صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 203

موضوع: نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan86 نمایش پست ها
    ممنون، من براش دوباره ایمیل زدم گفت که گواهی عدم سوء پیشینه میخواد از پلیس، مثل اینکه بعضی کشورها واسه پذیرش میخوان، با این وقت کم حالا باید این هم گرفت!
    چه دانشگاهی؟ من تا حالا نشنیدم هیچ دانشگاهی و موسسه ای و ارگانی در آلمان این رو بخواد. دقیق پی چی نوشتن؟! کپی کنید.

Junior Member

First step: Application at the Faculty of Humanities/ Examination Office
    - Signed application including address and the following statements:
    a) that you have not completed a doctoral degree yet ("Hiermit erkläre ich, dass ich mich noch keiner Doktorprüfung unterzogen habe.")
    b) The area/ subject of the graduate thesis
    - Certified copies of your diplomas (Master’s degree and high school/ university admission eligibility)
    - Confirmation letter on the supervision by your doctoral advisor (an email sent directly to the Examination Office is sufficient as well)
    - Curriculum Vitae
    - Certificate of conduct (“Führungszeugnis”): to be obtained where you are registered as a resident

(if you are registered in Göttingen: Bürgerservice, Neues Rathaus, Hiroshimaplatz 1-4). Please choose “Belegart 0” which means that the certificate will be sent directly to us (Address: Prüfungsamt der Philosophischen Fakultät, Humboldtallee 17, 37073 Göttingen), cost is currently 13 Euro

Junior Member

سلام دوستان
    من از یونی اسیست تونستم پذیرش بگیرم برای کالج.کالج هم به من دعوتنامه داد و اصل پذیرش یونی اسیستو ازم گرفته.توی سایت سفارت نوشتن که پذیرش هم میخوان.
    این پذیرشو واسه دانشگاه میخوان؟ یا مثلا منکه میخوام برم کالج هم باید داشته باشم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

سلام به همه
    من می خوام برای دانشگاه هامبورگ (TUHH) اقدام کنم، ددلاینش 31 مارچ هست و بهم گفتن نهایتا تا آخر می جوابش میاد. با توجه به تجربیاتی که دوستان دارن، من صبر کنم آخر می با نتیجه قطعی وقت سفارت بگیرم (یعنی شانس گرفتن ویزا رو وقتی اون تاریخ اقدام کنم دارم آیا) یا اینکه وقتی پروسه ادمیشن شروع شد با همون نامه تاییدیه درخواست پذیرش اقدام کنم؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط steppenwolf نمایش پست ها
    سلام به همه
    من می خوام برای دانشگاه هامبورگ (TUHH) اقدام کنم، ددلاینش 31 مارچ هست و بهم گفتن نهایتا تا آخر می جوابش میاد. با توجه به تجربیاتی که دوستان دارن، من صبر کنم آخر می با نتیجه قطعی وقت سفارت بگیرم (یعنی شانس گرفتن ویزا رو وقتی اون تاریخ اقدام کنم دارم آیا) یا اینکه وقتی پروسه ادمیشن شروع شد با همون نامه تاییدیه درخواست پذیرش اقدام کنم؟؟
    وقت سفارت رو هروقت بخواید بگیرید، واسه دو ماه بعده، باید یه طوری وقت بگیرید که 2 3 ماه هم قبل شروع ترم باشه.
    از طرفی درخواست ویزا فقط با تایید درخواست پذیرش ریسکه، اگر بهتون پذیرش ندن دیگه نمیتونید اون ویزا رو بگیرید.
    مورد بعدی اینکه اسم دانشگاهتون رو توی سایت آنابین نگاه کنید، H+/- هست. دانشگاه هامبورگ به کسانی که از دانشگاه های H+/- فارغ التحصیل شدن پذیرش نمیده، اگه ازشون بپرسید خودشون بهتون میگن. پس بهتره قبل از اقدام برای پذیرش همیشه مکاتبه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

این دانشگاه یه چک داشت که داخلش اسم دتنشگاه و معدل رو میزدی و میگفت شانست چقدره. من وقتی فرستادم نگفت نمیشه، گفت یه شانس so so داری.... اگر وقت سفارت بگیری و بعد مصاحبه ادمیشن نتونی بگیری همون شش ماه حق گرفتن وقت دوباره نداری یا بیشتر یا کمتر؟؟ کسی می دونه؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

این دانشگاه یه چک داشت که داخلش اسم دتنشگاه و معدل رو میزدی و میگفت شانست چقدره. من وقتی فرستادم نگفت نمیشه، گفت یه شانس so so داری.... اگر وقت سفارت بگیری و بعد مصاحبه ادمیشن نتونی بگیری همون شش ماه حق گرفتن وقت دوباره نداری یا بیشتر یا کمتر؟؟ کسی می دونه؟؟
    چه کاریه که خودتون رو عقب بندازید 6 ماه، شما یه وقت معمولی برای یه تاریخ معقول بگیرید، طوری که مطمئنید تا اون تاریخ از 5 6 تا دانشگاهی که اپلای کردید جواب یکی دوتاش میاد، بعد برید سفارت با خیال راحت.

Member
    رشته و دانشگاه

من می خوام زبان انگلیسی بخونم و واقعا گزینه هام زیاد نیستن، مثلا دانشگاه بوخوم ی رشته داره ک ددلاینش ۱۵ جولای هست و گفته نتایجش تا یک ماه بعد میاد، یعنی عملا اگه پذیرش بده نمی تونم ویزا بگیرم... مجبورم با یه همچین ریسکی شانسمو امتحان کنم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

من می خوام زبان انگلیسی بخونم و واقعا گزینه هام زیاد نیستن، مثلا دانشگاه بوخوم ی رشته داره ک ددلاینش ۱۵ جولای هست و گفته نتایجش تا یک ماه بعد میاد، یعنی عملا اگه پذیرش بده نمی تونم ویزا بگیرم... مجبورم با یه همچین ریسکی شانسمو امتحان کنم
    خب پس با تاییده پذیرش یه دانشگاه اینکارو بکنید که مطمئنید ازش پذیرش میگیرید، بعد اینکه رفتید آلمان هرجا میتونید برید

سلام به همه دوستان
    امروز(10.12.1393)دهم اسفند سال 1393 ساعت 9 وقت سفارت داشتم.دم درب پایین منتظر بودم تا یکی بیاد صدا کنه جمعیت هم زیاد بود بالاخره یکی درب رو باز کرد منم با برگه که (برگه وقت سفارت)پرینت گرفته بودم رفتم داخا پاسپورت رو از من خواست و با برگه خودش که اسمم داخلش بود چک کرد از گیت بعد از بازرسی جزیی وارد منطقه ای شدم که فقط 3 تا باجه داره منو بسمت باجه 2 راهنمایی کردن.اونجام فقط از من پاسپورت رو گرفت و گفت برو بیرون دست چپ از پله ها برو بالا باجه 1.(اینارو گفتم واسه کساییکه هنوز نرفتن ذهنیتشون آماده باشه)
    اما اصل ماجرا اینجاست که شرایط من قبل از مصاحبه به اینصورت بود که از طریق یونی اسیست واسه دانشگاه ووپرتال اقدام کرده بودم ولی اونجا به دلیل عدم ظرفیت کلاس آلمانی(دویچ کورس)به من پذیرش مستقیم داده بود واسه همین من برای پادربورن هم اقداک کرده بودم اما از پادربورن فقط یه ایمیل داشتم مبنی بر اینه درخواست شما را دریافت کردیم و منتظر جواب باشین.
    و اینکه من وقت سفارت رو گرفته بودم و حتما باید میرفتم مدارک رو مرتب چیده بودم(مدرک زبان هم فقط یک مدول رو امتحان داده بودم)اما بقیه مدارک کامل بودن
    وقتی شروع کرد به دیدن مدارکم و بررسی اونها ایمیل پادربورن رو دید و گفت ما ایمیل قبول نمیکنیم برگه اصلیشو نداری؟من هم شرایط رو کامل واسش توضیح دادم گفت الان به اصلش احتیاج نیست فقط جواب پذیرشت حتما باید به من نشون بدی حالا اگه جواب پذیرشت بصورت ایمیل هم باشه مشکلی نیست.اما در انتها گفت ما نمیتونیم مدارکتون رو بگیریم شما برین و یه وقت دیگه بگیرین و بیایین.(اینارو توضیح دادم که شاید تجربه من بتونه کمک حال کسی باشه و اینکه حتما جوب پذیرشتون یا مدرکی(ایمیل همراه با امضا یا مهر) دال بر تایید شدن شما باید باشه.
    در آخر هم بگم خیلی خیلی مودبانه و خوب با من برخورد کرد ولطفا از هیچیزی نترسین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)