نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 6 از 445 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : اقدام مجدد براي پذيرش پس از دو سال

یعنی شما دو سال پیش فقط برای concordia اقدام کردی؟!
    طبیعتا داشتن مقاله شانس شما رو زیادتر می‌کنه ولی باید با استادها هم در ارتباط باشی و برای تعداد بیشتری دانشگاه اقدام کنی.

پیش فرض پاسخ : اقدام مجدد براي پذيرش پس از دو سال

حیفه با داشتن ISI برای Concordiaاقدام کنی فقط. چشم همه دانشگاهاشون کور، خیلی دلشون بخواد که همچین دانشجویی رو بگیرن. والا! خودتو دست کم نگیر. موفق باشی
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : سوالی در مورد application package

فرستادن مقاله به هیچ وجه ضروری نیست و بعید می‌دونم کسی بخواد مقاله‌ها رو بخونه.
    مقاله رو اگر بعدا کسی تو دانشگاه لازم داشته باشه با ایمیل هم می‌شه براش فرستاد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالی در مورد application package

به نظر من اگه وزن بسته زیاد نمی شه بفرست. اگه فایده نداشته باشه ضرر هم نداره.

پیش فرض وضعیت نا مناسب خوابگاهها

من شنیدم خوابگاهها (در آمریکا و کانادا) مناسب دخترها(ی ایرانی) نیست . و دخترها باید به فکر اجاره خانه باشند که البته گران نیز هست. درسته؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : وضعیت نا مناسب خوابگاهها

خوب از نظر فرهنگی تفاوت‌ها خیلی زیاده به خصوص در مورد روابط دخترها و پسرها، اما من فکر می‌کنم از نظر امنیتی تا حد خیلی زیادی اوضاع از ایران بهتره و هیچ کس جرات نداره که به شما (چه دختر و چه پسر) چپ نگاه کنه. این موضوعی هم که در مورد خوابگاه‌ها شنیدید معمولا مربوط به خوابگاه‌های بچه‌های undergrad می‌شه. بچه‌های grad معمولا در گروه‌های ۲ تا ۴ نفره یک خونه رو اجاره می‌کنند و در خوابگاه‌ها زندگی نمی‌کنند. بعضی از دانشگاه‌ها خودشون به شما خونه می‌دهند که در campus دانشگاهه و بعضا ممکنه قیمتش ارزون‌تر از خارج دانشگاه باشه، ولی حتی در صورتی که خارج دانشگاه خونه بگیرید قیمت‌ها معمولا در حدی هست که بتونید با ساپورت مالی‌ای که دانشگاه بهتون می‌ده اجاره‌اش رو پرداخت کنید.
    مثلا اگر من بخوام در مورد دانشگاه خودم مثال بزنم، شما حدود ماهی ۱۴۰۰ الی ۱۵۰۰ دلار حقوق می‌گیرید و اجاره یک خونه دو خوابه در campus دانشگاه ماهی ۱۰۰۰ دلاره. یعنی شما اگر با یکی از دوستانتون خونه رو با هم اجاره کنید هر کدوم ماهی ۵۰۰ دلار پرداخت می‌کنید و حدود ماهی ۱۰۰۰ دلار هم برای سایر مخارج‌تون باقی می‌مونه.

پیش فرض پاسخ : نمره زبان کمتر از مینیمم

سلام.
    می خواستم بدونم برای دانشگاههایی که IELTS نمره 7 می خوان اگر من نمره ام 6 باشه چی کار کنم؟؟ فکر می کنید اگر همین 6 رو بفرستم و ازشون مهلت بخوام واسه نمره 7 بهتره یا اصلا فعلا نمره ام رو اعلام نکنم بهشون؟؟

در ضمن دانشگاهی در کانادا یا آمریکا می شناسید که IELTS با نمره 6 رو قبول کنه؟

ممنون

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نمره زبان کمتر از مینیمم

شما اگه همين سوال رو از خودشون بپرسين خيلي بهتره و مطمئن تر مي شين. اين جور قوانين واقعا به خود دانشگاهم بستگي داره، اينجا کسي نمي تونه جواب دقيق به شما بده. اگه با استادي در اونجا در ارتباطين از اون کمک بگيرين، اگه نظرش روي شما مساعد باشه، شايد بتونه کمکي کنه.
    يکي از بچه ها يک فايل که شامل اطلاعات خوبي از min IELTS واسه دانشگاها هست، رو تازه گذاشته. بگردين پيداش مي کنين.
    موفق باشين.

پیش فرض توصيه نامه قديمي

يكي از توصيه نامه هاي من براي يك استاد كامل بازنشسته است. براي دو سال پيشه . به نظر شما اون را بفرستم يا از يك استاديار بگيرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصيه نامه قديمي

مي توني همين استاده رو پيدا كني تاريخشو جديد كني. ولي به هر حال فكر نمي كنم توصيه نامه قديمي زياد خوب باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)