صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 259 , از مجموع 259

موضوع: همه سوالات درباره حساب بلوکه در آلمان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره حساب بلوکه در آلمان

درود

دوستان گرامی من حدودا 3 ماهی هست که کار teil zeit پیدا کردم با قرارداد یک ساله و حقوق ناخالص Bruttogehalt 968 و Nettogehalt 762 یورو در ماه که طبیعتا بیشتر از 720 یورو ماهیانه است. آیا برای تمدید سال بعد اقامتم باز هم نیاز به بلوکه کردن 8640 یورو پول دارم یا اینکه راهی هست که نخوام این مبلغو دوباره بلوکه کنم؟

با سپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط TF30 نمایش پست ها
    درود

دوستان گرامی من حدودا 3 ماهی هست که کار teil zeit پیدا کردم با قرارداد یک ساله و حقوق ناخالص Bruttogehalt 968 و Nettogehalt 762 یورو در ماه که طبیعتا بیشتر از 720 یورو ماهیانه است. آیا برای تمدید سال بعد اقامتم باز هم نیاز به بلوکه کردن 8640 یورو پول دارم یا اینکه راهی هست که نخوام این مبلغو دوباره بلوکه کنم؟

با سپاس
    سلام
    خیر. دیگه نیازی نیست پول بلوکه کنین. همون قرارداد رو نشون بدین کافیه. اما دقت کنین که تا زمان اتمام قرارداد براتون حساب می کنن. یعنی مثلا میگن شما می خوای یه ساله تمدید کنی ولی قراردادت بعد از ۷ ماهش تموم میشه. پس مابه التفاوت رو تا ۱۲ ماه باید بلوکه کنی. یا اینکه کلا بگین بهشون تا انتهای قراردادتون براتون تمدید کنن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

آخه Ausländerbehörde ماینتز حرف درستی به ادم نمیزنه. من حضوری رفتم ( البته زنه گیر داد که من وقت سوال جواب دادن ندارم و و و ) اما شرایطمو گفت تا دانشجویی باید این مبلغو بلوکه کنی. حتی ایمیل هم زدم بهشون اما جواب ندادن. کلا انگار خودشونم نمیدونن با خودشون چند چندن. خوبی این مورد اینه که من شروع قراردادم با پایان اقامتم تقریبا یکیه و خوب بهم گفتن سوال دوم باهات دوساله قرارداد می بندیم. فکر کنم اگر دوساله ببندن شانس گرفتن اقامت دو ساله رو داشته باشم. سوال بعدم اینه که نیاز پرکردن فرمولاری چیزی توسط شرکتم هست یا نه؟ اخه دیدم یه فرم زرد رنگ هست که مخصوص کساییه که کار میکنند.

ApplyAbroad Superstar

آخه Ausländerbehörde ماینتز حرف درستی به ادم نمیزنه. من حضوری رفتم ( البته زنه گیر داد که من وقت سوال جواب دادن ندارم و و و ) اما شرایطمو گفت تا دانشجویی باید این مبلغو بلوکه کنی. حتی ایمیل هم زدم بهشون اما جواب ندادن. کلا انگار خودشونم نمیدونن با خودشون چند چندن. خوبی این مورد اینه که من شروع قراردادم با پایان اقامتم تقریبا یکیه و خوب بهم گفتن سوال دوم باهات دوساله قرارداد می بندیم. فکر کنم اگر دوساله ببندن شانس گرفتن اقامت دو ساله رو داشته باشم. سوال بعدم اینه که نیاز پرکردن فرمولاری چیزی توسط شرکتم هست یا نه؟ اخه دیدم یه فرم زرد رنگ هست که مخصوص کساییه که کار میکنند.
    مهم نیست طرف چی گفته. مطمئن باشین قرارداد کاریتونو ببرین کافیه. فرم خاصی لازم نیست رئیستون پر کنن. اما اگه تو زمان آزمایشی هستین، به رئیستون بگین یه نامه هم بنویسه که ما بعد از زمان آزمایشی هم می خوایم این شخصو نگه داریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

با سپاس از پاسختون، البته من از الان به فکر سال دیگه هستم چون 3 ماهی میشه اقامت یکساله رو گرفتم. مورد بعد اینکه برای سال دوم دوساله میدن یا نه؟ چون شرکتم بهم گفت که اگر سوال اول راضی بودیم سال بعد دو ساله قرار داد کاری میبندیم باهات.

ApplyAbroad Superstar

با سپاس از پاسختون، البته من از الان به فکر سال دیگه هستم چون 3 ماهی میشه اقامت یکساله رو گرفتم. مورد بعد اینکه برای سال دوم دوساله میدن یا نه؟ چون شرکتم بهم گفت که اگر سوال اول راضی بودیم سال بعد دو ساله قرار داد کاری میبندیم باهات.
    اگر دانشجوی مستر هستین، ممکنه بازم یه ساله بدن و بگن مستر باید تو دو سال تموم بشه دیگه. ممکن هم هست بهتون دو ساله بدن. اما اگر این وسط درستون تموم شد، به محض فارغ التحصیلی باید به اداره اقامت اطلاع بدین. ویزاتونو عوض کنین و ویزای جویای کار بگیرین. تاریخ ویزای جویای کارو هم از تاریخ دفاعتون حساب می کنن (مستقل از اینکه چقدر از ویزای قبلیتون مونده).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اگر دانشجوی مستر هستین، ممکنه بازم یه ساله بدن و بگن مستر باید تو دو سال تموم بشه دیگه. ممکن هم هست بهتون دو ساله بدن. اما اگر این وسط درستون تموم شد، به محض فارغ التحصیلی باید به اداره اقامت اطلاع بدین. ویزاتونو عوض کنین و ویزای جویای کار بگیرین. تاریخ ویزای جویای کارو هم از تاریخ دفاعتون حساب می کنن (مستقل از اینکه چقدر از ویزای قبلیتون مونده).
    ممنونم از پاسختون. برای تمدید اقامتم افیسر ازم پرسید درست چقدر طول میکشه کنم سه سال یا بیشتر که گفت خوب سال دیگه میتونیم دوساله بدیم. البته تمایلی به تمام کردن سریع ندارم به جاش سعی دارم زبانمو خیلی خوب تقویت کنم و البته کلی دنبال کار میکردم و بعدش دفاع میکنم.

Junior Member

دوستان کسی میدونه کدوم شهرهای آلمان پول رو برای سال اول هم بلوکه نمیکنند؟ از کجا میشه اطلاعات دقیقی در این مورد کسب کرد؟

Junior Member

سلام دوستان کسی اطلاع داره برای بچه ها زیر ۱۲ سال چقدر پول باید بلوکه بشه؟
    Have courage to lead the life you want to lead

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)