نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 8 از 445 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر علما،مداركم رو بفرستم يا نه؟؟؟ (لطفا جواب بديد)

چنين شرايطي رو خيلي از دوستاي من داشتن و apply كردن و پذيرش هم گرفتن. در مورد مينمم تافل هم هيچكس قبل از امتحان مطمئن نيست ولي به خدا توكل كن و مطمئن باش كه موفق مي شي

Senior Member

تافل رو زياد نترسين. تلاش کنين، ايشالا نمرتون خوب ميشه.
    اروپا که معمولا واسه phd زمان مشخص ندارن. و فقط بايد بگردين ببينين که کي open position دارن و چون بيشتر دست استاده، بعضي اوقات به تافل هم اولش نياز ندارن.
    در مورد دانشجو بودن، مشکلي نيست. خيلي ها ترم 3 فوق applyميکنن. به نظر من بهتره که به استادا mail بزنين. اگه از کارتون خوششون بياد که خيلي مشکلات حل ميشه.
    (يک مسئله ديگه، بايد زود تر تصميم بگيرين که بيشتر کجا مي خواين برين (اروپا، امريکا ...) و دانشگاها رو زودتر انتخاب کنين.)

شما يه سر تشيف ببر حوزه علميه اونجا علما زياد هستن مي تونن راهنماييت كنن ;D ;D
    حالا از شوخي بگذريم....حتما apply كن.اينكارا آنچنان قانوني نداره؛يعني داره ولي مثل اينجا نيست كه ابخوان الكي گير بدن.شما مداركتو بفرست انشا الله تافل هم قبول ميشي
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سیستم پذیرش تغییر کرده ؟؟لطفا راهنمایی کنید !!

من که فکر نمي کنم اينجوري باشه.
    فکر کنم که دانشگاه بايد مورد تاييد وزارت علوم باشه که معمولا هم اينجوريه. اونا مدرک رسمي مي خوان که خوب فارغ التحصيلاي همه دانشگاه ميتونن، اين مدرک رسمي رو تهيه کنن. شايد يک دانشگاهي بر اساس دانشجويان سابقش توي دانشگاهاي اونجا کم و بيش شناخته شده باشه و اثر مثبت بگذاره، ولي به اين معني نيست که بقيه نتونن از اونجا admission بگيرن.

Senior Member

شما این مورد رو جای خاصی دیدی یا از مرجع معتبری شنیدی؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

سلام
    چنین چیزی بعید میدونم باشه. به عنوان مثال شما اگه در دانشگاهی مثل UBC رفته باشید و در قسمت کشورها ایران را بیارید می بینید که نوشته دانشگاهای ازاد واحد تهران مدرکشون برای ما مورد تائید هست و میتونن عین بقیه apply کنن و این نشانگر اینه که قبلا از این دانشگاها رفتن و خودشونو خوب نشون دادن پس نگران نباشید و با یک رزومه و معدل خوب می تونید به هدفتون برسید.

http://www.grad.ubc.ca/apply/how/require.asp
    فرقی نمی کند که گودال کوچک آبی باشی ، یا دریای بیکران ،
    زلال که باشی ، آسمان در توست.

Junior Member

ممنون از اين كه زودي جواب داديد. من مشكل زمان در تمام كردن دوره ي فوق رو ندارم در واقع الان كه ترم سه هستم پايان نامه هم دارم و ترم بعد هم قرار پايان نامه رو كار كنيم . ايشاا.. كه تموم شه. از مشكل تافل كه بگذريم.......
    از طرفي حال يكي از استاد اون ور گفت حتما بايد زير نمرات ارشدت رو هم بفرستي. من كه الان نمي تونم مدركم رو بخرم چون نمرات كامل نيست.!!!!! يعني خودم اگه ترجمه كنم و همين طوري بفرستم ايراد نداره؟؟؟ يا اگه كارم خيلي غلط لطفا راهمنايي كنيد؟؟؟؟
    ممنون مي شم.
    تازه اگه قرار باشه از علما ي قم پرسد كه مي گن ..........(بماند چي مي گن) ;D ;D
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

Junior Member

سلام.
    وال من هم حرف دوستمون رو قبول دارم كه زياد سطح دانشگاه مهم نيست . شايد تو برخي از application online ها اسم موسسه يا دانشگاه تون نباشه اما باور كنيد كه مثلا اسم دانشگاه هنر تهران توي دانشگاه تورنتو نبود.
    من كسايي رو مي شناسم كه با مدرك دانشگاه آزاد اما با معدل خوب apply با fundگرفتن. البته وضعيت پ‍ژوهشيشون خوب بوده. نگران نباشيد ايشا ا.. درست مي شه اما سختي هاي خودش رو داره
    البته اين رو هم بگم كسايي كه بصورت فراگير بدون كنكور درس مي خونم ، مثل اينكه مدركشون قابل قبول نيست.
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

سلام. دانشگاه ریز نمرات تا هر جایی که خوندی میده فقط مساله اینه که باید تسویه حساب کنی که یادمه گفته بودی با اینجاش مشکل داری. ولی کلا علم و صنعت ریزنمراتو تا هرجا که خونده باشی بعد از تسویه حساب تا همونجا میده.
    امیدوارم که موفق باشی.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

سلام
    سیستم هیچ تغییری نکرده همه جا هنوز مثل قبله.فقط بعضی دانشگاهها کانادا امریکا ،یه تعدادی از دانشگاههای ایران رو تو دیتا بیسشون دارن و خوب می شناسن.مثلا یه دانشگاهی تو سایتش زده بود که از ایران دانشگاه شریف و تهران و صنعتی اصفهان رو میشناسه.یا مثلا ubc یه کم گیر داده بود به بچه های دانشگاه ازاد ولی اونم گفته بود که مشکل خاصی نیست یه کم دیر تر می رسه جوابشون. در کل هر دانشگاهی که می خواین بفرستین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)