نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 345 از 445 نخستنخست ... 245295335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355395 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,441 تا 3,450 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shbf نمایش پست ها
    لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه تهران، معدل 13.8، دو سال آخر 14.8
    یه ترجمه کتاب و یک مقاله کنفرانس داخلی دارم
    تافل 108
    شانس ما چجوریه؟ فاند چطور؟
    "چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟ "
    دوست عزیز اخه اینم شد سوال. خب عزیز من یه سر برو سایت دانشگاه مورد نظر ؛ شرایط پذیرش ، نحوه گرفتن بورس یا فاند و ... رو بخون اگر فکر میکنی که بهت میدن خوب مدارکی رو که گفتن واسشون بفرس. یا میدن یا نمیدن. رقابت شدیده برا گرفتن بورس کلی چینی و هندی هم اقدام میکنن.

چه دانشگاهی رو پیشنهاد میکنید رو اصلا نمیشه بهش پاسخ داد . باید بری تو سایت دانشگاههای با رتبه های مختلف مثلا برو ببین شرایط فاند گرفتن از دانشگاه رنکینگ 10 چطوره همین طور تا رنک های پایین تر. بعدش اگه فکر میکنی میدن مدارک رو براشون بفرس.

مهمتر از همه باید استادی رو تو زمینه کاری و پژوهشیی که می خوای دنبال کنی پیدا کنی و باهاش صحبت کنی ببینی جریان فاند چطوره؟ در ضمن سی وی خوب مسلما کارسازه.
    نحوه نوشتن سی وی و شرح حال یا statmentرو تو همین سایت پیدا کن.

به امید پیروزی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

دوستانی که تو این بخش سوال میکنن با شرایطی که من دارم کجا برم باید بگم که. اول از همه پذیرش گرفتن چه با فاند چه بی فاند. باید خودتون برین سایت های دانشگاههای مورد نظر رو بخونین و شرایط پذیرش و نحوه بورس گرفتنشون رو بخونین بعد با شرایط خودتون تطبیق بدین. اگه فکر میکننین که میتونین . خب مدارکی که میخان رو براشون بفرستین . یا میدن و یا نمیدن. پیش از اون مهمترش استاد اون رشته یا گرایش خاصیه که می خواین توش تحصیل و پژوهش کنین. باید با اون تماس بگیرین ببینین از پول پژوهشی که دانشگاه یا موسسه یا صنعت یا هر کوفت وزهر مار دیگه ای که بهش میدن ، کمک هزینه ای به شما میده و اینم بسته به CV , statement letter یا همون شرح حال که توش از توانایهاتون وچرا میخاین تو این زمینه پژوهشی کار کنینه. تو همین سایت راجع بهش کلی بحث شده.
    اکثر دانشگاها برای دوره فوق لیسانس دست کم معدل 3 از 4 می خان که ایرانیش میشه 14 از 20 ولی بقیه موارد مث داشتن مقاله و حتی جایزه تو رشته مورد نظری که خوندی و یا همکاری و حتی تجربه کاری در زمینه مورد نظر شانش رو برا گرفتن فاند بیشتر میکنه. البته نمره GRE هم برا برخی دانشگاها ملاک اینه که طرف استعداد کافی داره و چغندر نیس. نمره ایلتس و یا تافل بالای 6 و یا 580-600 هم کمک چندانی نمیکنه. چون بهر حال زبان باید بلد باشین وگرنه خودشون کرو لال زیاد دارن.

نه دوست عزیز شما با دیپلم تاتر هم میشه بری ای تی بخونی. برا ورود به کالج هم براشون پولت مهمه نه معدل . پس بهتره تو گوگل دنبال کالج امادگی ورود به دانشگاه بگردی و شرایط ارسال مدارک رو بخونی. با توجه به رشته ای که میخای بری دروس دبیرستانی اون رشته باهاتون کار میشه. اینجا دیگه برا ورود به دانشگاه ، معمولا معدل کالج مد نظره هر چی بالاتر باشه دانشگاه بهتری میری.
    هزینه ی تحصیل در کالج در کبک کانادا حدودا چقدره؟ در انگلیس یا فرانسه چطور؟
    ثبت نام در یک کالج در کانادا و گرفتن ویزا و رفتن چقدر طول میکشه؟
    مرسی

Junior Member A1234 آواتار ها

Angry پیش دانشگاهی + لیسانس

سلام من دیپلم تجربی دارم معدلم هم خوبه 19 به بالا
    من حتما میخوام قبل از 18 سالگی از کشور خارج بشم و پیش دانشگاهیو یه جا دیگه بگیرم خودم برای استرالیا و نیوزلند یا کانادا ویا انگلیس میخوام برم چون میخوام بعد از تحصیل اقامت بگیرم فکر می کنم استرالیا و نیوزلند و کانادا بهتره ولی میخواستم بدونم الان من برای پیش دانشگاهی برای کدام کشور راحت تر میتونم اقدام کنم و حدودا چقدر طول میکشه تا ویزا بگیرم و بعد از پیش میخوام تو لیسانس داروسازی یا رادیولوژی یا اگه نشد برای مهندسی محیط زیست یا کشاورزی تو همون دانشگاه ادامه تحصیل بدم چون برای ورود به دانشگاه استرالیا باید پیشو همونجا بخونی ...
    یا برای پیش و لیسانس برم مالزی یا ... و بعد برای فوق برم استرالیا یا کانادا ؟؟؟
    میترسم تا اون موقع قوانین استرالیا و کانادا هم عوض شه و نتونم اقامت بگیرم الان میتونم برای پیش استرالیا اقدام کنم ؟
    برای هرسال 50 - 60 تومن میتونم جور کنم ...
    ویرایش توسط A1234 : September 25th, 2011 در ساعت 01:04 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا ترجمه رسمي مدارك كه به تاييد وزارت خارجه و دادگستري رسيده بايد مهر دانشگاه

سلام. مهری که رو پاکت دانشگاه میخوره باید انگلیسی باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

پیش فرض پاسخ : پیش دانشگاهی + لیسانس

انگلستان رفتن تو این مقطع از همه راحت تره....

Junior Member A1234 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیش دانشگاهی + لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdad نمایش پست ها
    انگلستان رفتن تو این مقطع از همه راحت تره....
    یکی از اهداف من گرفتن اقامت بعد از تحصیله ولی انگلیس خیلی سخت اقامت میده

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : آيا ترجمه رسمي مدارك كه به تاييد وزارت خارجه و دادگستري رسيده بايد مهر دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoohadi نمایش پست ها
    سلام. مهری که رو پاکت دانشگاه میخوره باید انگلیسی باشه؟
    اگه انگلیسی باشه بهتره، معمولاً مهری که واسه این جور کارها استفاده می شه هم فارسی و هم انگلیسی و با هم داره

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiyauser نمایش پست ها
    هزینه ی تحصیل در کالج در کبک کانادا حدودا چقدره؟ در انگلیس یا فرانسه چطور؟
    ثبت نام در یک کالج در کانادا و گرفتن ویزا و رفتن چقدر طول میکشه؟
    مرسی
    http://www.bellerbys.com/farsi/locat...acilities.aspx
    http://quebec.ir/index.php/2011-08-0...08-21-16-01-36

به اینا نگاه کنی بعد نیس. یه خورده خودتم تو نت بگرددی جواب سوالاتتو میگیری. همش که نباید لقمه اماده شده باشه.
    گرفتن ویزا به سفارتشون بستگی داره معمولا ویزا دانشجویی زود صادر میشه

Junior Member parsa_ma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - علم و صنعت ايران

سلام به همه دوستان
    واقعا خسته نباشید
    یه کم امید می خواستم با یه ذره راهنمایی!
    من BSc Chemical Engineering از علم و صنعت
    با معدل 16.08 و البته دو سال آخر که با اسکیل 4 حساب کردم شد 3.7
    زبان تافل iBT 101
    جی آر ای هنوز ندادم
    یه مقاله ISI دارم + 3 تا داخلی
    یه کنفرانس اروپایی
    استاد حل تمرین هم بودم
    یه جایزه ملی هم دارم برای بهترین ارائه در کنفرانس

پارسال مک گیل ریجکتم کرد. امسال دارم واسه واترلو، آلبرتا، ایلینوی و کرنل اپلای می کنم.
    چقد شانس دارم؟ و اینکه بهتره واسه کدوم ترم اپلای کنم؟ آیا دانشگاه های بهتری میشناسن دوستان که به شرایط من بخوره؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)