینا قاعده ای نداره هر دانشگاه ممکن هست یه جور رفتار کنه و باید از خودشون بپرسین. ولی پارسال مدارک یکی از دوستای من دیر رسید به دانشگاه و گفتن دیگه بررسی نمیکنن و بررسی مدارکشو ترانسفر کردن به ترم بعد.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

hamidreza_is
    Guest

پیش فرض پذیرش گرفتن متاهلی

سلام،
    من و همسرم دانشجوی لیسانس مهندسی صنایع هستیم و می خوایم پذیرش بگیریم.کسی تجربه خاصی داره که بتونه کمکمون کنه یه دانشگاه پذیرفته شیم؟
    به نظرتون بهتره اعلام کنبم متاهلیم یا جدا پذیرش بگیریم تا یه جا مشترک بشه؟

سلام بچه ها. جهت اطلاع: ubc یک preliminary application form داره که قبل از apply کردن اصلی پر میکنی و میفرستی.اگه قبول کنن بهت میگن apply کنی. من تو اون فرم گفتم تافلم 1.5 ماه بعد از deadline میرسه و اونا قبول کردن زیرش بزنن یا نه خدا میدونه !!
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    سلام بچه ها. جهت اطلاع: ubc یک preliminary application form داره که قبل از apply کردن اصلی پر میکنی و میفرستی.اگه قبول کنن بهت میگن apply کنی. من تو اون فرم گفتم تافلم 1.5 ماه بعد از deadline میرسه و اونا قبول کردن زیرش بزنن یا نه خدا میدونه !!
    عجیبه من این Preapplication رو ندیدم، شما کدوم دانشکده Apply می کنین که اینو می خواد؟
    می شه لطفاً لینکشو بدین که ببینم؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)