نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 439 از 445 نخستنخست ... 339389429430431432433434435436437438439440441442443444445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,381 تا 4,390 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی فوری ! - اثبات توانایی ریاضی!

من استرالیا نیستم ولی توصیه میکنم قبل از هر کاری اول از استاد موردنظرتان بپرسید که این دوره ها موارد موردنظرش را برآورده میکند یا نه.

درضمن استاد از شما نخواسته توانایی ریاضی و محاسباتی تان را نشان دهید. گفته دو درس لازم در کارنامه تان دیده نمیشود: 1) calculus که معادل ریاضی 1 و ریاضی 2 دوره های دانشگاهی ایران میشود، و 2) Linear algebra یا همان درس جبر خطی. اگر این دو درس را گذرانده اید و به اسم دیگری در کارنامه تان هست برایش توضیح بدهید. در غیر اینصورت ببینید میتوانید بصورت تکدرس در ایران بگیرید یا نه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

دوست من جناب saaaaaaaaam
    به نظر من هم ایشون حرفی از اثبات توانایی شما نزدن
    درسته شما فرد curious ی هستی و میتونی به راحتی این کار رو انجام بدی ولی دقت کن به ایمیل استاد که هزینه و وقتت نره:
    demonstrate that you have done Calculus and Linear Algebra (which I cannot see in your transcript
    این که تاکید کرده اون رو تو ریزنمرات شما نمیبینم خیلی خیلی مهمه
    ایشون نمیگن تو cv شما چیزی نمیبینم بلکه میگن که تو ریزنمرات شما اون دو درس وجود نداره
    در هر حال سایر دوستان هم نظر بدن
    سربلند باشی

ApplyAbroad Superstar

Smile پاسخ : راهنمایی فوری ! - اثبات توانایی ریاضی!

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام
    راستش من این موسسه را نمی شناسم تا درموردش نظر بدم.
    ولی چند تا راه حل دیگه به ذهنم رسید :
    1. شما میتونید امتحان GRE کامپیوتری بدید در کشورهای همسایه مثل ترکیه. مطمئنا این امتحان برای خیلی ها شناخته شده تر است.
    2. یک سری سایت هایی هستند که آنلاین course برگزار می کنند بصورت رایگان. ولی اعتبارشان خیلی خیلی زیاده. چون اساتید این دوره ها از دانشگاه های مطرح دنیا (مثل MIT , Princeton , Harvard , EPFL , . . . ) هستند. اصطلاحا به این دوره ها MOOC میگن که مخفف Massive Open Online Course است. این دوره ها همراه با تمرین و تکلیف و کوئیز و امتحان هستند که توسط همون اساتید و TA هاشون طراحی شده. به همین دلیل خیلی اعتبار دارند.
    سایت های مختلفی هستند که این دوره ها را ارائه میدن. از معتبرترین شان سایت های Coursera و edX و UDACITY هستند.
    طول دوره ها هم مختلف است. متوسط 5-6 هفته طول میکشه.
    آخر دوره هم اگه از تمرین ها و کوئیزها حداقل نمره را کسب کنید بهتون Certificate میدن با امضای همون استاد دانشگاه.

من پیشنهاد میکنم به این سایت ها یک نگاهی بکنید و ببینید دوره ای مرتبط با ریاضی که تازه قراره شروع بشه دارن یا نه.

موفق باشید
    سلام امید عزیز
    خیلی ممنون از نظر لطف و راهنمایی شما
    چند نکته:
    1- والا من فکر کنم اگر شبانه روز هم بخونم طی دو ماه امکان نداره نمره بالایی در جی ار ای بگیرم!
    2- از این دوره هایی که فرمودین با امضا استاد هست من دو تا رو قبلا گذراندم راستش معمولا دوره 2 ماهه و سرتیفکشن هم دو ماه بعد از اتمام دوره دست آدم میرسه مثلا Coursera که فرمودی من دوره مدیریت مالی را گذراندم راستش دو ماه بعد سرتیفیکشن دادن و هیچی راجع به دوره مثلا شرح سرفصلها و نمره گرفته شده نوشته نشد!
    ولی به فرموده شما بازم این دوره ها را سرچ می کنم ببینم چطوریه

دوستان عزیز دیگر اگه دوره ای معتبر و یا همین ALISON را اطلاعات بیشتری دارید نظر دهید خوبی آلیسون اینه که کل دروس در سایت هست میتونه شبانه روزی بخونی امتحانم آنلاینه و بلافاصله بعد قبولی سرتیفیکشن آمادس فقط میمونه10 یورو!
    ویرایش توسط Saaaaam : July 8th, 2013 در ساعت 09:08 PM
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    من استرالیا نیستم ولی توصیه میکنم قبل از هر کاری اول از استاد موردنظرتان بپرسید که این دوره ها موارد موردنظرش را برآورده میکند یا نه.

درضمن استاد از شما نخواسته توانایی ریاضی و محاسباتی تان را نشان دهید. گفته دو درس لازم در کارنامه تان دیده نمیشود: 1) calculus که معادل ریاضی 1 و ریاضی 2 دوره های دانشگاهی ایران میشود، و 2) Linear algebra یا همان درس جبر خطی. اگر این دو درس را گذرانده اید و به اسم دیگری در کارنامه تان هست برایش توضیح بدهید. در غیر اینصورت ببینید میتوانید بصورت تکدرس در ایران بگیرید یا نه.
    ممنون دوست خوبم راست می گی این مترجمه واژه را یکم بد ترجمه کرده ولی کلا نمره من هم ناپلئونی بود 10 تا 12! این سری می خوام ریز نمراتم را پیش مترجم ناتی ببرم که درست ترجمه کنه ولی کلا راه حل پیشنهادی شما چیست؟ این دوره آنلاین میتونه کمکی کنه شما دوره مناسبی میشناسی؟
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    ممنون دوست خوبم راست می گی این مترجمه واژه را یکم بد ترجمه کرده ولی کلا نمره من هم ناپلئونی بود 10 تا 12! این سری می خوام ریز نمراتم را پیش مترجم ناتی ببرم که درست ترجمه کنه ولی کلا راه حل پیشنهادی شما چیست؟ این دوره آنلاین میتونه کمکی کنه شما دوره مناسبی میشناسی؟
    مگر استاد از شما خواسته که دوره اضافی ریاضی بگذرونید؟ در ایمیلش که چنین چیزی نبود. از پیش خودتون کاری انجام ندید. درس معادل calculus و linear algebra رو در کارنامه تون به استاد نشون بدید و ببینید چی میگه و هر کاری که گفت بکنید.

ApplyAbroad Superstar

Smile پاسخ : راهنمایی فوری ! - اثبات توانایی ریاضی!

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من جناب saaaaaaaaam
    به نظر من هم ایشون حرفی از اثبات توانایی شما نزدن
    درسته شما فرد curious ی هستی و میتونی به راحتی این کار رو انجام بدی ولی دقت کن به ایمیل استاد که هزینه و وقتت نره:
    demonstrate that you have done Calculus and Linear Algebra (which I cannot see in your transcript
    این که تاکید کرده اون رو تو ریزنمرات شما نمیبینم خیلی خیلی مهمه
    ایشون نمیگن تو cv شما چیزی نمیبینم بلکه میگن که تو ریزنمرات شما اون دو درس وجود نداره
    در هر حال سایر دوستان هم نظر بدن
    سربلند باشی
    دوست خوبم این مطلب که فرمودی درسته ولی راستش بقیه دانشگاه ها در مورد نمره درس ریاضی گیر شدید دادن ! مثلا :
    Dear Saaaaam,

I looked at your transcripts and other documents. Unfortunately, I have to inform you that your grades in quantitative subjects (math, statistics, economics) are too low to grant admission to a PhD program,
    بخاطر همین میخوام یک راه حل پیدا کنم که هم معقول باشه و هم زمان و هزینه مناسبی داشته باشه!

بازم منتظر پیشنهادات خوب دوستان هستم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

تنها چیزی که به ذهن من میرسه همون GRE SUBJECT ریاضی اگه بود و همچنین خود جی ار ای هستش که مطمینم با خوندن میتونی نمره بیاری
    من راجع به موسسات چیزی نمیدونم شرمنده
    سربلند باشی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مگر استاد از شما خواسته که دوره اضافی ریاضی بگذرونید؟ در ایمیلش که چنین چیزی نبود. از پیش خودتون کاری انجام ندید. درس معادل calculus و linear algebra رو در کارنامه تون به استاد نشون بدید و ببینید چی میگه و هر کاری که گفت بکنید.
    دوست خوبم راستش من با دانشگاه های استرالیا تقریبا همه مکاتبه و اروپا را هم شخم زدم همه دانشگاه ها را مکاتبه و در جریانم! فهمیدم یک کاری برای اثبات توانایی ریاضی باید بکنم تا قانع بشن!
    والا جی ار ای یا جیمت هر جور حساب کردم یکی دو ماهه امکان نداره بتونم بتونم بخونم و نمره هم اماده بشه بفرستم!
    ولی نظر شما خوب بود با استاد الان مکاتبه کردم ببینم چی میگه!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    تنها چیزی که به ذهن من میرسه همون GRE SUBJECT ریاضی اگه بود و همچنین خود جی ار ای هستش که مطمینم با خوندن میتونی نمره بیاری
    من راجع به موسسات چیزی نمیدونم شرمنده
    سربلند باشی
    دوست خوبم راستش در رشته مدیریت ما جی ار ای سابجکت نداریم متاسفانه! یا لا اقل من نمی دونم! دوستان دیگر اگه چیزی می دونن خواهشن شر کنید!
    خیلی ممنون همه شما را دووووووووووووووووووووووست دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوبم راستش من با دانشگاه های استرالیا تقریبا همه مکاتبه و اروپا را هم شخم زدم همه دانشگاه ها را مکاتبه و در جریانم! فهمیدم یک کاری برای اثبات توانایی ریاضی باید بکنم تا قانع بشن!
    والا جی ار ای یا جیمت هر جور حساب کردم یکی دو ماهه امکان نداره بتونم بتونم بخونم و نمره هم اماده بشه بفرستم!
    ولی نظر شما خوب بود با استاد الان مکاتبه کردم ببینم چی میگه!
    همونطور که ghlobe عزیز گفتن بهترین راه اینه که از خود استاد بپرسی که راه حل چیه. به هر حال این استادها چنین کیس هایی داشتن. این امتحان های آنلاین هم فکر نکنم زیاد اعتبار داشته باشن چون امتحان آنلاینه کافی از یکی که ریاضیش خوبه بخوای جات امتحان بده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)