نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 7 از 445 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

پیش فرض پاسخ : وضعیت نا مناسب خوابگاهها

ممنون به خاطر جوابتون ولی من از بچه های شریف راجع به این خوابگاهها شنیدم. بچه ها می گفتن به خاطر همین موضوع خیلی از دخترها apply نمی کنند.
    در ضمن مشاور سفارت کانادا می گفت چون شهریه ترم اول رو باید خود دانشجو بده (تا ترم بعد که scollarship بگیره) اکثرا خوابگاه میگیرند و خرجش گرون در میآید . درسته؟

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : وضعیت نا مناسب خوابگاهها

من نشنیدم تا حالا کسی خوابگاه بگیره. چیزی که بیشتر شنیده میشه اینه که خوابگاه گرونتر از خونس. دخترها که تعداد بیشتری applicant دارن. من رفته بودم تافل بدم بیشتر از 60 درصدشون دختر بودن. ??? . در هر حال به نظر من اون طرف برای دخترا خیلی بهتر از ایرانه. هم آزاد ترن هم ...

پیش فرض ميشه recommend رو باز كرد خوند؟؟؟؟؟؟راهنمايي لطفا

من شنيدم كه حتماrecommend ها رو قبل از ارسال بخونين.يكي از استاداي من كه نمي دونم برام چه طوري نوشتهrecرو نوشته و درشم سفت چسبونده و اسمش رو نوشته.اگه من بازش كنم بخونم و بذارم تو يه پاكت ديگه و روشو بنويسم اون وقت خط رو پاكت با تو پاكت فرق مي كنه طوريه؟من چي كار كنم؟اين دو تا خط حتما بايد يه جور باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ميشه recommend رو باز كرد خوند؟؟؟؟؟؟راهنمايي لطفا

اصلاً اين كا رو نكن اگر باز كني ديگه باطل مي شه و اصلاً اين ريسكو نكن. مي توني فرم يك دانشگاه رو كه قصد نداري بفرستي رو بدي به استاده پر كنه بعدش باز كني بخوني.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من از یه استاد 6 تا rec میخواستم گفت خودم مینویسم درشم seal میکنم میدم بهت گفتم پس لطف کن 7 تا بده. بعد یکیشو باز مردم خوندم بدم انداختم دور. انصافا هم بد نشد خوندم چون خیلی چیزا دستم اومد !!!!
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

وحید جان حالا خوب نوشته بود؟ یعنی طوری بود که دلت می خواست؟ چون از این استادا من هم سراغ دارم اما فرضم اینه که یه استاد اگه بخواد خوب بنویسه خوب راحت نشون میده یه منتی هم می تونه بذاره

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

والا یک مقاله خیلی معتبر باهاش داده بودم که گفتم بهش حتما توش بنویسه و بهم گفت نوشتم ولی ننوشته بود. ضمنا واقعا واسش متاسفم چون برداشته بود از یک template که قبلا تو یک سایت دیده بودم استفاده کرده بود و واسه همین به خودش زحمت تغییرش اونطوری که خواسته بودم رو نداده بود.
    من چون 8 تا rec خیلی خوب دیگه از بقیه استادام داشتم rec های این رو پاره کردم انداختم دور تا مایه آبروریزی نشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض به نظر علما،مداركم رو بفرستم يا نه؟؟؟ (لطفا جواب بديد)

سلام . خوبيد؟؟
    من مي خوام مداركم رو بفرستم. اما يك مشكل دارم من براي امتحان تافل ثبت نام كردم. ولي نمي دونم تافلم چند مي شه و در حد مينميم اونها هست يا نه؟
    از طرفي من دانشجوي ارشدم و با اين حساب هنوز ريز نمرات كامل ارشدم رو ندارم چون دارم رو تزم كار مي كنم و تازه يك كارگاه هم دارم(ترم3) كه هنوز نمره اش رو ندارم
    . خوب به نظرتون مدارك رو بفرستم. در رابطه با ريز نمرات ارشدم چه كار كنم؟؟؟ خودم تا اينجاشو ترجمه كنم بفرستم موردي نداره؟؟؟؟
    فبول مي كنن كه مثلا نمره ي تافلم اوريل اعلام بشه يا نه؟

يا اينكه بايد بيخيال شم و يك سال رو از دست بدم؟؟؟؟؟ >
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر علما،مداركم رو بفرستم يا نه؟؟؟ (لطفا جواب بديد)

be nazare man behtare dar entekhabe daneshgahat deghat koni va madareketo beferesti.
    bazi az dostane man hamon sale dome arshad apply kardan va bad aza defae projecteshon fori raftan.
    bar hasbe vaze darsye khodet eghdam koni badan pashimon nemishi
    moafagh bashi

پیش فرض منظور از recognized university

سلام دوستان
    سيستم پذيرش دانشگاه هاي آمريكا و كانادا تغيير كرده ؟؟؟
    آيا دانشگاه هاي كانادا وآمريكا فقط يه سري از دانشگاه هاي ايران رو قبول دارن ؟؟ و
    فقط از اون دانشگاه هايي كه مورد قبولشون هست دانشجو پذيرش مي كنن ؟؟
    مثل دانشگاه تهران – دانشگاه فردوسي مشهد و...
    اگه كسي از يه دانشگاه ناشناخته مدرك ليسانس گرفته باشه بهش پذيرش نمي دن ؟؟
    اين مطلب درسته !!!
    لطفا يكي راهنمايي كنه
    فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)