صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: مدرک پیش دانشگاهی و کارنامه سال پیش دانشگاهی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک پیش دانشگاهی و کارنامه سال پیش دانشگاهی

با سلام

دوستان ریز نمره دیپلم و پیش دانشگاهی برای مقطع دکترا لازمه؟ من خود مدارکش رو ترجمه کردم و کارنامه هاش رو نداشتم که ترجمه کنم. اصلا برای دکترا لازمه اینا؟ تو چک لیست برای دکترا صریحا چیزی ننوشته.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط amirid نمایش پست ها
    با سلام

دوستان ریز نمره دیپلم و پیش دانشگاهی برای مقطع دکترا لازمه؟ من خود مدارکش رو ترجمه کردم و کارنامه هاش رو نداشتم که ترجمه کنم. اصلا برای دکترا لازمه اینا؟ تو چک لیست برای دکترا صریحا چیزی ننوشته.
    سلام و وقت بخیر. تو لیست سفارت فقط قید شده ترجمه مدارک دانشگاهی هیچ اشاره ای به پیش دانشگاهی و دبیرستان نشده ولی فکر میکنم نمی خوان باز بقیه دوستان که واسه دکترا اقدام کردن می تونن نظر بدن ولی شما اگه به اموزش پرورش منطقه تحصیلتون مراجعه کنید یا مدرستون تمام کارنامه و ریزنمرات شمارو دارن و میتونن به شما بدن...
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrgol نمایش پست ها
    سلام
    اگر برای ارشد اقدام کردین باید ترجمه ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی تحویل بدید.
    سلام
    پس چرا توی پی دی افی گه سفارت گذاشته چیزی فید نشده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shandiz نمایش پست ها
    سلام
    پس چرا توی پی دی افی گه سفارت گذاشته چیزی فید نشده؟؟

منم ابن سوال رو دارم. باید کارنامه دیپلم و پیش دانشگاهی بدیم به سفارت ؟ دانشگاه ار من فقط مدرکش رو خواسته بود که دادم. من ارشد مجدد اقدام کردم پذیرش هم گرفتم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_monadi نمایش پست ها
    منم ابن سوال رو دارم. باید کارنامه دیپلم و پیش دانشگاهی بدیم به سفارت ؟ دانشگاه ار من فقط مدرکش رو خواسته بود که دادم. من ارشد مجدد اقدام کردم پذیرش هم گرفتم.
    واقعیت اینه که شما هر چی مدرک بدین به سفارت ازتون می گیره! کلا این آلمانی ها علاقه دارن به گرفتن مدرک. در این حد که من برای تمدید ویزام تو آلمان رفتم، یه سری مدرک رو خودم به طرف گفتم اینا رو همراهم دارم که برای جای دیگه لازم میشه، می دونم، ولی جزو مدارک شما نیست. گفت بده بده، هرچی داری بده!! همه رو گرفت. واسه من چند بار هم این اتفاق افتاده، نه یه بار. کلا دوست دارن مدرک جمع کنن!
    واسه همین تو سفارت معمولا چیزی رو برنمی گردونن. بنابراین، شما اگه بدین ریزنمراتو ازتون می گیرن. اگر ندین "و توی سایت و چک لیست هم ننوشته باشن"، ازتون نمی خوان و نقص مدرک براتون نمی زنن.
    ولی مدرکی که میدین باید توش معدل باشه. ازتون معدل رو هم می پرسه (یا از روی مدرکتون نگاه می کنه) و یادداشت می کنه (برای من که این طور بود). اگر مدرکی که دارین توش معدل داره، نیازی به ریزنمرات نیست. وگرنه بهتره ریزنمراتتونو هم تحویل بدین.
    ولی اینو دقت کنین که دانشگاه هیچ ارتباطی به ویزا نداره. اینکه دانشگاه ازتون چیزی رو نخواسته دلیل نمیشه سفارت هم نخواد. اینا دو تا پروسه ی جدان کاملا. هر کسی چک لیست خودشو داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_monadi نمایش پست ها
    سلام برای سفارت در خصوص اخذ ویزای دانشجویی مقطع ارشد فقط مدرک کارشناسی با ریز نمره که تایید سفارت شده باشه کافیه و یک کپی ساده از اون و اگر هم مستر مجدد هستین مدرک ارشد قبلی و ریز نمره اگر موقت هم باشه قبول میکنن بدون تایید. اصلا نیازی به گواهی قبولی کنکور و سایر مدارک نیست . بنده امروز مصاحبه داشتم ۱۱ ژانویه و به این صورت بود و دوستانی که میگن تایید مدارک ضروری نیست و ... اشتباه میکردن. موفق باشید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)