صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 259

موضوع: همه سوالات درباره حساب بلوکه در آلمان

پیش فرض همه سوالات درباره حساب بلوکه در آلمان

بالاخره برا گرفتن ویزا پول باید فقط تو حساب بانک ایرانی باشه یا بعدش باید تو المان هم بلوکه بشه؟؟؟اون اوایل همه حرف از بلوکه شدن میزدن این آخرا حرفی از بلوکه شدن نیس ظاهرا.
    چون اگر قرار به بلوکه شدن باشه به کل قید آلمانو میزنم و 4-5 تا دانشگاه المانی که تو لیست اپلایم هست رو حذف میکنم جونم آزاد...
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 6th, 2013 در ساعت 12:23 AM

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ،Bank Statement، ضمانت بانکی و سند به عنوان

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    آقا واقعا واقعا شرمنده ام از اینکه این سوالو میپرسم.رندوم چند تا صفه از این بخشو خوندم گیج شدم.بالاخره برا گرفتن ویزا پول باید فقط تو حساب بانک ایرانی باشه یا بعدش باید تو المان هم بلوکه بشه؟؟؟اون اوایل همه حرف از بلوکه شدن میزدن این آخرا حرفی از بلوکه شدن نیس ظاهرا.
    دیگه برام مقدور نیست 60 صفه کامل بخونم ولی برام جواب سوال مهمه چون اگر قرار به بلوکه شدن باشه به کل قید آلمانو میزنم و 4-5 تا دانشگاه المانی که تو لیست اپلایم هست رو حذف میکنم جونم آزاد...
    تا جایی که من میدونم توی آلمان هم باید بلوکه بشه، البته این قانون ایالتی هست و بعضی جاها نمیخواد بلوکه بشه. ولی اکثر جاهایی که من دیدم برای سال اول (تبدیل ویزای سه ماهه به یک ساله) باید پول بلوکه بشه، برای سال دوم لازم نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی حساب بلوکه

سلام.
    این 8040 یورو که واسه سال اوله حالا چه بلوکه بشه چه نشه بعدش واسه سال دوم هم باید این مقدار پول تو حساب باشه؟ کلاً تا آخر تحصیل.
    می شه یکی واسم توضیح بده.
    بعد اگه دو نفری بریم یکی با ویزای تحصیلی و یکی ویزای همراه اوضاع چجوری می شه؟
    باید دو برابر پول داشته باشیم آیا؟!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yashel نمایش پست ها
    سلام.
    این 8040 یورو که واسه سال اوله حالا چه بلوکه بشه چه نشه بعدش واسه سال دوم هم باید این مقدار پول تو حساب باشه؟ کلاً تا آخر تحصیل.
    می شه یکی واسم توضیح بده.
    بعد اگه دو نفری بریم یکی با ویزای تحصیلی و یکی ویزای همراه اوضاع چجوری می شه؟
    باید دو برابر پول داشته باشیم آیا؟!!
    برای سال بعدیش بستگی به ایالت داره، بعضی ها مجبورتون نمی کنن بلوکه کنین، یعنی همین که از یکی قرض بگیرین و یه روز توی حساب باشه و پرینت حسابتون رو بهشون نشون بدین کافیه، بعضی ها هم کلا ازتون هیچ مدرکی در مورد تامین هزینه اتون نمی خوان.
    به ازای هر نفر باید 8040 یورو داشته باشین، اگه همراه هم دارین، ایشون هم باید به اندازه ی خودش پول بلوکه کنه (برای سال اول رو میگم). یعنی اگه دو نفرین دو برابر لازم دارین.

Junior Member

سلام، چطور می شه متوجه شد که در یک ایالت خاص برای سال دوم هم نیاز به بلوکه کردن 8000 یورو هست یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin1234 نمایش پست ها
    سلام، چطور می شه متوجه شد که در یک ایالت خاص برای سال دوم هم نیاز به بلوکه کردن 8000 یورو هست یا نه؟
    از بچه هایی که توی اون ایالت هستن بپرسین. وگرنه مستقیما از ausländerbehörde شهر مورد نظرتون سوال کنین.

سلام دوستان. از کجا میشه فهمید بانک برای دانشجوهای جدید که تازه وارد آلمان میشن حساب باز میکنه؟ از اینتر نشنال افیس دانشکاه برانشویگ یه من اخطار دادن که مواظب باش ممکنه به این مشکل برخورد کنی.
    ممنون میشم از از راهنماییتون

Junior Member

سلام
    یه سوال داشتم از بچه هایی که الان Paderborn زندگی میکنند.اگه ممکن باشه کمکم کنید
    می خواستم بپرسم آیا برای گرفتن ویزایی 1 ساله حتما باد 8040 یورو رو بلاک کنیم اونجا یا میشه تو حسابی گذاشت که بعدا یه مقداریشو برداشت؟
    اخه مثل اینکه تو چندتا استان نمی خوان که بلاک کنید
    اگه ممکن باشه یه کمکی برسونید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MJ65 نمایش پست ها
    سلام دوستان. از کجا میشه فهمید بانک برای دانشجوهای جدید که تازه وارد آلمان میشن حساب باز میکنه؟ از اینتر نشنال افیس دانشکاه برانشویگ یه من اخطار دادن که مواظب باش ممکنه به این مشکل برخورد کنی.
    ممنون میشم از از راهنماییتون
    بچه ها معمولا اشپارکاسه حساب باز میکنن. دویچه بانک یه مدتی باری ایرانی ها حساب باز نمیکرد، شاید منظورشون این بوده، شنیدم مشکل رو پیگیری کرده بودن رفع شه، نمیدونم درست شده یا نه.

Junior Member

ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید چون حسابی قاطی کردم
    من و همسرم واسه ویزا تحصیلی دکتری اقدام کردیم از هلند منتها امروز گفتند که ریجکت شده ویزامون چون ما یه حساب بلاک نکردیم تو شهری که قرار بوده بریم ، ما یه بانک استیتمنت نشون دادیم از حساب هولندمون که قبول نکردند ، حالا سفارت آلمان تو هلند میگه که یه حساب بلاک شده باز کن تو آلمان تا دوباره پروانداتو به جریان بندازیم . میخوساتم بدونم اصلا میشه وقتی من ویزا آلمان رو ندارم حساب باز کنم تو آلمان و بلاکش کنم ؟

خیلی خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید

صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)