صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 259

موضوع: همه سوالات درباره حساب بلوکه در آلمان

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره حساب بلوکه در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط nima78 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میخواستم بپرسم اگه بیشتر از 8000 تا بخوام، میتونم با خودم ببرم ؟
    البته به 8000 تاش هم گیر میدن، په برسه به 1000 تا !
    حالا اینجا 2 تا مشکل هست :
    1- فرودگاه ایران، موقع سوار شدن
    2- اونور اگه بخواب حساب باز کنم. اونور گیر نمیدن که چرا 1000 تا با خودت آوردی ؟
    ممنون.
    همون طور که توی سایت سفارت آلمان نوشته شده، شما میتونین تا سقف 10هزار یورو با خودتون بیارید. مبالغ بیشتر از این رو باید claim کنید حتماً.
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...timmungen.html
    ضرورت اعلام ارز همراه مسافر برای مبالغ 10،000 يورو و بيشتر، هنگام ورود يا خروج از مرز کشورهای اتحاديه اروپا

از تاریخ پانزدهم ژوئن 2007 ، تمامی افرادی که هنگام ورود یا خروج از مرز کشورهای عضو اتحادیه اروپا مبلغ 10،000 یورو یا بیشتر پول نقد با خود حمل می کنند، میبایستی شخصا به مأمورین گمرک فرودگاه (Zoll) مراجعه نموده و این مبلغ را اعلام نمایند. این اقدام جهت مبارزه با پولشویی، تروریسم و جرایم صورت گرفته، به ارتقاء سطح امنیت و پیشگیری از وقوع جرم در حوزه کشورهای عضو اتحادیه اروپا کمک خواهد نمود.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    همون طور که توی سایت سفارت آلمان نوشته شده، شما میتونین تا سقف 10هزار یورو با خودتون بیارید. مبالغ بیشتر از این رو باید claim کنید حتماً.
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...timmungen.html
    ضرورت اعلام ارز همراه مسافر برای مبالغ 10،000 يورو و بيشتر، هنگام ورود يا خروج از مرز کشورهای اتحاديه اروپا

از تاریخ پانزدهم ژوئن 2007 ، تمامی افرادی که هنگام ورود یا خروج از مرز کشورهای عضو اتحادیه اروپا مبلغ 10،000 یورو یا بیشتر پول نقد با خود حمل می کنند، میبایستی شخصا به مأمورین گمرک فرودگاه (Zoll) مراجعه نموده و این مبلغ را اعلام نمایند. این اقدام جهت مبارزه با پولشویی، تروریسم و جرایم صورت گرفته، به ارتقاء سطح امنیت و پیشگیری از وقوع جرم در حوزه کشورهای عضو اتحادیه اروپا کمک خواهد نمود.
    ممنونم.
    دوست عزیز.
    پس کل این 10000 تا رو میتونم اونجا تو حسابی که باز میکنم بذارم ؟
    با توجه به اینکه توی پاسم خورده 7908.
    و اینکه فرودگاه ایران رو چه کار کنم؟
    دوستان میگن بالای 5000 تا رو اذیت میکنن !
    حالا من که 10000 تا دارم.
    ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

ممنونم.
    دوست عزیز.
    ممنونم.
    20 بار همه گفتند تا سقف 10000 تا ورودش به آلمان مشکلی نداره و اگه تو پاستون مهر زده که باید 7908 تا باخودتون بیارید خب باید بیارید و اگر تو آلمان چک کنند همراهتون نباشه راهتون نمیدن . تو فرودگاه ایران هم اگه ازتون پرسیدند چقدر همراهتونه بگید 5000 تا باید دروغ بگید اونقدر شدید هم چکتون نمیکنند من خودم چندین بار بیشتر از 5000 تا همراهم بوده ولی اصلا کسی نپرسیده ازم یه بار فقط ازم پرسیدند چقدر پول همراهته منم 5000 تا جدا گذاشته بودم نشونشون دادم تو فرودگاه ایران در صورتی که بیشتر همراهم بود ، ولی اگه بگی بیشتر همراهته معمولا وقتتو تلف میکنند ولی آخرشم اجازه میدن ببری
    حالا شما باز همینو بپرس !

تو آلمانم حساب باز کنی هر چقدر پول بخوای میتونی بزاری تو حسابت !

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

ممنونم.
    دوست عزیز.
    ممنونم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط satell نمایش پست ها
    20 بار همه گفتند تا سقف 10000 تا ورودش به آلمان مشکلی نداره و اگه تو پاستون مهر زده که باید 7908 تا باخودتون بیارید خب باید بیارید و اگر تو آلمان چک کنند همراهتون نباشه راهتون نمیدن . تو فرودگاه ایران هم اگه ازتون پرسیدند چقدر همراهتونه بگید 5000 تا باید دروغ بگید اونقدر شدید هم چکتون نمیکنند من خودم چندین بار بیشتر از 5000 تا همراهم بوده ولی اصلا کسی نپرسیده ازم یه بار فقط ازم پرسیدند چقدر پول همراهته منم 5000 تا جدا گذاشته بودم نشونشون دادم تو فرودگاه ایران در صورتی که بیشتر همراهم بود ، ولی اگه بگی بیشتر همراهته معمولا وقتتو تلف میکنند ولی آخرشم اجازه میدن ببری
    حالا شما باز همینو بپرس !
    تو آلمانم حساب باز کنی هر چقدر پول بخوای میتونی بزاری تو حسابت !
    فقط حواستون باشه اگه باید حسابتون بلوکه بشه کل پولتون رو توی این حساب نگذارید چون اجازه برداشت بیشتر از ماهی 500-600 تا رو در ماه ندارید. من خودم هشت هزارتا رو تو حساب بلوکه گذاشتم و باقی پولی که اضافه برده بودم رو توی یه حساب معمولی گذاشتم که تازه نصفش هم همون چند روز اول برای پول رهن خونه و خرید وسایل خونه و ثبت نام دانشگاه و غیره خرج شد!
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

سلام، آقا من گیج شدم. هم باید گواهی تمکن مالی (بانک داخل) داشته باشیم و هم پول توی بانک آلمان؟

اگه آره، کسی میدونه aachen حساب رو بلوکه می کنه یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid723 نمایش پست ها
    سلام، آقا من گیج شدم. هم باید گواهی تمکن مالی (بانک داخل) داشته باشیم و هم پول توی بانک آلمان؟

اگه آره، کسی میدونه aachen حساب رو بلوکه می کنه یا نه؟
    بیشتر کشورهای دیگه که تحریم نیستند از همون اول که میخواهند ویزا بگیرند باید تو آلمان حساب باز کنند پولشون رو تو همون بلاکه کنند و بعد یه نامه موجودی از بانک آلمانی بگیرند بعد برای ویزای اقدام کنند این یکی از شرایطشونه ، ولی از ایران که نمیشه مستقیما توی آلمان حساب باز کرد و پولو داخلش گذاشت باید اول توی یه بانک ایرانی پولتونو به ریال واریز کنید بعد گواهی تمکن مالی بگیرید برای اقدام برای ویزا سه ماهه بعد که ویزاتون رو بدهند یه مهر میزنند توی پاسپورتتون که معادل 7908 یورو باید همراهتون (همون پولی که تو حساب ایرانتون بوده ) با خودتون ببرید تو آلمان که اونجا تو بعضی از شهرها و ایالتها باید حساب باز کنید و پولو بزارید توش تا بتونید ویزای سه ماهتون رو تا یک ساله یا بیشتر تمدید کنید .
    یه سوالی از حضور بعضی از دوستان دارم که آیا واقعا قبل از سوال پرسیدن پستهای قبلی رو میخونید یه نفر آدم میبینه که یه سوالو 6 بار همون شکلی پرسیده ... آخرش واقعا لیلی زن بود یا مرد ؟

Junior Member

کسی میدونه کدوم شهرها و ایالت‌ها حساب رو بلوکه می‌کنن؟
    من واقعا نمیتونم پول رو توی حساب بذارم بمونه !

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidio نمایش پست ها
    کسی میدونه کدوم شهرها و ایالت‌ها حساب رو بلوکه می‌کنن؟
    من واقعا نمیتونم پول رو توی حساب بذارم بمونه !
    جواب قطعی نداره سوالتون.
    ممکنه بگم فلان شهر بلاک نمیکنه و چند نفر رو هم دیدن که پولشون رو بلاک نکردن، ولی ممکنه شما بیای اینجا و پولتون رو بلاک کنن !
    توی این لینک میتونین ایمیل تمام اداره های مربوطه در شهرهای مختلف رو پیدا کنین و ازشون بپرسین.
    http://www.care-concept.de/auslaende...amt_suchen.php
    موفق باشید.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

دوستان با استفاده از لینکی که کاربر adrian به من دادن به شهرهایی که میخواستم برای اپلای دانشگاهشون اقدام کنم ایمیل زدم و همشون گفتن حساب رو بلوکه میکنن برای یک سال و هر ماه مبلغ ماکزیممی که قابل برداشته 670 یوروست !
    خیلی نباید امیدوار بود که بلوکه نکنن حساب رو

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidio نمایش پست ها
    دوستان با استفاده از لینکی که کاربر adrian به من دادن به شهرهایی که میخواستم برای اپلای دانشگاهشون اقدام کنم ایمیل زدم و همشون گفتن حساب رو بلوکه میکنن برای یک سال و هر ماه مبلغ ماکزیممی که قابل برداشته 670 یوروست !
    خیلی نباید امیدوار بود که بلوکه نکنن حساب رو
    سلام دوست عزیز
    میشه بگین کدوم شهر ها بودن؟ برای سال دوم هم گفتن بلوک می کنن؟ از چه طریق ازشون تونستین بپرسین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)