صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 259

موضوع: همه سوالات درباره حساب بلوکه در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی حساب بلوکه

سلام لطفا جواب منو بدین من شنیدم اگه 8040 یورو بلاک بشه هر ماه معادل 1/12 اونرو می ریزن به حسابمون تو آلمان برای خرج زندگی تو سال اول درسته؟

Junior Member

اگه شانس بیارین بعضی بانکها بلوک نمیکنن. خیلیا هم میکنن. بله درسته. همین قدر بیشتر بهتون نمیدن. یعنی 670 یورو در ماه.

نقل قول نوشته اصلی توسط espeg نمایش پست ها
    سلام لطفا جواب منو بدین من شنیدم اگه 8040 یورو بلاک بشه هر ماه معادل 1/12 اونرو می ریزن به حسابمون تو آلمان برای خرج زندگی تو سال اول درسته؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. بنده شنیدم که قانون بلوکه کردن پول جهت تمدید روادید دانشجویی در آلمان ایالت به ایالت فرق داره و در بعضی از ایالت های آلمان نیاز به بلوکه کردن پول نیست. کسی میتونه به من بگه در کدوم ایالات آلمان نیاز به بلوکه کردن پول وجود نداره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Digital Media , University of Bremen

با سلام خدمت دوستان
    من در یکی از دانشگاه های آلمان قبول شدم و باید به همراه همسرم برم آلمان. الان سوال من اینه که باید واسه خودم 8000 یورو و وایه خانومم هم 8000 یورو نقد همراه خودم ببرم آلمان و پولو بلوکه کنم ؟ هر دوتا باید بلوکه شه ؟!!
    دست گل همتون درد نکنه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Seanm نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من در یکی از دانشگاه های آلمان قبول شدم و باید به همراه همسرم برم آلمان. الان سوال من اینه که باید واسه خودم 8000 یورو و وایه خانومم هم 8000 یورو نقد همراه خودم ببرم آلمان و پولو بلوکه کنم ؟ هر دوتا باید بلوکه شه ؟!!
    دست گل همتون درد نکنه
    بلوکه شدن بستگی به شهر و ایالتی که میرید داره، ولی قانون اینطوریه که ویزای همسرتون هم ویزای دانشجویی میشه و همه قوانینی که برای هر دانشجو وجود داره برای ایشون هم صدق میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Digital Media , University of Bremen

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    بلوکه شدن بستگی به شهر و ایالتی که میرید داره، ولی قانون اینطوریه که ویزای همسرتون هم ویزای دانشجویی میشه و همه قوانینی که برای هر دانشجو وجود داره برای ایشون هم صدق میکنه
    مرسی از پاسخت.
    این قوانین و از کجا می شه پیدا کرد ؟! من باید برم برمن.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Seanm نمایش پست ها
    مرسی از پاسخت.
    این قوانین و از کجا می شه پیدا کرد ؟! من باید برم برمن.
    كدوم قوانين؟ اينكه بايد حساب بلوكه باشه با نه؟ با ايميل زدن به اداره ausländerbehörde شهرتون ميتونيد بپرسيد!
    اطلاعات كلي رو از سايت سفارت و اين فايل و فايلاي ديگه! اگر اطلاعات خاصي ميخوايد كه ما هم نداريم، باجه اطلاعات سفارت

Junior Member

سلام دوستان، می شه یکی در مورد بلوکه شدن حساب توضیح بده؟ حسابمون تو ایران هم باید بلوکه باشه؟ من koeln می خوام برم بلوکه کردن حساب تو آلمان به این معناست که نمی تونم دست به پولم بزنم؟ پس از کجا خرج کنم؟ یه سوال دیگه هم داشتم، بانک گواهی که به من می ده می گه که اینقدر تومن پول دارم و نرخ یورو هم اینه اما معادل کل رو به یورو نمی گه، سفارت ایراد می گیره آیا؟

سلام
    میگم وقتی 8000 یورو با خودم ببرم، تو آلمان باید بریزم به یه حساب بلوکه شده و هر ماه اجازه برداشت مقدار مشخصی دارم. سوالم اینه که برای همون ماه اولی که توی آلمانم میتونم از این پول به همون مقدار مشخص برداشت کنم یا اینکه هزینه ماه اول رو هم باید با اون 8000 تا ببرم؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsuli نمایش پست ها
    سلام
    میگم وقتی 8000 یورو با خودم ببرم، تو آلمان باید بریزم به یه حساب بلوکه شده و هر ماه اجازه برداشت مقدار مشخصی دارم. سوالم اینه که برای همون ماه اولی که توی آلمانم میتونم از این پول به همون مقدار مشخص برداشت کنم یا اینکه هزینه ماه اول رو هم باید با اون 8000 تا ببرم؟؟
    میتونی ازون برداری، ولی موضوع اینه هزینه ماه اول بیشتر ازون میشه! پول Kaution خونه ، کلاس زبان، تمدید ویزا، شهریه دانشگاه که همه رو باید روزای اول پرداخت کنید، ازون مقدار 660 یورو در ماه بیشتره، بهتره واسه ماه اول 1000 تا اضافه تر با خودتون ببرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)