صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 1112131415161718192021
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 203 , از مجموع 203

موضوع: نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

سلام ، دوستان یه سوال فوری فوتی داشتم ممنون میشم کسی اگه اطلاعی در این مورد داره راهنمایی کنه :

من مدارکمو برای دانشگاه بمبرگ فرستادم ، برای ترم تابستون 2020 و ارشد کامپیوتر، روند بررسی و پذیرش دادن گفتن 1.5 ماه از بعد ددلاین (15 ژانویه) طول میکشه (که مثلا میشه 2 ماه دیگه) ، از یه طرف هم وقت مصاحبه گرفتن 1 ماه طول میکشه و 4-8 هفته هم گویا روند بررسی ویزا شدن طول میکشه ، حالا من میخواستم از الان برای مصاحبه سفارت وقت بگیرم که به ترم آپریل 2020 برسه کارها. که این یعنی تقریبا 2-3 هفته یا 1 ماه زود تر از اومدن جواب پذیرش ، من زمان مصاحبم تو سفارت میشه.
    حالا سوال اینه که اگه زمان مصاحبه رسید و نامه پذیرش من آماده نبود (که احتمالا نباشه) ، من به دانشگاه بگم یه تاییدیه درخواست پذیرش برام ایمیل کنه که با اون برم برای مصاحبه سفارت ، اولا میده دانشگاه و این یه چیز عرف هست ؟ بعد توش باید چیز خاصی نوشته باشه یا فرمت خاصی داشته باشه که من به دانشگاه تاکید کنم ؟ و بعدم اینکه با اون میتونم برم برای مصاحبه ویزا و در نهایت اگه ویزا شدم نامه پذیرش اصلی دانشگاه رو موقع تحویل ویزا بدم به سفارت ؟ گیر و گور نمیخوره ؟ یا باعث ریجکتی نمیشه ؟

توی فرم های قبلی سفارت نوشته بود با یه نامه تایید درخواست از یونی اسیست و اینا میشه رفت برا مصاحبه سفارت ، ولی توی این فرم جدید سفارت اینو دیگه نگفته و حرف از پذیرش اصلی هست فقط. حالا این دانشگاه بمبرگ هم با یونی اسیست نیس ، و مستقیم باید براش پست کنی مدارک رو ...

مرسی

کسی پی دی اف فایل Hosting agreement ...........18d Aufenthaltsgesetz را داره ?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    کسی پی دی اف فایل Hosting agreement ...........18d Aufenthaltsgesetz را داره ?
    اینو میگی؟ https://www.bamf.de/SharedDocs/Anlag...ationFile&v=11
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)