صفحه 1 از 21 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 203

موضوع: نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

لطفن سوالات، نظرات و تجربیات خود در رابطه با نامه پذیرش، اشکال در نامه پذیرش، گواهی تاییدیه دریافت درخواست پذیرش، نحوه اقدام برای ویزا با این گواهی، چگونگی درخواست پذیرش جدید یا به عقب انداختن پذیرش رو در این تاپیک مطرح کنید.
    ویرایش توسط sepidehreg : August 2nd, 2014 در ساعت 06:07 PM دلیل: توضیح تاپیک
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

Unhappy اشکال در نامه پذیرش

سلام دوستان من نامه پذیرش ام از دانشگاه ینا اومده ولی متاسفانه تاریخ تولدم به اشتباه ۹۴ زده شده در حالی که من ۹۱ هستم،الآن نمیدونم چیکار کنم ۱ ماه دیگه وقت سفارت دارم ،لطفا کمکم کنید اصلا حل میشه این مشکل؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اشکال در نامه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    سلام دوستان من نامه پذیرش ام از دانشگاه ینا اومده ولی متاسفانه تاریخ تولدم به اشتباه ۹۴ زده شده در حالی که من ۹۱ هستم،الآن نمیدونم چیکار کنم ۱ ماه دیگه وقت سفارت دارم ،لطفا کمکم کنید اصلا حل میشه این مشکل؟
    فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه دوست من. میتونید به بخش مربوطه تو دانشگاه ایمیل بزنید و بخواید بعد از تصحیح اشتباه، اسکن نامه جدید و براتون ایمیل کنن

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه دوست من. میتونید به بخش مربوطه تو دانشگاه ایمیل بزنید و بخواید بعد از تصحیح اشتباه، اسکن نامه جدید و براتون ایمیل کنن
    كاملا دوستمون صحيح ميكن با يك مكاتبه ساده حل ميشه

Senior Member

سلام دوستان،

در نامه ی پذیرش این corresponding address مهمه؟ یعنی اگر آدرس رو عوض کنیم باید به دانشگاه اطلاع بدیم تا نامه ی دیگه ای با آدرس جدید صادر کنه؟
    اگر دانشگاه کلا نامه رو با ایمیل بفرسته و نخواد با پست معمولی بفرسته باز هم این آدرس واسه گرفتن پذیرش ممکنه اشکال ایجاد کنه؟

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام دوستان،

در نامه ی پذیرش این corresponding address مهمه؟ یعنی اگر آدرس رو عوض کنیم باید به دانشگاه اطلاع بدیم تا نامه ی دیگه ای با آدرس جدید صادر کنه؟
    اگر دانشگاه کلا نامه رو با ایمیل بفرسته و نخواد با پست معمولی بفرسته باز هم این آدرس واسه گرفتن پذیرش ممکنه اشکال ایجاد کنه؟
    با ايميل كه مشكلي نداره ولي خواست با پست بفرسته ادرس صحيح ندي كه به دستت نمي رسه . حتما تغييرات اطلاع بده

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    با ايميل كه مشكلي نداره ولي خواست با پست بفرسته ادرس صحيح ندي كه به دستت نمي رسه . حتما تغييرات اطلاع بده
    مرسی از توجهتون،

نه خود دانشگاه با ایمیل نامه پذیرش رو فرستاده و گفته که ما پستی نمیفرستیم همین رو به سفارت نشون بدین.

ولی من نگران بودم شاید اونجا موقع بررسی مدارک گیر بدن که چرا آدرسی که بالای نامه ی پذیرشت هست با آدرس الانت فرق میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

سلام
    دوستان من يه پذيرش دكترا از المان دارم ولي
    1. استاد در نامه تاريخ شروع دوره رو معلوم نكرده. الان نميدونم واسه اقدام به ويزام اين نامه مشكلي نداره؟ ضمنا
    2. يه نكته ديگه اينه كه در عنوان نامه نوشته Letter of Invitation for Mrs......,
    M.Sc.
    در حاليكه در متن گفته As a PhD student (“Doktorandin”) you will perform your scientific work under my general guidance.
    3.چيز ديگه اي كه نگرانم كرده اينه كه فقط 500 يورو در ماه داده كه در مقايسه با بقيه بچه ها خيلي كمه و بيشتر به بچه هاي مستر اينقد ميدن.
    از طرفي ميترسم بش ايميل بزنم خرابكاري كنم.
    لطفا راهنمايي كنيد

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

نقل قول نوشته اصلی توسط beauti3881 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من يه پذيرش دكترا از المان دارم ولي
    1. استاد در نامه تاريخ شروع دوره رو معلوم نكرده. الان نميدونم واسه اقدام به ويزام اين نامه مشكلي نداره؟ ضمنا
    2. يه نكته ديگه اينه كه در عنوان نامه نوشته Letter of Invitation for Mrs......,
    M.Sc.
    در حاليكه در متن گفته As a PhD student (“Doktorandin”) you will perform your scientific work under my general guidance.
    3.چيز ديگه اي كه نگرانم كرده اينه كه فقط 500 يورو در ماه داده كه در مقايسه با بقيه بچه ها خيلي كمه و بيشتر به بچه هاي مستر اينقد ميدن.
    از طرفي ميترسم بش ايميل بزنم خرابكاري كنم.
    لطفا راهنمايي كنيد
    والا منم مثل تو هستم یعنی تاریخ نداره پذیرشم فقط نوشته ترم تابستون و تا 1هفته دیگه هم میرم مصاحبه.
    البته با این تفاوت که من مستر هستم

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

یه سوال دارم : میخواستم بدونم برای apply اسکن مدارکی رو که به دانشگاها میفرستیم باید تایید شده سفارت باشه؟ یا بعد از accept شدن و برای فرستادن اصل مدارک به تاییدیه سفارت نیاز است.
    با تشکر

صفحه 1 از 21 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)