نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 51 از 445 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

پیش فرض پاسخ : جواب application برای fall 2008.

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    کسی هست که از mcmaster یاalbertaجواب rejectیا پذیزش گرفته باشه؟یه نفر توی همین فروم گقته بود که از albertaوmcmasterرد شده.من هم که میل زدم گفتن تحت بررسیه ولی زمان نمیشه گقت. ِdeadlineرشته من درalberta تاریخJan 15 بوده >.deadlineدانشگاه mcmaster هم تمام نشده اما خب یک نفر را reject کرده ???اگر خبری دارید لطفا جوانی ;Dرا از نگرانی برهانید :-[ :'(

من از McMaster دو هفته پیش ایمیل گرفتم که پذیرش شدم و نامه رسمی باید از Graduate School بیاد که هنوز نیامده. مثل اینکه Graduate School هم باید تأیید کنه و حتی میتونه رد کنه، الان منتظرم ببینم نتیجه نهایی را کی میده. بهم 24500 دلار فاند دادن که ازش tuition کم میشه. من برای Information Systems اقدام کرده بودم.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام ترم ها پاييز شروع ميشه ؟

من Spring گرفتم دليلشم پيگيری استادم بوده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

پیش فرض پاسخ : تمام ترم ها پاييز شروع ميشه ؟

سلام

من پذیرش ام اول واسه پاییز بود یعنی برای پاییز اپلای کردم و تا بهم جواب دادن بهشون گفتم من نمی تونم پاییز بیام و ای ۲۰ ام واسه زمستون صادر کنین. و اونها این کار رو کردن بدون اینکه مشکل دیفر پیش بیاد.

میثم

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اخه چرا تاپیک ها رو مربوط به بحث نمی ذارین ??? .. من یه سوال در مورد GMAT vs GRE داشتم و یه تاپیک جدید درست و کردم و بعد از دو سه بار search کردن اینجا رو پیدا کردم تازه ...
    می تونین برین و اینجا http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,4176.0.html جواب من رو بدین ... علمای GMAT و GRE خواهش عاجزانه دارم ...
    ! یا اینکه وحید و بابک و باقی مدیران اون تایپک رو اگه فکر می کنه اضافه ست قفل کنه تا همینجا بچه ها بهم جواب بدن ! ...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط vigilantboy
    نقل قول نوشته اصلی توسط romeo
    نقل قول نوشته اصلی توسط vigilantboy
    بله Romeo جان. منظورم همون London Business School هست و منم برای PhD اقدام کردم. این چیش خنده داره؟ به من نمیاد برای PhD اقدام کنم مگه؟
    سلام، راستش من خیلی دوس دارم تو یک business school درس بخونم، چون رشته مورد علاقم بیشتر اونجا ارائه میشه ولی خوب بخاطر GMAT نتونستم خیلی از جاها apply کنم. LBS از این جهت برام ارزشمند هست که دکتر البدوی اونجا درس خوندن. میشناسین ایشون رو؟

انشا الله پذیرش بگیرید برید اونجا فردا به ما مشاوره بدین که چطور میشه ازش پذیرش گرفت. یکی از دوستانم میگفت سالهای قبل خیلی سخت تر پذیرش میداده، الان امیدی هست به پذیرش؟ فکر میکنم هنوز هم از business school های بسیار معتبر دنیا باشه.

سلام، راست میگی GMAT برای Business Schoolها خیلی مهمه. اما اگر GMAT نداری با GRE هم میتونی اقدام کنی. موضوع بحث هم اینجا همین بود. البته موعد apply کردن برای LBS گذشته.
    در مورد LBS باید بگم بله، خیلی هم معتبرتر شده. تو رتبه بندی FT 2008 اومده رتبه 2 دنیا، بعد از Wharton. البته من نشنیدم که راحتتر شده بشه پذیرش دادنش. دو سال پیش یک ایرانی پذیرش گرفت که فکر کنم اولین ایرانی در دوره دکتری LBS هم هست.
    در مورد دکتر البدوی، بله میشناسمشون و ارادت زیادی هم بهشون دارم. فقط اینکه دکتر البدوی از LBS فارغ التحصیل نشده بلکه از LSE فارغ التحصیل شده. این دو تا دانشکده هر دو مربوط به دانشگاه London هستن اما با هم خیلی فرق دارن. هم از نظر رشته و رویکرد تحصیلی و هم از نظر رتبه و غیره.
    تو دعا کن من پذیرش بگیرم، در بست در خدمت خواهم بود

موفق باشی.
    می شه FT2008 رو اینجا آپ کنین ؟ vigilantboy جان !
    این جناب ایرانی توی کدوم گرایش پذیرش گرفته اون وقت ؟

Junior Member

The Iranian Guy in LBS is Sami Najafi and his concentration is Operations Management and Decision Sciences.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn

می شه FT2008 رو اینجا آپ کنین ؟ vigilantboy جان !
    این جناب ایرانی توی کدوم گرایش پذیرش گرفته اون وقت ؟
    حسین جان. اون ایرانی سامی نجفی هست. اونجا Operations and Management Science میخونه. سال 2005 رفت و الان سال سومه.
    در مورد FT2008 هم من دارمش منتها فقط نمیدونم اینجا چه جوری میشه فایلی upload کرد! اگر لطفاً راهنمایی کنی حتماً بلافاصله upload میکنمش.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض is there anyoen who has admission from ASU?

hi friends
    is there anyone who has got admission and fund from ASU?
    HAPPINESS

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض چه تعداد ترجمه از هر مدرك لازمه؟

مي خواستم بدونم چه تعداد ترجمه از مدارك مختلف لازمه (براي حالا و همچنين براي آينده بعد از خروج از كشور).
    مثلاً دانشگاه يا ساير مراكز در خارج كشور چه مداركي رو درخواست مي كنن. مي دونم در بعضي دانشگاه ها متاهلين اگه بخوان از آپارتمان هايي كه دانشگاه براي زوج ها در نظر گرفته استفاده كنن حتماً بايد ترجمه رسمي سند ازدواج رو نشون بدن.
    مداركي كه الان توي ذهنمه ايناست.

1) مدرك كارشناسي و/يا كارشناسي ارشد
    2) شناسنامه
    3) سند ازدواج
    4) كارنامه

ممنون
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member

پیش فرض در مورد Admission Letter

سلام،
    دوستانی که Admission گرفتن، می خواستم بدونم حتماً مقدار و نوع فاند باید توی Admission Letter قید بشه؟ یکی از دانشگاههایی که اقدام کرده بودم، پذیرشش برای من اومده اما هنوز مقدار فاند رو مشخص نکرده. امروز که با Graduate Administrative Coordinator اون دانشگاه تماس گرفتم، بهم گفت که Admission Letter شما پست شده و به زودی به دستتون میرسه، وقتی گفتم هنوز که مقدار فاند مشخص نشده، بهم گفت، ربطی نداره، ما نامه پذیرش رو برای شما می فرستیم، شما با اون نامه می تونی بری سفارت و برای ویزا اقدام کنی، در طول این مدت وضع بورس شما هم مشخص میشه و اگر با بورس مشخص شده تصمیم به شرکت در دوره مورد نظرت رو در دانشگاه ما داشتی، میای! اگر هم نه که هیچی.
    اما من از بقیه بچه ها شنیده بودم که توی Admission Letter تمام موارد مربوط به بورس هم قید میشه، حالا باید چی کار کنم؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)