نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 445 از 445 نخستنخست ... 345395435436437438439440441442443444445
نمایش نتایج: از شماره 4,441 تا 4,443 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

پیش فرض پاسخ : راحترین کشور برای گرفتن اقامت دائم یا ویزای دانشجویی !؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mani30 نمایش پست ها
    به نظر من اتریش از همه راه تره ولی پارامتر زبانم در نظر بگیری که این کشورای که گفتید اکثرا زبان خاص خودشونو دارن.
    موفق باشی
    ببخشید هزینه دوره مستر رشته مدیریت و حسابداری در اتریش چقدره

پیش فرض پاسخ : راحترین کشور برای گرفتن اقامت دائم یا ویزای دانشجویی !؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mani30 نمایش پست ها
    به نظر من اتریش از همه راه تره ولی پارامتر زبانم در نظر بگیری که این کشورای که گفتید اکثرا زبان خاص خودشونو دارن.
    موفق باشی
    آره اتریش مثلا آلمانی اون یکی باز سوئدی و....
    به نظرت بهترین کشور انگلیسی زبان برای زندگی چطوره طبق همون گفته بالا ؟

پیش فرض پاسخ : شکایت از موسسه اعزام دانشجو

با سلام
    من خودم تو یکی از این موسسات اعزام به خارج که مورد تایید وزارت علوم بود بنا به فشار خانواده ام ثبت نام کردم. این موسسات فقط به دنبال پول می باشند و تا یک ماه که هنوز پولی بهشون نداده بودم خیلی خوب کارامو دنبال میکردند بعد از یک ماه که پولشون 500 یورو دادم تا 3 ماه من خبری از اینا نشنیدم تا اینکه خودم زنگ زدم و بسیار سرد برخلاف قبلا باهام صحبت کردند مثل یک مزاحم. بعد از چند مدت واسه یه دانشگاه درجه سه هم واسم قبولی گرفتن و به بهانه اینکه ما قبولی گرفتیم پولم پس ندادن. ازتون خواهش میکنم گول حرف های شیرینشون نخورین اولش به همه میگن احتمال قبولیتون بالاست رزومتون خوبه ما سال پیش اینقد قبولی داشتیم ما کلا با دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم کار میکنیم و از این حرفها ولی بدونین من الان خودم دارم تو خارج درس می خونم و مطمئن باشین اینا همشون کلاهبردارن فقط باید حوصله کنین مطمئن باشین این موسسه ها قرار نیست معجزه کنن مدارک تحصیلی شمارو قراره به دانشگاه بفرستن بدون تغییر حتی خودشون زحمت نمیدن تو نوشتن پروپوزال به دانشجو کمک کنن. شاید الان باورتون نشه ولی همه اون هایی که با این موسسات اینجا اومدن پشیمونن...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)