صفحه 24 از 26 نخستنخست ... 14151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 259

موضوع: همه سوالات درباره حساب بلوکه در آلمان

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره حساب بلوکه در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط rosita_z نمایش پست ها
    میشه لطفا لینکی که این جمله رو نوشته بدید. ممنون.
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...__Visa__S.html
    ...Move and the way will open

Junior Member

سلام وقت به خیر، تو شهر کاسل برای سال اول باید پول بلوکه بشه؟؟؟؟ لطفا جواب بدید خیلی برام مهمه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sskssk نمایش پست ها
    سلام وقت به خیر، تو شهر کاسل برای سال اول باید پول بلوکه بشه؟؟؟؟ لطفا جواب بدید خیلی برام مهمه
    ممنون
    یکی از دوستان که قبلا در این فروم فعالیت داشتن می گفتن نمیشه بازهم خودتون می تونید ایمیل بزنید بپرسید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

سلام دوستان عزیز و رفیق قدیمی من در اپلای ابرود ،
    من یه سوال داشتم ممنون می شم اگر کسی تجربه یا اطلاعات موثقی داره منو با خبر کنه ،
    من دوستم نزدیک دو سال ارشد می خونه ، جهت تمدید ویزا به اداره اقامت برلین مراجعه کرده و همه مدارک لازم برده ، فقط برا حساب پرینت حساب که فقط مقدار پول در لحظه پرینت نشون میده برده ، مسیول مربوطه به این ایراد گرفته و پرسیده که "من از کجا بدونم که حسابت پس اندازه sparkonto هست ؟ دوست من گفته نیست ، و مسیول مربوطه چیزی نگفته و فقط گقته که پرینت حساب از شش ماه بیار ، البته یه فرد دیگه ای که اونجا بوده به اون تاکیید کردن که پرینت حساب پس انداز بیار ، در نهایت یه وقت مجدد تایین کرده ، برا دو هفته دیگه ( البته بدون وقت هم می شه مراجعه کرد ) حالا سوال های من
    1- کسی از دوستان می دونه که آیا برا برلین قانون مبنی بر باز کردن حساب پس انداز وجود داره یا نه ؟ اگر هست کسی می تونی لینک یا منبع بفرسته
    2- به نظر شما این امکان هست که با مراجعه مجدد و صحبت با کارمند دیگه یا چانه زنی باهمین حساب جاری قبول کنند
    3-ما هر دو کار دانشجویی کار می کنیم ، به نظرتون نشان دادن قرارداد کار هم می تونه موثر باشه ؟
    3- اگر شما در این شرایط بودید چه راهیی پیشنهاد می کردین
    ( من نظرم این بود که یه دفعه بدون نوبت هم برویم والبته با پرینت شش ماهه ولی نه حساب پس اندازه، بلکه همان حساب جاری ، مراجعه کنیم ، اگر نشد ، در موعد با قرار با حساب پس اندازبرویم که البته واقعا پذیرش برامون سخته )
    علت این قانون تا حدودی می فهمم ، ولی برا دانشجویی که اینجا کار می کنه و در حاب جاریش پول هست این قانون خیلی درست به نظر نمی رسه ! درسته ما بخشی از پول خب قرض کردیم ولی با کار زندگیمون می چرخه و مشکلی نداریم ! من از سیستم کردن اینا خوشم می یاد ولی گاهی ازشون قدرت تفکر مستقل و خلاقانه می گیره ، شایدم من اشتباه می کنم ، نمیدونم!

ممنون می شم نظر شما بدونم دوستان عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering -Sharif

دوستان عزیزم - با سلام و احترام
    من از یه دانشگاه پولی پذیرش گرفتم که ابتدا 3300 یورو میگیره بعدش ماهی 1100 یورو - حالا سوالم اینه که آیا برای ورود به آلمان بازم همون 8640 یورو کافیه یا باید بیشتر همراهم باشه؟

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalimovahed نمایش پست ها
    دوستان عزیزم - با سلام و احترام
    من از یه دانشگاه پولی پذیرش گرفتم که ابتدا 3300 یورو میگیره بعدش ماهی 1100 یورو - حالا سوالم اینه که آیا برای ورود به آلمان بازم همون 8640 یورو کافیه یا باید بیشتر همراهم باشه؟
    من از قانون جدید سفارت خبر ندارم ولی اصولا توی پاسپورت میزنن حدودا ۸۰۰۰ یورو موقع ورود به آلمان که در نتیجه همین باید کافی باشه. البته بماند که شما خب پول بیشتری باید با خودتون بیارید
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

درود بر همه دوستان

کسی می دونه فرانکفورت سال دوم پول بلاکه باید کرد یا نه؟ از یکی پرسیدم گفت: فگر کنم آره، یکی دیگه هم گفت: نه!

قاتهاس هم تماسم رو جواب ندادن، کسی در این مورد اطلاع داره؟ و اینکه اگه باید بلاکه کرد، با مثلا 2000 تا واسه 3 ماه تمدید می کنند یا نه حتما 8000 باید باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام ، بچه ها فرایبورگ و کیل و همینطور هامبورگ ایا برای سال اول پول رو بلوکه می کنند؟

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط winwan نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان

کسی می دونه فرانکفورت سال دوم پول بلاکه باید کرد یا نه؟ از یکی پرسیدم گفت: فگر کنم آره، یکی دیگه هم گفت: نه!

قاتهاس هم تماسم رو جواب ندادن، کسی در این مورد اطلاع داره؟ و اینکه اگه باید بلاکه کرد، با مثلا 2000 تا واسه 3 ماه تمدید می کنند یا نه حتما 8000 باید باشه؟
    هر چقدر پول داشته باشید به همون میزان ویزاتون رو تمدید میکنند
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

سلام دوستان

کسی میدونه برا بچه چقدر پول بلوکه میکنن ؟بچه سه ساله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)